Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość gość
ale jakie ty właściwie masz pytanie?Sprecyzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty mnie smieszysz. Mysle, ze to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbcddefff
O co ty się dokładnie pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
Biuro matrymonialne rozni sie od netu tym, ze tam faceci naprawde szukaja stalego zwiazku. A na portalach randkowych niekoniecznie. Wedlug mnie warto sprobowac, nic nie tracisz, moze poza czasem i oplata. Ja od siebie poradze ci zebys wziela sie za cwiczenia. Nawet jak na poczatku nie zauwazysz duzych zmian. Twoje cialo bedzie bardziej jedrne, a Sport ma do tego, ze czlowiek ma wieksza swiadomosc wlasnego ciala i przez to wieksza pewnosc siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuo matrymonialne to cating.Wybiera się te ładne i dobrze wyglądające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaaaa :D i tak w kolko macieju :D jak to nie jest prowo to ja nie wiem :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę sportu.Organicznie nienawidzę.To dla mnie najgorsza kara.Jedyne do czego się zmuszam to rowerek stacjonarny.a efektów i tak nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biuro matrymonialne = nie wychodzic = nie sport = nie inna stylizacja = nie schudnac= nie przeprowadzka do innego miasta = nie wyjsc z domu= nie isc na tance = nie znalezc inna prace = nie siedziec w domu pod sciana = TAK = partner = nie :D j***e i kwicze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wiesz co Obiektywnym Okiem.Jak mam iść na randkę z tego biura jak się czuje brzydka, żałosna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
"Śmieszy cię, że woleli inne kobiety?Bo były ładniejsze, bardziej rozrywkowe, bardziej pewne siebie.Bardziej się podobały.Bardziej podobały się innym facetom.Po co siedzieć i rozmawiać z brzydulą, jak można emablować ślicznego motylka" +++++++ Moze ciebie to strasznie zdziwi ale wyglad nie jest jedynym kryterium na jakie leca faceci, I z wlasnych obserwacji wiem, ze to wlasnie czesto te ladniejsze stoja pod sciana, podczas gdy te mnie atrakcyjna, z przecietna figura maja wieksze powodzenie. W czym tkwi ich sekret? Nie wiem, moze Maja wiekszy sex Appeal, sa bardziej naturalne, Maja mniej kompleksow. Trudno powiedziec. Generalizujac owszem piekna kobieta zawsze bedzie rzucala sie bardziej w oczy od tej przecietnej, ale zwroc uwage ze kazdemu podoba sie cos innego. I jak to sie mowi kazda potwora znajdzie swojego amatora - dosadnie ale jest w tym wiele prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbcddefff
bo narazie wygląda to tak: - chciałabym byc szczuplejsza----grr,nie da się,odwalcie się ode mnie nie cierpie ćwiczyć,a do lekarza nie pójdę -wyleczyć pco ,uregulować hormony----- wrrrr,nie mam kasy ,a lekarz daleekoooo,a wam się na pewno udało i zarabianie po 10000 zł. - nie mam kasy-------wrrrr,nie pójdę do innej roboty,glupcy jedni! -nie mam gdzie kogo poznać bo ciągle praca- dom ------ grrwrrr nie będę lazic po ulicach,kawiarniach,kinach ,bo nie mam pieniędzy i czadu To czego ty właściwie chcesz?Innych rad i metod nie ma! wniosek: -narzekasz dla narzerkactwa - nie umiesz wyciągnąć wniosków -czekasz na,no nie wiem gwiazdkę z nieba - inni zawsze maja od ciebie lepiej - ty masz zawsze od innych gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego mam robić coś w co nie wierzę, albo czego nie lubię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiektywnym okiem pisali tu ludzie juz to samo co ty 100 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego mam robić coś w co nie wierzę, albo czego nie lubię? K***a nikt ci nie kaze :-O siedz w domu pod sciana i zdychaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbcddefff
haha a ty myślisz ze te superzgrabne laski sa takie od urodzenia?Nie ,większość z nich ćwiczy i stosuje diety.I głowę dam ze nie wszystkie to kochają.A ty widzisz tylko efekt końcowy,a nie ile pracy w to wloizyly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację Obiektywnym okiem - one nie mają kompleksów, sex apell.Ja nie mam.A pocieszycielką czy najlepszą kumpelą być nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej zrec = tak dalej tyc = tak dalej siedziec w domu = tak dalej chorowac i nie leczyc sie = tak facet z nieba spadnie albo z monitora komputerowego do twojego lozka wejdzie = NIE NIE NIE :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja im nie zazdroszczę.Ale nigdy nie będę zgrabna i szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbcddefff
Nie maja kompleksów????WTF?ile obiektywnie pięknych aktorek wszczepia sobieie nowe cycki,pompuje usta,chudnie,operuje sie bo maja kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żrę skarbie.Jem mniej od ciebie.Biorę przepisane leki.Ziołowe -bo hormonów nie mogę.Cudów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja j***e k***a :D ty moze alkoholiczka jestes ? :D bo sie powtarzasz :D p*****le no :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
"Jak mam iść na randkę z tego biura jak się czuje brzydka, żałosna ?" +++++++++++ Masz 3 wyjscia, 1)albo siebie zaakceptowac taka jaka jestes i siebie polubic 2)Albo nic nie robic i dalej miec do siebie takie nastawienie - prawdopodobnie nic sie nie zmieni. A ty zyc musisz nadal, no chyba ze sie zabijesz albo umrzesz w wyniku innych zrzadzen losowych 3) Albo postarac sie zrozumiec czym jest wedlug ciebie atrakcyjnosc i postarac sie to zmienic co mozesz (mase ciala, wyglad sylwetki, fryzure, styl, zeby, rece itp.) a zaakceptowac to na co nie masz wplywu (zmarszczki itp.). Zastanowic sie nad tym co osiagnelas i co jest w tobie ladnego, ciekawego i to uwydatnij. A nie ma ludzi strasznie brzydkich. Jeden ma ladne wlosy, inny oczy, Usta. Znajdz swoj styl i zacznij sie sobie podbac. To wcale nie jest az takie trudne jak sie wydaje, Ale ze u ciebie ten Problem ciagnie sie juz od mlodosci - jest przez to oczywiscie ciezej i wymaga wiecej pracy z twojej strony. Bo jak piszesz nawet wieku 20 ilus tam lat nie czulas sie atrakcyjna, szukajac potwierdzenia w otoczeniu. Takze twoim problemem nie jest wiek i zmarszczki, a cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiam z Obiektywnym Okiem, a nie tobą gościu.TY WIESZ PRZECIEŻ LEPIEJ.CO MOGĘ.JAK MAM ŻYĆ.A ja nie chcę twoich mądrości, szczególnie tak podanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje :D pierwszy madry wniosek po 110 stronach :D Cudow nie bedzie :D ty czekasz na cud wlasnie a taki nigdy nie nastapi :D k***a nawet nie pojmujesz, ze jak dupa w domu siedziec bedziesz to k***a minie nastepne 10 lat a ty dalej pod sciana siedziec bedziesz? Tylko 10 lat starsza i 30 kilo grubsza :D nie kumasz co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbcddefff
pass :D obiektywnym okiem--- wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiektywnym okiem - litości.Przesłać Ci zdięcie?Zęby i ręce.Piękne, zdrowe i zadbane.Na dentystę i krem zawsze mnie stać.Styl?Jakiś tam mam.Coś tam osiągnełam.Ale to się nikomu ani nie podoba ani nie imponuje.Masz chwilę czasu - to pogadamy na skypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
Wedlug ciebie to kobiety po 40sce nalezy najlepiej pozabijac albo oddac do domu starcow,. No nie wiem. :( Bo sa stare, malo kobiece, nie maja takiego wygladu. Zastanawiam sie tylko dlaczego jest tyle zadbanych i pewnych siebie 40tek , ktore nawet w pozniejszym wieku wychodza ponownie za maz i jakos sa szczesliwe i to jeszcze wiele ma facetow rownolatkow, albo troche starszych. Ale wedlug ciebie to pewnie tylko 70 80 latkowie je chca. No nie wiem, masz jakies dziwne myslenie. No serio. Kazda kobieta w pewnym sensie przezywa, ze sie starzeje, jedna bardziej inna mniej, ale jakos kazda cos ze soba robi. Niektore rodza pierwsze dziecko w wieku 40 lat - coraz wiecej jest takich. Wiele kobiet wychodzi w dzisiejszej dobie za maz majac koniec 30tki - dopiero zakladaja rodziny. A ty masz 44 lata a zachowujesz sie jakbys juz Cale zycie miala za soba. Cos tu jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiektywna nie daj wciagnac sie wampirowi bo wyssa z ciebie ostatni oddech :D leze i kwicze :D Ty na serio od 7 lat szukasz faceta tylko i wylacznie na necie :D p******* cie ? i sie dziwisz ze dupa rosnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywnym Okiem
Mozemy pogadac na Skype, ale nie dzisiaj bo musze sobie najpierw konto zrobic, bo od wiekow juz ze Skype nie korzystalam, a teraz mi sie nie chce. Ale innym razem jak najbardziej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiektywna-- uważaj,ona cie wciagnie a potem obrazi.A teraz zj***e,ze nie chcesz gadać na skajpie.to strzygaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×