Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kolorowagalaretka

jak dbac o wlosy

Polecane posty

Czesc. Dziewczyny, powiedzcie jak dbać o włosy? Znacie jakies odżywki domowe, które polecacie? Glównie chodzi mi o to, aby wlosy nie wypadały, szybciej rosly i nie były ogolnie mówiąc zniszczone. Jakie polecacie odżywki, szampony a moze tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przeczytać o deski do deski blogi Anwen i Czarownicująco, plus podwieszone wątki na podforum Pielęgnacja Włosów na Wizażu. Tam jest absolutnie wszystko o odżywkach, myciu (w tym myciu odżywką - fantastyczna metoda dla suchych włosów), olejowaniu, laminowaniu, wcierkach etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urinia
ja długo szukałam odpowiednich kosmetyków do moich suchych i zniszczonych przez suszarkę i prostownicę włosów. W końcu kupiłam timotei i jestem im wierna juz kilka dobrych miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam odżywkę-wcierkę do włosów Jantar.Jest rewelacyjna. Wszystkie inne były beznadziejne. Po tej odrastają mi nowe włoski i o wiele mniej mi wypadają. No i rosną faktycznie szybciej. Po timotei miałam taki łupież że aż strupy mi się robiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina781
Mnie ostatnio też zaczął dokuczać problem z wypadającymi włosami. Domowe sposoby mi nie pomagały, dlatego sięgnęłam po taki szampon www.skracaj.com/83fd.html . Stosuję go od kilku tygodni wraz z odżywką z tej samej serii i włosy już mi nie wypadają tak jak dawniej. Do tego są dobrze odżywione i nawilżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MC1952
Umyj glowe szarym mydlem moczac je porannych wlasnych......siuskach a nastepnie splucz letnia woda Rob to 2X w tygodniu a po miesiacu beda pierwsze efekty . Tak dbam o swoje . BZadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tammi
mydło to jeszcze rozumiem, ale nie siuśki, śmierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierujcie się tym opisem - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1337 Tak naprawdę chodzi tutaj o absolutne podstawy. Jeśli używacie solidnych kosmetyków i działacie jak należy, to efekt jaki uzyskacie powinien być naprawdę genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malczarowna2
Ja o swoje włosy dbam ziołami w sensie mieszankami ziołowymi i różnymi preparatami z ziół ponieważ jest to najbardziej naturalne takie preparaty kupicie na przykład tutaj http://zielarzradzi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze, że jeszcze jakiś czas temu nie zwracałam dużej uwagi na to, jakich produktów używam do włosów i niestety były one w bardzo złym stanie. Postanowiłam podejść świadomie do pielęgnacji, aby włosy nie wyglądały tylko dobrze, jak wyjdę od fryzjera. Trafiłam na markę Inoar i ich linia Bombar Coconut. Idealna jest również dla osób, które mają wykonany zabieg keratynowego prostowania włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam na łupież,  na bardzo suchą skórę głowy  i nie tylko  maseczkę na włosy przed myciem :  żółtko, kilka kropel oleju konopnego editt , kilka kropel cytryny. Maseczkę o konsystencji majonezu wetrzeć w skórę głowy na pół godziny przed myciem, owinąć głowę ręcznikiem. umyć  czeskim szamponem  Capillus saborea nie używać odżywki.Kurację stosować w miarę potrzeby także na inne problemy z włosami i skóra głową jak łuszczyca  ...szampon jak i olejek  editt znajdziecie na  konopiafarmacja pl   na łuszczycę skóry  nie tylko głowy pomoże maść konopna retter za 36,90 zł mam wszystko sprawdzone polecam  !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to mocny łupież jest problemem to kupcie sobie szampon w aptece Ducray Kelual DS. Ja dwa lata miałam coś okropnego na głowie, świąd do tego i łupież aż z ranami na głowie. Wyleczyła mnie dermatolog tym szamponem, teraz używam raz w tygodniu i nie mam nawrotów. Głowa nic nie swędzi, włosy są mocne i nie wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

często włosy suszę, szczególnie teraz gdy robi sie chłodniej, kupiłam sobie świetna suszarkę Hydro Fusion z technologią jonowo-plazmową, która sprawia, że włosy się nie puszą, są gładsze i bardziej błyszczące, dobry sprzęt to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję koki, warkocz dobierany i różne tego typu fryzury które zwykle na Pintereście wyszukuje 😉

No i teraz jesienią warto jest zadbać o odpowiednia pielęgnację włosów  - szczególnie, ze pogoda może mieć na nie bardzo rózny wpływ, 

https://perfumino.pl/jaki-wybrac-szampon-do-codziennej-pielegnacji-wlosow/

Na stronie są podpowiedzi jaki szampon najlepiej sprawdzi się w codziennej pielęgnacji włosów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu zaczęłam stosować produkt polecony przez moją fryzjerkę, która cierpi na niedoczynność tarczycy. Poleciła mi suplement z siarką organiczną o nazwie MSM firmy Pharmavit i szampon konopny z biotyną i ekstraktem ze skrzypu polnego od Pharmazis. Ponieważ jestem z Poznania, nie miałam problemu z zakupem tych dwóch produktów w jednym miejscu. Kupiłam je w Konopnej Farmacji na Ratajczaka w Poznaniu . Jeśli nie znajdziesz tych produktów w swoim mieście, możesz łatwo znaleźć je online u tego sprzedawcy . 

Szampon ten jest bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C, E, kwas fitynowy, D-panthenol i prowitaminę B5 i ma zapobiegać nadmiernemu wypadaniu włosów. Ten szampon naprawdę wspomaga wzrost włosów tak samo jak MSM. Jestem bardzo zadowolona z efektów :))))) Już po dwóch tygodniach wypadanie włosów zatrzymało się o 70%, a po czterech tygodniach wyrosły nowe włoski :)))))) Wyrosło mnóstwo małych włosków i "tak zwana nowa" grzywa :)))))) stan moich  na dzien dzisiejszy  jest rewelacyjny.

Dlatego  polecam ten zestaw każdemu, kto chce poprawić i maksymalnie zagęścić swoje włosy. Chciałabym jednak zaznaczyć, że będzie on skuteczny tylko w przypadku systematycznego stosowania. Wynika to z tego, że włosy są martwe i aby poprawić kondycję starych i "nowych" włosów, trzeba zaaplikować im coś bogatego w witaminy i minerały :)). Jest to więc kuracja dla cierpliwych, a nie coś co działa w jeden dzień :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od doboru szamponu i odżywki dobrego dla Ciebie, a później myśl o tabletkach, mogą wpływać już na cały organizm, ostatnio koleżanka korzystała z nowej opcji, której pewnie i ja spróbuję, a mianowicie maski do włosów, słyszałam, że są gamechangerem włosowym, spróbuj tej od skin79 hair repair avocado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu temu zaczęłam stosować produkty polecone przez moją fryzjerkę, która cierpi na chorobę tarczycy. Poleciła mi suplementację siarką organiczną MSM od Pharmavit oraz szampon konopny z biotyną i ekstraktem ze skrzypu od Pharmazis. Jako że jestem z Poznania, nie miałam problemu z zakupem tych dwóch produktów w jednym miejscu. Kupiłam je w Konopna Farmacja na Ratajczaka w Poznaniu. Jeśli nie możesz znaleźć tych produktów w swoim mieście, możesz łatwo znaleźć je online włąsnie u nich. Szampon  już opisem zacheca do zakupu jest bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C, E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5, które zapobiegają nadmiernemu wypadaniu włosów. Szampon wspomaga wzrost włosów, podobnie jak MSM. Jestem bardzo zadowolona z efektów 🙂 W ciągu zaledwie dwóch tygodni wypadanie włosów zatrzymało się o 70%, a po czterech tygodniach odrosły nowe włosy :))))))) Odrosło mnóstwo małych włosków tzw baby włsoki. Dlatego ten zestaw polecam wszystkim, którzy chcą maksymalnie poprawić i zagęścić swoje włosy. Należy jednak pamiętać, że aby był skuteczny musi być stosowany systematycznie.  Tego też dowiedziałam się od fryzjerki ... Dzieje się tak dlatego, że włosy są martwe i aby poprawić kondycję starych i "nowych" i cebulek włosów należy zastosować coś bogatego w witaminy i minerały :))). Jest to więc kuracja dla cierpliwych i nie działa w jeden dzień :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×