Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lukrecja34

Garnki na płytę indukcyjną

Polecane posty

Gość Lukrecja34

Jak w temacie. Potrzebuję porządne garnki. Najlepiej takie na lata. Co macie? Co polecacie? W co warto zainwestować? Interesuje mnie jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakość... zależy od tego jak sie je użytkuje. Mam garnki z Duki, jeden malutki z Ikei z serii 365 i po parunastu latach nie widać śladów zużycia. Możesz kupić gary i za 10 tysięcy tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTumb
No ja bym polemizowała ze stwierdzeniem, że garnki z Ikei równają się jakością garnkom "na lata". Wiadomo, różnie to bywa, ale zwykle sprawdzone, droższe marki gwarantują pewną jakość. Od siebie mogę polecić garnki, których używam. Szczerze powiedziawszy gdy je kupowałam to uważałam je za garnki z wyższej półki i do tej pory tak o nich myślę, ale kosztują "zaledwie" tysiąc złotych, więc dla niektórych pewnie to tanio ;) http://www.stylowazastawa.pl/produkt/3768/komplet_garnkow_vinzer_stella.html Spełniają w pełni moje oczekiwanie czyli a) nie przypalają b) nie nagrzewają się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TereskaZ
Jeśli do płyty indukcyjnej to polecam zestaw garnków philipiak. Bardzo dobre jakościowo garnki i będziesz je mieć na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja34
Do IKEI jeste trochę zrażona szczerze mówiąc. Ale zainteresował mnie ten Philipiak. Jakość mówisz, że dobra? Możesz powiedzieć coś więcej? Na ile gwarancja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość789
Zdecydowanie garnki Philipiaka. Są bardzo dobrej jakości, starczą na pewno na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fissler tez jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja34
Fisslera nie znam. A ten Philipiak to jakiej jest produkcji? Skoro mówicie, że dobra jakość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość789
To są polskie garnki. Szczegółowe informacje możesz znaleźć na ich stronie internetowej, gdzie możesz tez zamówić ich produkty: http://www.philipiak.pl/ Ja w ten sposób zamówiłam moje garnki i nie było żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berenikaa
A czy garnki Philipiak nie są przypadkiem produkowane we Włoszech? Wydaje mi się, że widziałam taką informację gdzieś w sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włoskie ? również pierwsze słyszę, ale czy to istotne?. Szczerze powiedziawszy moim zdaniem nieważne jest produkcja. Produkty polskie są równie dobre, jak innych krajów europejskich. Mam za to pytanie o garnki philipiak. Słyszałam wiele opinii, w tym oczywiście sporo na plus. Czy może ktoś je użytkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ireneczka
Ja mam taki zestaw garnków philipiak u siebie. Użytkuję je już trzeci rok, odkąd dostałam je w prezencie ślubnym. Bardzo dobrze sprawdzają się w mojej kuchni i mogę napisać, że nie zamienię je na żadne inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka je ma i bardzo sobie chwali. Sama o takich marzę, ale póki co finanse nie pozwalają. Może kiedyś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisia785
Nie wiem czy wiesz, ale taki zestaw garnków philipiaka możesz zakupić na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga41
Z tego co wiem to garnki philipiaka, trochę kosztują, to dobrze, że sprzedają też ratalnie, bo kto teraz ma nagle taką gotówkę. Ja tylko się zastanawiam ile one mają gwarancji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Pozwolę sobie rozwiać Pani wątpliwości. Na garnki Philipiak udzielamy 20 lat gwarancji. Są to naczynia solidne, z najwyższej jakości materiałów i produkowane z myślą o Klientach, którzy poszukują dobrej marki - na lata. Jeśli są jeszcze jakieś pytania - chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja34
A gdzie bym je mogła zobaczyć? Macie jakieś sklepy firmowe? Bo internet to nie to samo, co zobaczyć naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gieradka
Jeżeli chcesz zobaczyć i obejrzeć taki zestaw garnków Philipiaka to musisz przejść się na ich pokaz. Tam będziesz mieć okazję zapoznać się z ich funkcjami i zobaczyć je na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Lukrecjo, produkty Philipiak można obejrzeć zarówno na pokazach, o których wspomina Gieradka, jak i w salonach firmowych zlokalizowanych w największych polskich miastach. Pełną listę sklepów znajdzie Pani pod adresem http://www.philipiaksalony.pl/jak-kupic. Gorąco zachęcam także do oglądania prezentacji naczyń, podczas organizowanych przez nas pokazów. Aby zapewnić sobie uczestnictwo, należy zadzwonić pod jeden z nr: tel./fax: (22) 613 22 82 infolinia: 801 405 406 i wyrazić chęć przybycia. Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś pytania - chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się co te garnki musiałyby robić, żebym się na nie skusiła. Zarabiam nieźle, nawet bardzo nieźle, ale kompletnie nie widzę sensu w wielokrotnym przepłacaniu za rzeczy, które mają te same walory użytkowe jak choćby gary z Ikei. Tymczasem widzę, że ludzie o niewysokich dochodach zaciskają pasa, i się na nie rzucają. Po co? same gotują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninaanto
No wiesz, dla porównania pokaż choćby jeden garnek z ikei, który ma 20 lat gwarancji?? Garnki philipiak tyle mają, więc to już mówi samo za siebie o ich jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
To prawda. Walory uzytkowe, nie zawsze przekładają się na jakościowe - w tym na żywotność materiałów o 20-letniej gwarancji. Stąd też trudno porównywać naczynia Philipiak z podobnymi, dostępnymi na rynku, bez brania pod uwagę kwestii właśnie wspomnianej jakości. Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś pytania - zapraszam. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze można zakupic sobie chociaż jedno z naczyń Philipiaka i przetestować, ich jakość we własnej kuchni, u mnie najpierw był szybkowar, kolejna pewnie będzie patelnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×