Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eniek

Czy jest tu 18 latka w ciąży lub zaraz po

Polecane posty

Gość gość
Takie ogolnikowe pieprzenie czy tez skoczysz, wiesz dobrze ze chodzi o maloletnie rozchwiane emocjonalnie diewczyny ktore sa przerazone I nie wiedza gdzie spytac o rade, dla nich to jest problem itd wiec nie pieprz mi tu ze kazdy ma swoj rozum bo pomimo tego ze to prawda mowa jest o niepewnych sytuacji dziewczynach ktore szukaja rozwiazania I mam nadzieje ze nie wybiora twojego, tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Nie były by dzieci ,, wyskrobywane,, jakby kobiety sie nie dawały zapładnianiac byle komu, czy ktoś cie pchał z facetem do łóżka, a ty rozumu nie masz i nie wiesz co to odpowiedzialność, ktoś wam każe spać z facetem w wieku 18 lat ? Nie, . I wasza wina ze nie masz na życie i nie masz na to zeby zapewnić dziecku byt tylko masz roszczenia, . Skoro jestes taka dorosła to bądź dorosła do konca i ponos konsekwencje swoich decyzji , nie każ innym pracować na siebie, wiec inni maja na ciebie robic a ty masz leżeć i dzieci wychowywać, każdy ma prawo miec dzieci i każdy ma obowiazek ej utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssccc
zapomnialam ze zaraz trzeba znajdowac na ulicy heh. jesli bd potrzeba to wiadomo ze sie bd szukalo pracy. a w tych czasach nie trudno . jesli zabraknie na pieluchy to zawsze babcie mozna poprosic o przypilnowanie wnuka a w tym czasie isc pomyc okna na szybko starszej sasiadce. wszystko zalezy tylko od checi. niby to nic ale zzawsze na pieluchy jest, a to czy ktos sie watydzi lub niewyobraza sobie tego to juz inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
A ja mam nadzieje ze młode dziewczyny w końcu przestaną być dorosłe tylko w seksie, bo poza rozkladaniem nóg ktore im jak widać wychodzi, to dalej nic nie potrafią zrobic niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia... Pytanie kiedy ty poszlas 1 raz do lozka? Drugie pytanie czyli wedlug ciebie osoba dorosla ktora jest odpowiedzialna usuwa dziecko tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia ty sobie nie wyobrazasz myc okien a ja sobie nie wyobrazam zabic czlowieka ot taka miedzy nami roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Pierwsza rzecz to napisałam wczesniej ze miałam chłopaka ktory mnie złe traktował i zakładając ze bym wtedy zaszła to dziś byłabym nikim. Wiec cofając czass i zakładając, ze byłabym wtedy w ciazy, to z perspektywy czasu bym usunęła ciąże bo ta ciąża zmarnowalas by mi życie. Jestem wierząca, ale uważam ze każdy ma prawo wyboru, czasami lepiej usunąć niż być nikim , wybacz ale uważam ze każdy powinien utrzymywać sie sam , to znaczy Mie tyle ty sama , ile twój facet powinien na was zarobić ale nie teściowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mowiac ze masz nadzieje ze mlode dziewczyny nie beda dorosle tylko w seksie masz namysli siebie z przed wielu lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Według mnie osoba odpowiedzialna usuwa dziecko jesli wie ze nie ma pieniędzy na utrzymanie i wie ze Mie moze liczyć na faceta, . Uważam ze każdemu moze sie zdarzyć zajść, denerwuje mnie tylko wasza roszczeniowa postawa i zero poczucia ze to wasze dzieci i wasze zobowiązanie , bo jak nie masz pieniędzy na mieszkanie czy pieluchy to jak sobie to wyobrażasz ? Pomoc społeczna pomaga teraz uznaniowo, co znaczy ze żadne świadczenie od państwa co sie nie nalezy, podstawa prawna ustawa o zakładach pomocy społecznej czy jakos tak, wygoogluj i przeczytaj ze panstwo ci nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssccc
no tak zapomnialam najlepiej tego saego dnia kiedy sie urodzi oddac opiekunce by problem byl z glowy? bo tak wynika z twojej pisaniny. po co tak na prawdę weszlas w ten temat? by stwierdzic ze masz jakis papierek? podobno prawniczka wielka ale juz nie jedna mogla by znalezc na ciebie haka wedlug polakich praw przyklad jedna z uczeatniczek rozmowy majaca depresje i silne zaburzenia emocjonalne dostala by takie odpowiedzi od ciebie i ze tak powiem dupa bo w polskim prawie jest mala wzmianka o takich wypowiedziach przez internet i coraz czesciej sa o to zakladane sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Tak mam siebie tez na myśli, tez myślałam ze jestem mądra i dorosła , a tak naprawde tylko mi sie tak wydawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie osoba odpowiedzialna chroni zycie dziecka ! Nie usuwa go ! Ludzie do czego ten swiat doszedl zeby dumnie mowic o zabijaniu I uznawac to za odpowiedzialny czyn matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Hahaha gościu powyżej litości głupia jestes jak but, to zgłoś mnie do prokuratury, jestem z Warszawy , heheh poczytaj kk i dopiero sie doksztalc co jest zagrożone kara a co nie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babcia może mieć z 50lat więc ma swoje życie i swoją pracę. bądzcie odpowiedzialne za swoje czyny a nie zrzucajcie ciezar na biedne babcie! chcialo sie ****** to bierzcie odpowiedzialnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Wlasnie świat zszedł na psy dlatego ze ciemnota bez szkoły rośnie i pózniej Polska ogłupiała, nikt nic nie umie no tylko przyjemności w głowie, życia nie zaczyna sie od tylu, każdy ma prawo wyboru ale ja uważam , ze życie na czyimś garnku jest słabe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj sobie dokladnie. w ramach praktyk musielismy byc na 10 sprawach w ciagu semestru. moze i nie jakies wielkie kary, ale tez zalezy co by taka osoba zrobila po przeczytaniu zawartej w twoich wypowiedziach tresci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
I to nie chodzi o to ze meble ważniejsze, ale Mie oszukujmy sie ze to nie ma znaczenia, wszystko ma znaczenie, życie to nie tylko miłość i dzieci, to tez pieniadze ktore trzeba zarobić zeby żyć, poza tym pózniej płacz ze ojciec dziecka jednak Mie jest tym kim myślałaś ze jest, bo myślenie wam sie zmieni o 1000 stopni, teraz jestem dla was wrogiem ale poczekaj kilka lat i będziesz mówiła to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Gościu jaka ty jestes głupia to siee. Głowie nie mieści, !!!! Podaj podstawę prawna heheh żenada i przykro mi ze ktoś z siebie robi taka idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego ale czemu kazda ma tak myslec jak ty za iles lat? sama napisalas ze tobie sie trafil nie ten co trzeba. wiec jesli ty tak mialas to kazda tak musi mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Niech każdy robo co chce , ide z waszej dyskusji , a ty gościu poczytaj kk i sie doksztalc w zakresie prawa karnego i penalizacji czynów karalnych, nie rób z siebie idiotki tylko jesli cie prawo interesuje to sie poucz i nie na wyrywki tylko porządnie, mozesz sie nauczyć tylko trzeba chcieć pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiavdedd
Zniewaga to nie opinie o aborcji, weź sie nie poniżaj, znieważyć musisz konkretna zindywidualizowa osobę , np mowisz o osobie x ze dokonała aborcji , zobacz co to zniesławienie a co to zniewaga bo jedno sie tyczy każdej osoby a drugie urzędników państwowych , masz lekcje do odrobienia na ten wieczór , pozdrawiam i kończę z tobą syskusje no widze ze jestes na bardzo niskim poziomie intelektualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj swoje poprzednie wypowiedzi a zrozumiesz a tu masz odnosnie namawiania do aborcji Art. 152. § 1. Kto za zgodą kobiety przerywa jej ciążę z naruszeniem przepisów ustawy, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. § 2. Tej samej karze podlega, kto udziela kobiecie ciężarnej pomocy w przerwaniu ciąży z naruszeniem przepisów ustawy lub ją do tego nakłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakota12345
nikt tu nie namawia do aborcji, prezentujemy jedynie swoje poglądy zgadzam się z kasią, też gdybym była w ciężkiej sytuacji finansowej, bez wykształcenia i pracy nie zdecydowałabym się na dziecko i tak myślą odpowiedzialne osoby, które wiedzą że miłością się dziecka nie nakarmi, osoby które nie mają zamiaru zrzucać odpowiedzialności ani na państwo, ani na babcie/dziadków ewentualnego dziecka mówicie że urodzenie to jest wziecie odpowiedzialności? nie, chodzi o wychowanie tego dziecka na normalnego człowieka który jest w stanie funkcjonować w społeczeństwie... a jak tego nauczyć, skoro samemu jest się pijawką? i powiem wam więcej, aborcja jest dużym ciężarem, bo trzeba potem z tym żyć ale trzeba też zastanowić się jakie byłoby życie tego dziecka, czy w przyszłośc***odziękowałoby nam za to czy nienawidziło za kiepskie warunki do życia i nauki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zagielas ta kaske tym prawem hahah az zaniemiala odrazu uciekla taki z niej prawnik ze na glupiej rozprawie zostala by miazga oj ucz sie jeszcze dziewczyno ucz bo mimo tylu lat studiow z ta wiedza co masz chleba za duzo do domu nie przyniesiesz kasiavded czy twoj post o tej godzinie 1:02:23 dotyczy ciebie ahh przepraszam tobie sie udalo nie wpasc za mlodu I teraz odpowiedzialna zgrywasz, co za hipokrytka zapomnial wol jak cieleciem byl masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniek
Ludzie macie jaksi stereotym ze starożytności, jakieś 20 lat temu matki miały po 18 lat i 19 i dzieci miały i mężów i żyły.. Ja zamierzam teraz skończyć szkołę a jak mi siee nie uda to ide zaocznie i sie nie poddam bo mam dziecko... Jakoś mój narzeczony wiedząc ze moge byc w ciazy jeszcze nalegał żebym jak najszybciej poszła do lekarza nie uciekła a jak zrobiłąm test to sie poryczał ze szczęścia... Usunąc ciaze?/ haha łatwo sie mówi a potem sie dzieci nie ma takie jestescie dorosłe usuwajac ciaże... Mója narzeczony ma zamiar pracować i bedzie pracował bo ma gdzie i sami bedziemy sie utrzymywać i dokładać rodzicom do domu bo tak być powinno. Mam zamiar skończyć szkole wychować do 2/3 lat dziecko i pójść do pracy nawet takiej za 1000 zł byle by mieć więcej pieniędzy i odłożyć na ślub. Lepiej zyc w biedzie nic po latach ryczeć, że sie dziecko usunęło z wyrzutami sumienia.. Gdybym ja usunęła to mama i tata by mnie z domu wyrzucili... Niektóre 18 stki sa dojrzalsze nic taka 26 letnia dziewczyna.. Haha rozkładać nogi? Zastanów sie bo tu nie jedna zaszła w ciaze z pierwszym chłopakiem z którym to zrobiła i co k***iła sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmery_green
 

Ja tego nie popieram, zaczynacie życie od przyjemności a pózniej zostaniecie z niczym, ponieważ bez mieszkania bez pieniędzy, . Będziecie u rodziców mieszkać całe życie? Marnujesz sobie przyszłość, chłopak cie zdradza autorko pisałas to w innym wątku, po co ci dziecko z chłopakiem ktory cie zdradza

To okrutne... Ja się i dziecko nie prosiłam, mam je z chłopakiem, który mnie wykorzystywał... a już wcześniej miałam w swojej historii gwałt, o którym wiedział... gdy się dowiedział zostawił mnie, obrzucając przy tym wieloma wyzwiskami i poczuciem winy... teraz sama muszę się uporać z ciążą, rodzicielstwem, a nie zarabiam, nie skończyłam szkoły, a nawet nie mogę leczyć swoich zaburzeń jak półtoraroczna depresja i ataki paniki. A najgorsze jest właśnie to, że wszyscy, nawet moja rodzona matka, która zna wszystkie szczegóły sytuacji, ma mnie za ...ę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×