Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
Idzze do jakiego specjalisty,d**e trujesz ludziom juz na drugim forum z tego co widać.I tak jesteś Asterka,slkepyby zauwazyl.I kiedy ty masz czas na zajmowanie się rodzina biedna kobieto,jak nonstopkolor siedzisz na forum?Juz nie kłam,nie naginaj rzeczywistości dla wlasnego samopoczucia.Bo tu nie o chłopa chodzi ale o zainteresowanie toba innych ludzi,chociaż jest ono negatywne.Idz juz po jakas pomoc :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
slkepyby zauważył na pewno. Nie ważne czy komuś staje na mój widok.to mój problem.Pytam się czy tobie staje, że tak tego roochania nienawidzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa wiesz co
przegladam wlasnie profile dziadow po 40 na polskich sercach :-O:-O:-O uwierz mi, ze nawet nie ma na co patrzec :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem 40
pechowej nie zalezy na urodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pechowa c**ę do alkowy chowa,na rzęsach by stanęła , aby mieć ogiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziecha co ma pecha
Najgorsze są cnotki Co hodują kotki I oziębłę jędze Co liczą pieniędze Gdy czas do alkowy Mają bóle głowy Nie zrobią lodzika Bez samochodzika Danego w prezencie By robiły z przejęciem. W końcu mąż je rzuca A te niszczą płuca Plując wszędzie jadem Bo tracą pieniędze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie się wydaje, że tylko Ty lubisz seks i to Cię czyni wyjątkową? Większość kobiet robi z mężami fajne rzeczy, łącznie z lodami. W dzisiejszych czasach ludzie lubią się tym cieszyć i cieszą się sobą. Czasami wyrażasz się jakbyś Ty jedna była boginią seksu, a jest nas znacznie więcej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Gościu - wszystko zależy od tego z jaką intencją to czytasz.Nie uważam się za boginię seksu, jestem mocno średnia w te klocki. To była odpowiedz na to co tu czytam - masa osób potrzeby seksualne uważa za nienormalne, wyuzdane i chore.Cały czas lecą teksty o roochaniu i kootasach.Można pomyśleć, że pożycie seksualne to dla wielu kobiet obowiązek, coś obrzydliwego i niepotrzebnego. Ja nie muszę się niczym chwalić.Nie mam potrzeby błyszczenia i brylowania, pokazania jaka jestem super.A TĄ PRZYPADŁOŚĆ MA CHYBA WIĘKSZOŚĆ OSÓB NA TYM FORUM.I TYMI KRYTERIAMI OCENIAJĄ INNYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ty sie wiecznie tlumaczysz?:-O kogo to na serio obchodzi czy jestes sredna czy mocna w "te klocki"?:-O nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Ciekawe - większość osób NIC tu nie interesuje, a czytają. Większość ludzi uważa , ze zarabiam grosze - kiedy to mediana zarobków w Polsce -czyli 50% osób zarabia mnie ode mnie. A wszyscy na tym kafe lepsi , bogatsi, szczęśliwsi.Buhahahha. Bardziej kłamliwi i kreujący się na nie wiem kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa bez stanika
bo to zakłamasy i dulszczaki som

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa bez stanika
niejaki duch vel NIE tylko się martwi na innym watku ze za dużo bab mu się pcho do wyra, a on bidulek ma jedyny problem bo ni wie którom se pyknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa bez stanika
a szczęsliwe psychopierdy leżom i kwiczom, bo nie ma juz oczym pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srali much
Czes duszku juz tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czym wnioskujesz, że większość osób stąd nie ma zainteresowań albo nic nie czytają? Bo piszą o innych rzeczach, np. o osobistych problemach? To nie uprawnione wnioskowanie.Jeśli chodzi o zarobki, to sama się żaliłaś, że mało zarabiasz - więc ludzie zasugerowali się tym, co sama pisałaś. Ja nie wiem, jaką dokładnie masz pensję. Sama mam nie taką, jak mieć bym chciała, toteż staram się to zmienić.Nie uważam się za bogatszą od Ciebie, ale na pewno jestem szczęśliwsza - i nie mam powodu kłamać.Cierpisz na manię prześladowczą kobieto, podejrzewając wszystkich wokół, że kłamią, oszukują, kreują się na lepszych niż w rzeczywistości. Część osób oczywiście tak robi, ale nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa bez stanika
to se naklej talary na lodowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teresa- żal dooope ściska co nie ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka pechowej
40 bez pecha nudzi ci sie na swoim blogoslawionym topele czy co:-O pechowa se sadzi co sie jej podoba a co ty czytasz to wiemy :-O i co czyta wiekszosc na twoim topie. Ty nikogo bycia szczesliwym uczyc nie musisz i nikogo do szczescia nie zmusisz.Tych waszych idiotyzmow z naklejankami czytac nie mozna :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa bez stanika
a se naklejem talary na lodówkie a co jutro siem obudzem ze rynkom w nocniku, a tam bydom miast odchodów dukaciki ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teresa - d**esa,fanka- dupanka buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa bez stanika
jeszcze bym se większe cycki rypła, ale się bojam co by dzieciuki mi siem nie zgorszyły, jak do lodówy się bujnom po żarełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobranoska
Januszku nudzi ci sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa bez stanika
talary, cycole i bym miała pełniem szczęścia, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te fanka pachowej a ty skąd wiesz o czy pisza na drugim topiku?:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu śledzę oba topiki. Nic nie pisałam o naklejankach ;-) ale jeśli komuś pomagają naklejki, nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa bez stanika
jak mnie baniule wyrosnom większe i mońków w skarpecie się namnoży to se zostanem fankom psychopierd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te Teresa gwarę zmien bo nie idzie czytać tego :D : D : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa bez stanika
łoj tam łoj tam ja se stosujetutej autopsychoterapiję, se wyrzucam smutki i smutecki moje hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×