Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

boję się wyjść na ulice

Polecane posty

Gość gość

chodzi o mojego eks partnera , rozstaliśmy się prawie rok temu , od kilku tygodni spotykam się z kimś , był spokój bo eks po rozstaniu wyjechał za granicę . wrócił na święta i wtedy zaczęło się , najpierw wulgarne i obraźliwe sms-y , potem napadł na nas jak wracałam z pracy , mój przyjaciel odprowadza mnie na autobus prawie zawsze po drugiej zmianie , ale mało mu było czekał na niego pod jego domem z kolegami i pobili go bardzo. sprawa trafiła na policje i co z tego? zamknęli go na 48 h , teraz wyszedł i ktoś widział go obok bloku w którym mieszka mój ojciec a w tym czasie ja tm byłam , pare godzin później dostałam sms z nazwą utworu i nazwe wykonawcy , wpisałam w kompa i okozało się że to wulgarny utwór a w zasadzie cała kolekcja zaczynam się bać przecież nie pójdę na policje z bezsensownym sms-em , a może jednak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadawałaś sie z karkiem w dresie? Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie :) kiedyś to był miły facet , a teraz oszalał poprostu , nie lubie przemocy czy agresji więc kark w dresie odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miły facet znalazł z nienacka kumpli chętnych do bicia ludzi? Dziwne, bo mili faceci nie mają takich kumpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok. wydawał się miły przez 13 lat , 14 rok to był koszmar , rozstaliśmy się i nie mogę się uwolnić od niego , mogę być bez niego , ale najwidoczniej z nikim innym , boję się , nie tylko o siebie , nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 lat z facetem???? A nie z mężem? Rozumiem - Żulia i Menello. I wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak zwykle na tym forum. Autorka dzieli się problemem, zapewne oczekując porady, rozmowy. I cóż my tu mamy powyżej? Co jeden "gość" to bardziej napastliwy, rzucający się i przemądrzały pajac , leczący anonimowo na forum swoje kompleksy. Popis głupoty, głupoty i jeszcze raz głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty dlaczego nie dałaś żadnej "mądrej rady" autorce? Bo zdaje sie jak na razie bryknęła pod kolejnego "miłego" faceta. Jak to Żulia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×