Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
W głowie się dziewusi nie mieści, że ktoś by jej mógł nie chceć.Zazdroszczę jej tupeciarstwa i tego z******tego poczucia wartości.Ale ...parę miesięcy w Polsce wyleczyłoby ja z tego prędziutko.Spojrzał by jaki na nią, uśmiechną się pod nosem i spławił.I skończyłoby się na samotnym łkaniu w kąciku.A z tupetu i pewności siebie zostałyby nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
ja znam takie kobeity, które nawet w naszym wieku faktycznie mają nawet młodszych facetów, ale jak one wyglądają. Wybacz, nam do nich daleko...:( Pieknie się starzeją...byly i są lasencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
ciągnę druta , moje alter ego czterdziech używa ogórasa zamiast kootasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikon coolpix
Ja jezdze do Polski raz na ruski rok a poniewaz zyje za granica od dziecka to na Polaka nie spojrze :) proste :) Na Polaka zyjacego tutaj oczywiscie tak. Ale nie na Polaka zyjacego i wychowanego w Polsce. Chyba logiczne prawda :) :) :) A co Panowie w Polsce o mnie mysla i czy im sie podobam czy nie wisi mi i powiewa :) :):) tak mam tupet i mam z******te poczucie wartosci. Ktos mi broni? Z racji czego mam tego prosze bardzo nie miec? Bo mam nadwage? Bo bede miala 40 lat ?Nawet jak przytyje 30 kilo i bede miala 55 lat - nie zmienie sie. Proste. Musze? Dla kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
ale my nigdy takie nie byłysmy atrakcyjne i nie będziemy. To się po prostu dostaje w prezencie. I nie musza się nawet stososować diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikon coolpix :) ja lubie niewysokich, ale taki wiking wyglada fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikon coolpix
"Spojrzał by jaki na nią, uśmiechną się pod nosem i spławił." :D jeszcze mi sie takie cos w zyciu nie zdazylo :D a wiesz dlaczego? Bo mam z******te poczucie wlasnej wartosci i mam tupet i niezly temperament :) :) :) a nawet gdyby mi sie takie cos zdarzylo to bym tego Pana raczej wysmiala :) sorki :) Moje poczucie wartosci nie jest zalezne od mezczyzny a napewno nie od zdania fqaceta o mnie czy jakiegos Polaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
ale zrozum że nie każdy ma takie usposobienie, to się nazywa typ osobowości...Ja takiego np. nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikon coolpix
gosciu o 19:05 uwielbiam wikingow :) wielka baba musi miec wielkiego chlopa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
to super, że takie masz...powiem ci, że ja też nie rozumiem kobiet, które tkwią w toksycznych związkach,dlatego rozumiem, że nie rozumiesz nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikon coolpix
Ruta, ja ciebie rozumiem ale prosze zrozum,. ze poczucie Twojej wlasnej wartosci nie jest zalezne od mezczyzny czy tego co kto o Tobie mysli czy mowi. Trafilas na chamow i tyle. Z Toba nie ma to nic wspolnego. Nie wiem jak mozna o sobie zle myslec bo ma sie 44 lata, bo trafilo sie na chamow itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
no jak się trafiło na kilkunastu w ciągu poprzednich 40, to można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
podoba mi się cholernie mój wet, chodze do niego kilka lat juz, on mnie poznaje, ja często rozmawiuam z nim na tematy dot, weterynarii, bo troche się na tym znam, rozmawiam z jego synkiem, szczerzę zęby jak durna i co...i doopa, wg twojej teorii powinien mnie dostrzec. Przystojny, inteligentny, zabawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikon coolpix
A ten Pan weterynarz wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
to tylko przykład, mam jeszcze takiego specjaliste, ktory mnie zna a mnie się podoba.Ktoś tam jeszcze, ktoś tam jeszcze, to czemu mnie nie dostrzegają, skoro ja ich zauważam? Jakoś ta teoria nie działa w tym przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się tłumaczysz?Gwiazda nie zrozumie, że chcieć to nie znaczy móc.Że żadna z nas celowo nie wybiera sobie lujów, szumowin i idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikon coolpix
oj nie wiem Ruta. Nie potrafie ocenic. Moze czekasz na jakis ruch od nich? Tez nie wiem w jaki sosob ukazujesz zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zauwazac a byc zwiazku to co innego, zas do lekarzy duzo osob sie szczerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
oczywiście, za żonatych czy w związkach się nie zabieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
wielu takich przykładów nawet nie ma po co tu wymieniac, bo nudna litania byłaby to. Myslisz że imponuje mi niedouczonu krasnoludek czy grubasek. który jest alkoholikiem i nie idzie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, to wet wie, że Ruta jest wolna.I było wiele, wiele sytuacji by okazać jej zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
ja nie mamtakiej odwagi, by im proponowac spotkanie. Po prostu nie umiem tak, daję w rozmowie do zrozumienia, że jestem wolna, okazuje że mam zbliżone zaintersowania, zaczynam rozmowe z jego synkiem, to mało? Co mam mu zaproponować kawę na mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiędła ruta co jest z tymi weterynarzami? Bo ja też jestem pod wrażeniem takiego. Mam nadzieję, że to nie ten sam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Inny przykład, miałam kiedyś kolegę, bardzo mi odp, ale on był ciagle nieszczęśliwie zakochanyw pewnej wrednej ślicznotce i wypłakiwał mi się w mankiet, mielismy wspólną pasję i u mnie siedział nieraz do rana zajmując się wspólnym hobby. Gdy kiedys posunęłam sie dalej, wybiegł jak oparzony z mieszkania i do tej pory się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Więc nikon wybacz, ale ja też mam szablon, ten widzę tych do niego pasujących, ale zawsze dzieje się tak, że ja do ich szablonu jakoś nie przystaję. Do mnie natomiast lgną zwłaszcza męzczyźni, którzy robia strasliwe ortografy, nie można z nim popisac czy porozmawiac o niczym ciekawym...Własnie do ich szablonu jakoś najwyrażniej im pasuję. I nie chodzi mi o wykształcenie ale o poziom wiedzy i jako takiego oczytania i ogłady. Leniwa_ A może to ten? Bo bestyjka przystojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodałabym parę podobnych historii.I niektórzy się później dziwią, że człowiek nie ma odwagi.Bo faceci nie potrafią odmawiać z klasą, bez ironii, dziwnych zachowań.Robią tak jak nosorożce włochate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikon coolpix
"Myslisz że imponuje mi niedouczonu krasnoludek czy grubasek. który jest alkoholikiem i nie idzie do pracy." nie , nie uwazam i nigdy tego nie napisalam. Rowniez nie uwarzam , ze tych chamow same wybieracie bo wiem, ze jest pelno chamow. ale ja w przeciwienstwie do was wiem rowniez, ze jest masa zejebistych facetow :D a reszta mnie nie interesuje. Co do tego weterynarza to nie umiem ci poradzic. Ja tez nie chce tu radzic czy dac wam jakas instrukcje. Uwazam po prostu ze niska samoocena ktora od was bije, jest nieprzydatna a wrecz antyproduktywna. A to co mowie to nie teoria to fakty. Mozesz byc gruba i niezgrabna ale jak facet widzi ze TY WYBIERASZ a nie on i nie dajesz sobie w kasze dmuchac. Ja jestem dumna z tego, ze jestem wielka i potezna baba. Ostatni facet z ktorym randkowalam (wysoki wiking na motorze) powiedzial mi, ze jak mnie pierwszy raz zobaczyl od razu wiedzial, ze nie daje sobie w kasze dmuchac :D no i dobrze a co? Uswiadmocie sobie z czego jestescie dumne i kim jestescie i jaki ma ten facet DOKLADNIE byc od A do Z . Od wygladu do gaci pod spodniami :D wyprobowac mozna czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobrażić sobie?I co to da?Oprócz frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikon coolpix
Co mam mu zaproponować kawę na mieście? TAK :) a dlaczego nie? [zgłoś do usunięcia] zwiędła ruta Więc nikon wybacz, ale ja też mam szablon, ten widzę tych do niego pasujących, ale zawsze dzieje się tak, że ja do ich szablonu jakoś nie przystaję. Dlaczego interesuje Cie tylko ICH szablon??? ICH szablon ma cie guzik interesowac tylko i wylacznie TWOJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiędła ruta
Ale ja już próbowałam, zreszta już wspominałam...Nie moge próbować rzeczy które w moim odczcuiu są absurdalne, no przepraszam, ale albo się wierzy albo nie. To nie ma żadnego naukowego wyjasnienia, ake zaraz wejdziemy w polemikę na temat technik autokrecji czy czegos podobnego. A to chyba bez sensu, zaraz mi się ptrzypomina jak protestanci katoli prtzekonywali i odwrotnie (aktualnie Dynastie Tudorów taki serial oglądam) :) stąd dygresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×