Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
w d**e sam się kopnij,zobaczymy gdzie polecisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz jakichś sekciarzy? Ode mnie trzymają się z dala. Ciągną tylko do niedowartościowanych pesymistów. Głaszczą ich ego i od tego się zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałem. Ale wszyscy są na drzewach rosnących na księżycu. ;) Ostatnio dowiedziałem się o wyznawcach jakiegoś "Prawa Przyciągania". Znasz może ich proroka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie znam. To nieładnie że sobie wzięli naszą nazwę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej głupia babo zamiast komponować tą błyskotliwą konwersację, wzięła byś się za coś pożytecznego :O Niestety ziejąc nienawiścią, także nienawiść przyciągasz do siebie. Zamęt i niepowodzenie. Ale tobie się nie przegada. Tworzysz nadmierne potencjały i to jeszcze negatywne. Zapętlasz się. Już taka zostaniesz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda :( Drzewa na księżycu nie wzięły waszej nazwy. Bo one nie mają nazwy. Tylko rosną sobie na księżycu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz jakieś lekarstwo na PP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ono zawsze działa bo jest Uniwersalnym Prawem Wszechświata. Dlatego warto poznać i wykorzystać do swoich celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak je można poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba poczytać, jest strasznie dużo publikacji i artykułów, filmów oraz blogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;):) Szkoda że nie mogę z tobą podyskutować na ten temat w realu. Mam nowiuśkie okute glany ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To gratuluję, że Twoim głównym marzeniem jest bicie innych ludzi za to, że myślą inaczej, niż Ty. Wybierasz się do psychiatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Pastuję glany na WPZPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
A głupia powalona baba zamiast gadać ze sobą gotuje obiad, sprząta w domu, rozmawia z dzieckiem, a nie psychopatami na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciebie są dwie???? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Według sporej grupy osó tu piszących nawet 10 - jestem zwiędłą rutą, własną fanką, Asterką, Blasterką , ojcem , synem i duchem świętym i jeszcze paroma osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokochamy sie ? :) masz chcice kotku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz się kochać ze zwiędłą rutą, własną fanką, Asterką, Blasterką , ojcem , synem i duchem świętym i jeszcze paroma osobami ? Masz takie wielkie łóżko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blasterki tu nie ma, a Czterdziestka jest tylko Asterką z innych tematów i Rutą oraz Fanką :) ale ponoć jest duuuuuuuuuuuuuuuża, więc faktycznie warto mieć mega łóżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
zwiedłej nie było do tej pory na chacie, a teraz ma zamiar czytac gre o tron iogladac dynastie tudorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Gościu - idz zobacz czy cię nie ma gdzie indziej.Pewnie jestem wyższa od ciebie, bo tylko małe kurdu męskie kurduple są takie złośliwe.Jak nie ma Blasterki?Nie zauważyłeś wpisu o 17:26 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie widzę żadnej Blasterki ani Asterki. Jest tylko Czterdziecha i sami goście, no i jeszcze jakaś Teresa bez stanika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guru sruru
W ulegającym racjonalizacji społeczeństwie, istnieje silna potrzeba, aby tezy przedstawione przez określonego autora znalazły poparcie w ustach autorytetów czy naukowców. Rhonda Byrne, powołuje się w swojej książce na naukowe koncepcje, które po bliższej analizie wydają się naciągane. W zatarciu złego wrażenia nie pomagają nawet wypowiedzi domniemanych naukowców, na które natknąć się możemy podczas lektury „Sekretu”. Paranaukowe przesłanie opiera się w głównej mierze na mechanice kwantowej. Jest to swoisty fenomen, że teoria kwantowa staję się „zapchaj-dziurą” używaną przez wielu niemających o niej pojęcia szarlatanów, próbujących za pomocą wyrwanych z kontekstu badań czy słów słynnych badaczy sankcjonować swoje własne barwne teorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guru sruru
W czasie lektury, nasuwa się wiele wątpliwości. Skoro za pomocą pozytywnego myślenia mogę zdobyć nowy samochód, to w takim razie równie łatwo powinien mi przyjść w posiadanie cały salon. Oczywiście, pozytywne nastawienie jest bardzo ważnym elementem, ale realnych działań oraz pracowitości i determinacji zastąpić nijak nie jest w stanie. Dla przykładu — Rhonda Byrne tłumaczy nam, że aby schudnąć nie są potrzebne diety ani ćwiczenia, a jedynie praktyczne wykorzystanie prawa przyciągania. Świadomemu człowiekowi ciężko będzie zaakceptować teorię, że samo myślenie o byciu szczupłym wystarczy do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Wydaje się to wręcz komiczne, a jednak — „Bez względu na to, co powiedziano ludziom: że mają problemy z tarczycą, że odznaczają się powolnym metabolizmem, że ich waga jest kwestią dziedziczną – wszystko to stanowi zasłonę dla „myśli o otyłości (…) Jedną z najpowszechniejszych myśli, przy jakich trwają ludzie (…) jest przekonanie, że o przyroście wagi decyduje jedzenie (…) uważam je za kompletnie bzdurne! To nie jedzenie jest przyczyną nadwagi. To twoja myśl. Oddawaj się myślom doskonałym – rezultatem będzie doskonała waga.” Śmieszne? Wytłumaczcie to czterem milionom ludzi, którzy nabyli książkę w ciągu pół roku od dnia światowej premiery. „Miliony much nie mogą się mylić”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guru Sruru, chyba czytałeś z dużym niezrozumieniem. Ani nie przyjdzie Ci łatwo posiadanie auta ani salonu, choć jedno i drugie jest możliwe. W grę wchodzą też własne przekonania. Pierwsze słyszę, że aby schudnąć nie są potrzebne diety ani ćwiczenia. Chyba znowu coś Ci się zdrowo pokićkało albo masz złe tłumaczenie. Nawet gdy była mowa o leczeniu, to pozytywne myślenie i śmiechoterapia współwystępowały z dietą. Nie tylko Rhonda twierdzi, że w wielu wypadkach o przyroście wagi nie decyduje jedzenie. To znaczy że problem leży głębiej - w psychice. Może to byc np. zajadanie stresów. Wszytskie książki tak płytko i literalnie czytasz, przeinaczając przykłady i dopasowując je sobie do tego co Ci się wydawało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Twoim przeinaczonym, pokrętnym, błędnym i maksymalnie (oraz głupio) uproszczonym tłumaczeniu rzeczywiście wygląda to śmiesznie. Tyle, że to nie jest ani sekret Rhondy, ani prawo przyciągania. To Twoja błędna teoria, wypierdziana w bardzo luźnym a błędnym nawiązaniu do PP którego nie udało Ci się pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można poznać sekret rhody? I kiedy go wypierdziała? A ile kosztuje ta wiedza? :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Pierdula
hehehehe :D ja cale zycie bylam szczupla i nagle zaczelam tyc chociaz odzywialam sie tak samo jak cale zycie :-O:-O:-O bo tak wlasnie jestem chora na tarczyce. I nigdy w zyciu nie myslalam o sobie negatywnie i nie przyciagalam tycia myslami. Wy jestescie wszyscy chorzy na glowe :-O za ch*j nie moge schudnac, zebym k***a nie wiem co robila. Odzywiam sie warzywami i zupkami. Raz na tydtien zjem kawalek miesa, nie jem juz zadnych serow, slodyczy, wedliny I NIE CHUDNE DO K***A NEDZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I masz z tym problem? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Pierdula
dlatego 😡 jem niej niz wtedy kiedy bylam szczupla i k***a nie moge schudnac . Jak tu nie miec problemu...i nie p********e mi, ze tycie to nie kwestia tarczycy czy chorob tylko efekty mysli bo normalnie cos mnie strzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×