Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eniek

Czy jest tu 18 latka w ciąży lub zaraz po

Polecane posty

Gość Eniek

Sama jestem w tym wieku i w ciąży i chciała bym kogoś poznać w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossscc
Zglaszam sie!! wybacz akurat mam jeden z humorkow ;) sama w tym roku skonczylam 18 i jestem w 5 miesiacu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniek
Masz chłopaka? co na to rodzice? uczysz sie gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodzilam majac 27 lat wiec mnie temat nie dotyczy ale chce wam powiedziec abyscie byly silne zwlaszcza na ataki z zewnatrz I nic sie nie martwcie wszystko sie ulozy, dziecko bedzie dla was wszystkim, widocznie Bog tak zaplanowal wasza przyszlosc, tak bedzie dla was najlepiej, ale tego dowiecie sie po czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
A gdzie pojedziecie mieszkać z dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, jestem Kasia. Mam 17 lat, 30 września urodziłam córeczkę Julkę, dzis ma ona 3 miesiące. Jest moim oczkiem w głowie, wszyscy ją kochamy. Na początku bałam się powiedzieć tacie, dodam że wychowuje mnie tylko ojciec, matka odeszła. Bałam się jak to będzie, jak przeżyję poród. Na szczęście wszystko się udalo, ja wreszcie odnalazłam sens życia. Uczę się zaocznie, brakuje mi czasem oczywiście tych wyjsc, imprez itd, ale to sobie odbije za kilka lat. Najgorsi są tylko wścibscy i okrutni ludzie, którzy obgadują i krytykują i śmieją się z mlodych matek, ale i to da się wytrzymać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam podjadac na noc wiec dopiero przeczytalam. nadal jestem z przyszlym ojcem. rodzice coz sie ciesza i to bardzo ze beda dziadkami, tak samo przyszli tescie ;) ja sama mam jeszcze obawy czy obudzi sie we mnie instynkt, ale z kazdym dniem coraz bardziej chyba czuje ze tak. szkole przerwalam jeszcze przed ciaza poniewaz mialam zmienic miejsce zamieszkania ale wyszlo inaczej. obecnie nawet moi rodzice sa zdania ze powinnam na ta chwile zrezygnowac****oczekac az maluch skonczy rok wtedy babcia bedzie się nim zajmowac a ja dalej bede sie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Ja tego nie popieram, zaczynacie życie od przyjemności a pózniej zostaniecie z niczym, ponieważ bez mieszkania bez pieniędzy, . Będziecie u rodziców mieszkać całe życie? Marnujesz sobie przyszłość, chłopak cie zdradza autorko pisałas to w innym wątku, po co ci dziecko z chłopakiem ktory cie zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli o mnie chodzi od czerwca zamieszkalismy z chlopakiem. fakt na wynajem ale wazne ze nie na garnuszku rodzicow. umowe mamy na 4 lata, ale liczymy ze predzej bedziemy miec juz wlasne mieszkanie. moze i ze spadku gdyz moja babcia ma zamieszkac ze swoja najmlodsza corka w innym miescie ale wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"po co ci dziecko z chłopakiem kt6ry cie zdradza"Tak k***a po co jej dziecko, niech je usunie bo jakaś picza z forum tak powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Ja nie życzę wam złe, tylko ja tez miałam 18 lat kiedyś, teraz mam 27. Gdybym zAszla z moim 1 chłopakiem z którym byłam 5 lat to dzisiaj byłabym nikim, on mnie nie szanował, nie kochał, ja byłam za głupia i za mało doświadczona zeby to zrozumiec, wybaczcie ale czasem lepiej usunąć ciąże, ja gdybym zaszła z kimś kto mnie nie kocha usunelabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Gościu nie ekscytuj sie i nie przeklinaj, ja mowię co ja bym zrobiła a ty mozesz przeciez urodzić, tylko jaki sens być pózniej samotna mama? Ja w wieku 26 lat poznałam dopiero kogos kto jest dla mnie i mam do niego zaufanie. Gdybym zaszła wczesniej zmarnowalabym sobie to co mam teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Jak miałam 18 lat życie wyglądało inaczej wydawało mi sie ze wiem wszystko najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się tak tylko mówi, a nie jest tak łatwo usunąć ciąży, nie ma dokładnych adresów, nie wiadomo do kogo się zwrócić. Trzeba jechać za granicę, a jeśli dajmy na to 17 letnia dziewczyna wychodzi na dwa dni z domu to rodzice by sie dowiedzieli, poza tym sama by sobie tego nie załatwiła taka młoda osoba, a co za tym idzie musiałaby wyznać prawde rodzicom. A w polsce większośc ludzi jest przeciwko aborcji więc pewnie rodzice takiej kobiety kazaliby jej urodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiavded ty normalna jestes? Dziewczyny nie sluchajcie jej I nawet nie myslcie o usunieciu, tylko Bog moze dawac I odbierac zycie, dal wam wiec dziekujcie za to I nie sluchajcie tej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Poza tym trzeba sie zastanowić skąd wziąć pieniadze na dziecko, przeciez nie mozesz oczekiwać ze dostaniesz wszystko od rodziny, skoro postanowiliscie założyć rodzine to powinniście sie sami utrzymać, . Ty jestes dziewczyna , będziesz chciała ładnie wyglądać, miec ładne meble, kiedyś dobra prace, kto ci to kupi, facet , ojciec dziecka ktory ma moze sam ze 20 lat? Miłość znika i pozostaje bieda i brak możliwości na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssccc
kasiavdedd - czasami jest tak ze niektorym uda sie predzej poznac taka osobe. wiem mam tylko 18 lat co ja o tym wiem. ale nie raz juz slyszalam od mojej matki ze cieszy sie ze jej nie posluchalam i nie probowalam znalezc sobie innego bo nie jeden facet na widok (wtedy) 15 tygodniowego synka by zwial a nie sie poplakal ze szczescia i nie dawal gin spokoju czy wszystko dobrze z maluchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak k****, czekajcie do czterdziestki na urodzenie pierwszego dziecka. Paniusie k***a najpierw muszą się nachapać pieniędzy i sławy! Za moich czasów to dziewuchy 18 letnie rodziły i była to norma, 21 letnia dziewczyna była uważana za starą panne. A teraz co, dziwic sie Że niski przyrost naturalny. Pytam sie kto na wasze emerytury bedzie z*********ł i kto wam poda łyżke wody na stare lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Gościu to lepiej zrobic dziecko i nic mu nie zapewnić, albo zapewnić mu awantury w domu i nienawiść matki i ojca, nie rób z siebie takiej wierzacej bo twoje słowa i przekleństwa wskazują cis innego, poza tym jak juz sie na religie powolujesz to dlaczego robisz seks bez ślubu? Ja mieszkam w Warszawie, moze w mniejszych miastach jest ciężej znaleźć lekarza ktory sie podejmie takiego zabiegu, ale na pewno sie znajdzie , . Każdy robi jak uważa ale prawda jest taka ze dziecko to nie zabawka i duzo kosztuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Hehe sławy? Kurczę to lepiej w kieszeni u tesciowej czy u matki siedzieć . Zero honoru zeby zachować sie jak dorosła, jak jestes taka dorosła to zarób na mieszkanie i życie, a nie pchasz sie pózniej do tesciowej czy matki i tylko ręce wyciagasz po pieniadze, bo co ty masz bez szkoły i pracy , wybacz ale to tak jest jak dzieci bawią sie w dom , tylko na koszt rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a jeśli dajmy na to 17 letnia dziewczyna wychodzi na dwa dni z domu to rodzice by sie dowiedzieli" a że się k*********iła po nocach to by się nie dowiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Niektóre dziewczyny jak młodo urodzą sa dobrymi matkami i maja dobrych facetów, ale najcześciej jest inaczej , prawie zawsze nie maja szkoły, a na wszystkie przypadki nie maja swoich pieniędzy bo skąd ? Takie jest według was dorosłe życie ze sie siedzi na garnku u mamy i sie nie pracuje? Trzeba sie zachować jak dorosła skoro sie zakłada rodzine, a dorośli ludzie sami sie utrzymują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssccc
kasiavdedd- a dziecko to jakis problem? to nie jest jakas wielka porazka czy nie wiadomo co. czy myslisz ze dziecku bedzie robila roznica czy ten sam kocyk w innym sklepie w galerii koszuje zamiast 79 zl az129? zawsze pieniadze sie znajda. znam osobiscie matke 3 dzieci. menadzerka 2 galerii, jej maz wlasciciel firmy transportowej. dzieci maja wszystko, prawie. nanmlodszy adam (2lata) mama wola na swoja opiekunke. iza (5lat ) juz woli isc z najstarszym bratem (10 lat) na kazda noc do babci, a w domu jest tylko gdy matki nie ma, bo stwierdzil ze woli jej sie nie pokazywac bo mama sie wkurzy. jak widac pieniadze nie sa najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie jestem wierząca, wypowiedzi o Bogu to nie moje, ja powołuję się na doktryny etyczne, a nie religijne. Dawniej było inaczej, państwo zapewniało wszystko i nie było biedy. Dziec**** pięcioro się chowało. Zależy jak rozpatrywać pojecie dobrobytu, bo jeżeli nie chcesz dziecka urodzic bo nie stac cie na najlepszy laptop tablet i komórke to sory. Dzieci w obecnxch czasach są rozwydrzone, matki nie mają pojecia o wychowywaniu dzieci, myślą że jak im wszystko dadzą to będą je kochały. Szok1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Gościu weź nie porownuj sie do bydła, porownujesz sie do jakiejś patologii, i nie pisz ze ,, pieniadze sie jakoś znajda,, bo kurczę pieniadze na ulicy nie leżą dziewczyno, chyba ze pójdziesz zebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiavded powoluje sie na Boga bo jestem wierzaca, tak byl sex bez slubu lecz czy ty rowniez jestes bez grzechu? Jak mozna myslec o usunieciu czlowieka to przeciez morderstwo jest za ktore I tak kazdy w przyszlosci odpowie zastanow sie co mowisz bo nie jedna dziewczyna moze cie posluchac niestety, pamietaj nie zawsze meble I pieniadze sa wazne "meble" no trzymajcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Kiedy panstwo utrzymywało? Jestem prawnikiem, w historii jestem zorientowana bardzo dobrze wiec wybacz ale poczytaj sobie troche, panstwo ma obowiązek utrzymywać ludzi z czego? I co to według ciebie panstwo? Jakby każdy myślał jak ty to nikt by nie pracował i nie byłoby w kasie państwowej ze tak sie wyraże nic,, wlasnie dlatego ze nikt by nie pracował, jesli myślisz ze ktoś ma cie utrzymywać i ze tak powinno być to życzę powodzenia w myśleniu, inni maja zachrzaniac na twoje dzieci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiavded haha co za hipokryzja jakby kazdy myslal tak ja ty to wiekszosc dzieci byloby wyskrobywane przez wyrodne matki takie jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Przykra wasza głupota, kiedyś panstwo utrzymywało? Kiedyś ludzie nic nie mieli i nie mieli żadnych praw w Polsce właściwie do 1989 . Historia sie kłania. I watpię zeby jakas dziewczyna miała czytać moje wypowiedzi i lecieć od razu na zabieg, każdy ma rozum, jak usłyszysz cos w tv to tez robisz to co tam mówią, jak c***owiem skocz z balkonu to skoczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymień mi prawniczko autorów kodeksu karnego, jesteś prymitywna. Lub w którym roku była bitwa pod Cecorą? Historyczka pff jak w wikipedie zajrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×