Gość gość Napisano Grudzień 30, 2013 ma ktoś może tak ze przychodzi taki dzień ze np spisz i raz ci ciepło raz zimni a rano budzisz się mokry =// ja tak mam od dłuższego czasu i strasznie mnie to wkurza są jakieś leki na to albo co Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach