Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

juz od dzis sa wyprzedaze w sklepach czy dopiero po nowym roku

Polecane posty

Gość gość

Prosze o odp bo lada chwila rodze a nie mam jeszcze wszystkiego dla dziecka a przede wszystkim kombinezonu i chcialam tez dla siebie na wyjscie ze szpitala cos zakupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co ten pospiech na ostatnia chwile? Trzeba było wczesniej kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie po to palko ze dzisiaj sie zaczynaja poswiateczne promocje i mozna duzo rzeczy tanio upolowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co pało z brzuchem bedziesz latać bo majtki za 4 zł uda się kupic na promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie leniwa larwa na L4 siedzi i łazi po marketach a teraz juz wyprzedarzy doczekac się nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyprzedaże już są np w h&M były już 2 tygodnie temu, i dobrze że poczekałaś po co wydawać nie potrzebnie kasę a ceny było -50% więc nie wiem czy to taka głupota. Ja rodzę na koniec stycznia na zakupach byłam 2 tygodnie temu jak wracałam od lekarza bo mam akurat po drodze. Kupiłam kurtkę za 50%, koszulki bluzeczki sweterki po 20 zł i getry po 10 zł. Ale pewnie będzie druga fala wyprzedaży w tamtym roku były tak naprawdę w połowie stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz autorko jak cie podsumowaly ,ze jestes leniwa larwa na l4....,ludzie opamietajcie się! w h&m widzialam sporo rzeczy przecenionych wlasnie dla maluchow tak do 74rozm byl najwiekszy wybor,dla tych wiekszych juz mniej przecen...,trudno mi powiedziec kiedy rusza wyprzedaze pelna parą...,ja jakos nie mam szczescia ,jak juz sa to albo rozmiar nie ten albo slaby wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja autorka ale nie od tej palki:-) Szkoda mi kasy no kombinezon za 100zl jak w promocji bedzie kosztowal -50%. W pierwszej ciazy naklupowalam ubranek dla cork i lezaly one w szafie a potem byly promocje p owielkanocne i te sama ubranka co mialam w szafie moglabym dostac za polowe tej sumy ktora wydalam. Teraz stwierdzilam ze nie bede taka glupia i poczekam:-) ale na ostatnim usg termin przyblizyl mi sie o prawie miesiac wiec teraz zalezy mi a czasie bo musze je jeszcze poprac i wyprasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak napisała osoba powyżej. Wyprzedaże już są, śmiało możesz jechać. W styczniu będą jeszcze większe, ale na pewno też towar będzie już powybierany częściowo i zostaną np. nietypowe rozmiary czy brzydsze kolory. Może tak być, ale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×