Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
Trafiłaś jak kulą w płot. Akurat znam teorię światów równoległych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym nie wiem dlaczego uczepiłaś się światów równoległych. To wycinek wiedzy jaką masz i próbujesz zaimponować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam z dwoma batami? Bo światy równoległe - to nie to forum!~;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wiem czy wiesz, ale są też "światy niezależne, prostopadłe i kilka jeszcze" Ale to potrzeba większej wiedzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą jak tępym trzeba być aby myśleć że jeśli ktoś nie wie o tej teorii jest mało inteligentny itd. Może ciekawi go inny obszar wiedzy. Ciekawe czy autorka ma pojęcie o logice modalnej i co ma wspólnego ze światami równoległymi. Poza tym jakim zadufanym osobnikiem trzeba być, aby uważać, że skoro ktoś nie chwali się wiedzą to nie ma o czymś tam, np. o światach równoległych pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Jakoś jestem sama przez całe życie.Byłam młodsza, ładniejsza i bez ograniczeń i jakoś nie stawałam na głowie by mieć tego faceta.Jeśli nie możesz bez czegoś żyć ROBISZ WSZYSTKO BY TO MIEĆ.Prosta zasada. Może nie lubią dzidz piernik - ale lubią miłe, słodkie, zadowolone i uśmiechnięte i niezbyt mądre.Takie co mówią "Misiu jaki ty jesteś mądry".Takie co kokietują, przytakują i się słodzą.Albo takie co udają niedostępne. Jeśli tak bardzo by mi zależało na samym fakcie posiadania faceta, myslisz, żebym nie potrafiła tego zagrać?Czy nawet zmienić się na tyle by stać się kimś takim.Zdesperowana i uzależniona kobieta zrobi wszystko - złamie każde tabu, odbije faceta każdej innej kobiecie choćby przyjaciółce czy siostrze.Usunie ciążę byle tylko być z chłopem - a miałam taką propozycję.Gdybym przymknęłą oczy na pewne rzeczy nadal bym była z jakimś swoim exem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentny człowiek jest po prostu inteligentny,a nie podkreśla nieustannie jaki to on jest inteligentny . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlugobys te oczy przymykala?Rok,dwa,dziesięć?Umiesz byc w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Biedny sfrustrowany facecik, który uważa , że się czymś chwalę.Nie muszę się chwalić.A ty chyba masz poblem.Nie muszę wiedzieć co to światy modalne - nie chce mi się nawet wujka Googla ur********.Dawno stwierdziłam, że na pewnych rzeczach znać się nie muszę.I mi z tym dobrze. Jkabym się chciałą chwalic ,nie napisałabym, ze jestem mało atrakcyjna, gruba tylko kreowała się na super babkę jak masa osób na tym forum.I super mózg jak chociażby ty.A mi to wisi.Ty i twoja ocena mojej głupoty.Bo tacy ludzie nawet z Einsteina zrobią kretyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś nie była uzależniona, panno, to byś umiała sobie wyobrazić szczęśliwe życie bez faceta. Owszem faceci lubią miłe i zadowolone - a Ty lubisz wkurzonych, niemiłych, wrednych i kąśliwych?Wielu nie lubi mało inteligentnych ani udających niedostępne, a inteligentne i z poczuciem wartości."Zdesperowana i uzależniona kobieta zrobi wszystko - złamie każde tabu, odbije faceta każdej innej kobiecie choćby przyjaciółce czy siostrze.Usunie ciążę byle tylko być z chłopem" - a nieprawda, czasem, tylko narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Niektóre kobiety przymykają całe życie. Z takimi mężczyznami jakich spotykam nie chciałabym być w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Niektóre kobiety przymykają całe życie. Z takimi mężczyznami jakich spotykam nie chciałabym być w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile pamietam to pisalas, ze to oni cie rzucili, mowiac, ze fajnie im z tym jak ich obskakujesz, ale twoj wyglad ich odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Te forum to dno nawet odmianę słowa uruchomić uznaje za wulgaryzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw byłam jakąś czterdziestolatką, teraz facetem? Pytam na jakich podstawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jej juz się miesza co napisała wczesniej.bla bla i abarot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Widzisz, wiele kobiet paskudnych z wyglądu ma facetów.I spora grupa tylko dzięki DALEKO POSUNIĘTYM USTĘPSTWOM.Tolerują zdrady, picie, bicie, maltretowanie psychiczne byle tylko mieć w domu spodnie. Gdyby mi strasznie zależało na faceci to bym ich utrzymała przy sobie.Nawet po tekstach o braku atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie właśnie,pisalas gdzieś,ze to oni cie rzucali a nie ty ich. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Widzisz, wiele kobiet paskudnych z wyglądu ma facetów.I spora grupa tylko dzięki DALEKO POSUNIĘTYM USTĘPSTWOM.Tolerują zdrady, picie, bicie, maltretowanie psychiczne byle tylko mieć w domu spodnie. Gdyby mi strasznie zależało na faceci to bym ich utrzymała przy sobie.Nawet po tekstach o braku atrakcyjności.Bo ileż facetów jest z takimi, które ich zupełnie nie pociągają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrumca
A ja mam pytanie.Po cholerę ci facet,skoro nie nawidzisz ogółu rodu męskiego? Pytanie nr dwa :czy każdy facet któremu podoba się ładna (dla niego)kobieta jest głupcem? Pytaniennr 3: czy każda kobieta o ładnej buzi i figurze jest tępa i pusta?A każda mniej urodziwa mądra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba powinnas sie cieszyc ze jestes sama. Wiekszosc facetow do niczego sie nie nadaje, koniec koncow z zadnym ze swoich nie chcialabys byc i jeszcze masz malo czasu do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to prawda, ze kobiety paskudne z wygladu maja facetow. Moja kolezanka jest gruba, ma liche wlosy, hirsutym i pryszcze i ma przystojniaka ktory za nia szaleje. Ale ona ma rowniez cudny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrumca
dziwne,nie wiem jak autorka wygląda,ale nie chce jej poznać.Paskudne wnętrze.Nie wierze,że poza forum jest miła i empatyczna.Nie widziałam jej a juz jej nie lubię. Wiec wygląd ma aż takie znaczenie? Spadam w poduchę.Reszcie miłej zabawy życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Jak to po co .Do seksu. Jeśli facetowi podoba się ładna i podła to owszem jest głupcem.Znam takiego - kiedyś mi się nawet podobał .Niestety podobanie skończyło się po tym jak zaczął biegać za 26 latką, która go doi z kasy i zdradza z kim popadnie.Wszyscy o tym wiedzą, a on jej ciągle wybacza. Co do kobiet - nie wnikam w to czy piękne są mądre czy nie.W większości przypadków są aroganckie, zapatrzone w siebie i czują się lepsze od pozostałych.Nie muszę lubić ładnych kobiet, bo i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Cudny charakter polegający na daniu sobie wejść na głowę ? Bo znając sporą grupę facetó wiem, że ich poczucie estetyzmu kłoci się z uwielbieniem dla grubych, pryszczatych i poośniętych włosiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosc, ironia i co tam jeszcze wymyslisz? Nie, nie daje sobie wejsc na glowe. Jest bardzo inteligentna i sympatyczna, mu duzo umiejetnosci, talentow i zainteresowan, a z charakteru jest jednoczesnie zyczliwa i pomocna, ale stanowcza, jesli ktos tego naduzywa. Ma taki swoj wdziek. I dokladnie, jest gruba (ale ubiera sie aby to zatuszowac), pryszczata (ale naklada maseczki), depiluje sie i dba o marne klaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdzicha dla ciebie istnieje ino czarne i biale co :-O albo piekne, mlode i glupie albo grube a jak maja chlopa to musi z nimi byc cos nie tak i pewnie musza facetom nogi calowac by z nimi byli :-O jestes dziwna :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arogancka,zapatrzona w siebie,czujące się lepsza od innych - autorko,to przecież ty!!!!!Co do joty :D Ja tam znam brzydkich ludzi którzy sa dobrzy i takich którzy sa fatalni charakterologiczne.Jak i ładnych,którzy sa i tacy i tacy,źli lub dobrzy. Zawsze mialas tak betonowy pomyślunek :D ? Nie jesteś inteligentna.Więcej,zacietrzewiona,klótliwa,upierdliwa, wyniosła,antypatyczna,złośliwa i zrzedliwa.Też moje oczy cie nie widziały ,ale nie chciałyby cie poznac.Jak to ktoś wyżej napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Choćby ty czytasz.Jesteś nikim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×