Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eniekk

18 lat i ciąża tylko ja jestem

Polecane posty

Gość Eniekk

Hej mam 18 lat i jestem w 9 tygodniu ciąży. Czy uważacie, że to za wcześnie. z moim narzeczonym jesteśmy zaręczeni od wakacji, a jesteśmy razem juz ponad dwa lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jak moja koleżanka.. Miesiąc temu urodziła, ale zauważyłam ze jest trochę nieodpowiedzialna. Moim zdaniem stanowczo za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniekk
Czemu uważasz, że za wcześnie?? my juz ni raz bysmy zaszli ale nie wychodziło dopiero teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo macierzynstwo nie wyglada tak jak w reklamach, ja mam 27 lat i pierwszy miesiac zycia mojego dziecka niw chce wspominac, bez pomocy byloby ciezko a tez wydawalo mi sie ze co za problem nakarmic, przewinac****olozyc spac, gorzej ja trzeba to robic co 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co prawda mam 21 lat i należe to tych młodych matek..ale 18? 3 lata robią dużą różnice...według mnie za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodziłam mając 21 lat. przyznaję było ciężko, ale teraz jest fajnie patrzec na mojego już nastolatka;) a ja wciąż młoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p******* cie juz zupelnie zeby w takim wieku brac dobrowolnie taki ciezar na glowe lecz sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaszłam w ciążę jak miałam 17lat. Urodzilam 3miesiące po 18 urodzinach. Nie narzekam. Było ciężko na początku ale dałam radę. Nawet bez niczyjej pomocy. Napewno nie jest łatwo, zwłaszcza jak sie jest samemu. Mój partner dużo pracował więc większość czasu z dzieckiem byłam zdana tylko na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z punktu widzenia fizjologii to najlepszy okres życia a z punktu widzenia psychologii to trzeba by podejść do sprawy indywidualnie . Zarówno 18 latka może być dojrzałą matką jak 30 latka nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniek
przesadzacie... kobieto ja wgl dzieci nie mogłam miec wiec to jest z******ty cud ze zaszłam w ciąże ... najlepiej jest po człowieku jeździć.. co mam usunąć bo mam 18 lat??? są młodsze ode mnie co maja dzieci i co ? Żyją i dają radę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×