Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasza pierwsza praca w życiu

Polecane posty

Gość gość

Jaka była wasza pierwsza praca? Ile mieliście lat jak ją zaczynaliście? I ile wtedy zarabialiście? (pomijajmy jakieś dorywcze prace wakacyjne typu zbiór owoców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończyłam studia techniczne, pracy zaczęłam szukać we wrześniu, na początku października podpisałam umowę 1800 brutto- okres 3 miesięcy, niedługo podpisze kolejna umowę, mam nadzieje, ze mi podniosą stawkę o trochę więcej niż 200 zł, praca mi się podoba, pracuje w zawodzie, od pon do pt,miłą atmosfera, niedaleko mojego miejsca zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza legalna jak miałam 24 lata, po studiach, w księgarni. Pierwsza pensja niewiele ponad 500zł, bo nie wchodziła do niej prowizja ze sprzedaży. :P Doświadczenie - bezcenne. To był jeden z niewielu momentów, kiedy się popłakałam ze złości i chciałam wszystkich zagryźć. Ale zostałam tam i później było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedawałam opłatki w auchan w stroju anioła. Miałam 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuurzzz
To był Urząd Skarbowy - pracę dostałam po półrocznym stażu. Miałam 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19-ochroniarka za 5zl/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 18 lat zaczęłam pracę jako przedstawiciel providenta :D też jak miałam jeszcze 18 zaczęłam pracę w firmie produkującej kartony:-)to już było jak zdalam maturę,a tego providenta to jak jeszcze do szkoły chodziłam zaczęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha z providenta jakieś 50 zł tyg :-) a w tej fabryce miałam 6 zł ,to było prawie 7 lat temu.i 6 zł wydawało mi się dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma 30 i nigdy nie pracowalam, zazdroszcze wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w wieku 19 lat zaczełam pracę w call center...zarobki ok 800-900 zł na rękę na pół etatu ale praca naprawdę niewdzięczna i trzeba mieć stalowe nerwy żeby tam przetrwać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszą pracę - w której zostałam na lat 13 ;-) - rozpoczęłam w wieku 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczelam pierwsza prace w firmie produkujacej okna , byl to staz absolwencki. 400/mies wyplacany z urzedu pracy. Potem praca w sklepie , najpierw na zmywaku :D potem "poszlam " w gore ;) 6000zl/mies. Praca zagranica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

to byla praca w firmie C2C, fajne doswiadczenie, firma zajmuje sie produkcja opakowan, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ja też zaczynałem w C2C wiele lat temu, dojezdzalem do Lublina, ale miło wspominam te czasy, fajne warunki jak na start i atmosfera super 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×