Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LucyWW

sposoby na szybkie prasowanie

Polecane posty

Gość LucyWW

Macie sposoby na wyprasowanie góry rzeczy po świętach? Cały czas byłam w rozjazdach i uzbierało się tego wszystkiego tyle, że szkoda gadać... Tylko nie mówcie, żeby nie prasować bo to nawet nie wchodzi u mnie w grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety - siądź i prasuj :D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkowo
przestać narzekać, tylko usiąść i prasować, to chyba jedyna sensowna rada ;p. a tak serio… znam te problemy, ale nie ma na nie niestety żadnego „magicznego” rozwiązania ;/. powiem Ci tylko, że wiele zależy od żelazka którym prasujesz. sama też mam niby dużą rodzinę i tym samym dużo rzeczy do prasowania, ale z moją stacją parową wyrabiam się ze wszystkim w trymiga. Jeśli prasujesz więcej, to powinnaś sprawić sobie właśnie takie żelazko gdzie nie będziesz musiala przestawiać temperatury do różnych materiałów i z opcją prasowania w pionie to wtedy ułatwisz sobie robotę. ja mam to moje od pół roku (philips)i prasuje się nim 100 razy szybciej niż poprzednim zwykłym żelazkiem z pokrętłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE PRASUJE Pranie płukam w płynach do płukania, suszę w suszarni wiszące równo, potem tylko składam do szaf. Jak ktoś jednak uzna, że mu estetyka nie odpowiada i woli na kant to sobie przed wyjściem prasuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"płukasz"? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubię prasować;) chętnie bym C***oprasowala w zamian za gotowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki nie jest to "zalegalizowane" przez słowniki to to jest błąd językowy, żeby nie wiem jak było popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie- poczytaj o tym czym jest podejście deskryptywne i preskryptywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, co to znaczy. I popieram preskryptywność, bo po pierwsze nie chcę za parę lat nagminnie (bo okazjonalnie to już teraz robi się plaga) czytać na forach tekstów typu "płukam dziecią skarpetki", a po drugie jak w warunkach akceptacji do mówienia byle jak widzisz edukację dzieci w zakresie poprawności językowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to był wątek o prasowaniu. Pomyliłyście fora specjalistki od języka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włączyć sobie telewizor lub posłuchać audiobooka, prasowanie szybciej zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×