Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po 40 są przeźroczyste i nikt i ch nie chce

Polecane posty

Gość ja tez nie czytam
belkotu juz. Dziwne tylko ze babki w twoim wieku, grube, chude, bezzebne moga znalezc mena chocby na jedna noc a ty nie :-O dziwie sie. Zastanow sie nad soba bo cos robisz definitywnie BARDZO ZLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asterko,bo ci e znów zbanują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie czytam
a ja mysle ze to jakis fake. Nie ma takich durnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to projekt Asterka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE. Czterdziecha jest wspanalym człowiekiem. Bohaterską córką. I jakąśtam matką. No po prostu matką. Jakąś... No ale kobietą to jest taką sobie. A właściwie to z\a mało powiedziane.... Czterdziecha - podziw za opieką nad matką. Na tym się skup! Szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za szacun.By uwiarygodnić ten profil zalogowałam się.A co do kobiecości i bycia kobietą.Tego się trzeba nauczyć.I mieć przy kim .Przy mężczyźnie, a nie niedorosłym chłopcu.Nie przy estecie, dla którego wszystkie są za grube, za brzydkie i za mało dobre.Nie przy kłamczuchu i nałogowym zdradzaczu.Nie przy idiocie i pasożycie, który potrafi tylko brać.Z.ADAM PYTANIECzy jeśli spotkałabym na swej drodze normalnego, wartościowego mężczyznę byłabym taka?Czy gdyby ojciec mego syna nie postawił mi wyboru on albo aborcja i nie upokorzył , a został i wychowywał dziecko -czy miałabym do mężczyzn takie nastawienie?NIC NIE BIERZE SIĘ Z POWIETRZA.Na każdą krzywdzącą opinię o mężczyznach jaką wypowiedziałam - jakiś sobie zapracował.Zapracował uczciwie i solidnie.Moja antypatia nie bierze się z nikąd.A nie spotkałam na swej drodze takiego, który pokazałby, że istnieją inni.Lepsi, szlachetniejsi , normalniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne tylko ze babki w twoim wieku, grube, chude, bezzebne moga znalezc mena chocby na jedna noc a ty nie pechowiec.gif dziwie sie. Zastanow sie nad soba bo cos robisz definitywnie BARDZO ZLE.XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXA może mężczyźni robią to źle , bardzo źle.Może inne kobiety zgadzają się na różne upokorzenia, albo ku..wiarzy, bzykaczy, Może ich desperacja jest tak wielka, że włoczą się po knajpach, siedzą na portalach randkowych i wyrywają podobnych do siebie abnegatów higienicznych, piszących "jestem jaki jestem" i pierdzących w kanapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamjedna2
Kiedyś byłam czułą i kochającą kobietą. Później poznałam kilku facetów i mi przeszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I vice wersal -szacun za logun :) Odpowiedź na pytanie - a hooj (i to nie jeden) cie wie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przeleciałem kilka wrażliwych i kochających - i też mi przeszło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu przemiły, ch.. to takie informacje akurat niepotrzebne.Przeceniasz mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaa, jacy wy nieszczęśliwi.Dlaczegóż?Bo kobiet dla których bylibyście dobrzy nie ma.To znaczy istnieją tylko w waszej wyobraźni.Nie ma kobiet , które są piękne, dobre, są super gospodyniami domowymi, są zrobione na bóstwa małym nakładem pieniężnym, nie starzeją się, nie kłócą.I przytakują we wszystkim.Nie ma kobiet które są jednocześnie świętą i k..., matką polską i figlarną boginią , które wiecznie są piekne, nie pocą się, nie mają celulitu, zawsze wydepilowane i posłuszne.NIE MA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecho niemiła - to dlaczego ich szukasz? Kolejnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są. Miałem takich kilka. Ciebie wśród nich nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię.Nie byłoby ich wtedy kilka.Tylko jedna.Chyba, że z tobą jest coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wibrator to nie to.Wystarczy takie tłumaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje wątpienia niech odkładają sie w twoich wątpiach. Bo co mi do twoich wątpi? Gupia, wątpiąca babo z gminy? PHI..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wex przygłupa z pgru oni nawet owce w*****ą, będziesz dla nich boginią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygłup z PGRu woli owce dziewice, niż je/ba/ną przez wszystkich urzędasów, starą i brzydką... urzędnicę!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewice to wy jesteście goście .Umysłowe.Was by nawet przerobiona przez zastęp innych baranów owieczka pokopała.Bo nawet baran to w porównaniu z wami intelektualista.I do tego empatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czegoś nie rozumiem. Piszesz- od samego początku, że na nic nie masz czasu, a siedzisz tutaj od rana do nocy. Chyba w domu, w pracy jesteś tylko na pół gwizdka, skoro tak się angażujesz tutaj. W sumie nie wiadomo po co. To co Ci tutaj ludzie wypisują jest delikatni mówiąc mało sympatyczne, ale nadal tutaj tkwisz i polemizujesz. Jeśli Cię skrzywdził jeden facet- to jego wina, jeśli kilku- Twoja. Nie uczysz się na błędach. Trochę już przy późno na naukę bycia kobietą, nie możesz uzależniać tego od innych ( mężczyzn) musisz się sama tego nauczyć. Trochę cieżko będzie- dlatego, że nie masz żadnej refleksji na swój temat. Czasami piszesz, że potrzebujesz faceta do seksu, ale nie umiesz uprawiać seksu bez uczucia, ale skoro masz takie niskie zdanie o mężczyznach to chyba musiałby być masochista. Słuchaj, niektórych rzeczy nie zmienisz, co Ci szkodzi zaryzykować i na luzie zacząć poznawać facetów, zamiast czekać, aż wypatrzy Cię Twój książę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wreszcie dostałaś konkretną i konstruktywną poradę. Koleżanka powyżej pewnie wie co pisze, bo sama prawdopodobnie stosuje ten "f****ng without love". A jak zaczniesz "na luzie zacząć poznawać facetów" na parkingu dla TIRów, to możesz nieźle dorobić do gminnej pensyjki. Tylko nie pracuj w dzień i uważaj na sanepid!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla Ciebie poznawanie jest jednoznaczne z pójściem z nimi do łóżka? Gratuluję. Na luzie- miało znaczyć bez oczekiwań, że każdy jeden to już może ten jedyny. Nauka rozmowy i flirtu- na kimś trzeba a autorka pisze, że ma z tym problem. Pisze, że ciągle jest postrzegana jak kumpelka nie kobieta- trzeba poćwiczyć trochę :). A, że komuś się wszystko z d**ą kojarzy- to już nie mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bycia kobietą trzeba nauczyć się przy mężczyźnie i mieć przy kim? No co Ty ;) Kobietą jesteś niezależnie od mężczyzny i w tramwaju przy samych kobietach powinnaś nią być i w autobusie i na zakupach. Jednocześnie nikogo nie grać i być prawdziwa. Czy gdybyś spotkała normalnego, wartościowego mężczyznę byłabyś taka? Przypuszczam, że tak. Może byś nawet nie zauważyła, że jest normalny i dobry tylko zaczęła go podejrzewać o najgorsze aż by Cię zdradził (samosprawdzająca się przepowiednia). Moja dziewczyna też nie miała szczęścia w miłości, dopóki nie spotkała mnie. Ale nie żaliła się na to wokół, nie przenosiła nienawiści na cały męski ród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale autorka potrzebuje chłopa do łóżka, a nie do flirtu i picia kawy. Bo na kawę to ona nie ma czasu. W robocie sie kawy opije. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toż mówię, że to ćwiczeń, coby tego do łóżka wyrwać umiała! Ona nie umie- niech się uczy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nocy na parkingu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połączy przyjemne (a to dla niej bardzo ważne) z pożytecznym (bo kasy zawsze jej mało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i juz nie spotkasz
NIC NIE BIERZE SIĘ Z POWIETRZA.Na każdą krzywdzącą opinię o mężczyznach jaką wypowiedziałam - jakiś sobie zapracował.Zapracował uczciwie i solidnie.Moja antypatia nie bierze się z nikąd.A nie spotkałam na swej drodze takiego, który pokazałby, że istnieją inni.Lepsi, szlachetniejsi , normalniejsi. :-O jesli masz taka antypatie to czego oczekujesz jeszcze? :-O myslisz, ze facet nie wyczuje twojej antypatii i pogardy do mezczyzn, kobiet, ludzi i swiata?Psychiatrze to opowiedz bo facet bedzie bral nogi w rece i uciekal gdzie pieprz rosnie :-O nie wiem po co ten durny temat ciagniesz i ciagniesz :-O na serio mysle, ze to jakis chory projekt psychopaty :-O moze jestes nawet facetem :-O:-O:-O bo niemozliwe zeby kobieta pisala takie dyrdymaly. Z jednej strony facetow nienawidzi a z drugiej sra pod siebie bo nikogo nie ma:-O to jekies nielogiczne dla mnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i juz nie spotkasz
myslisz, ze nagle stanie ten przed toba i powie : ja jestem tym ktorego szukasz, jestem porzadny, empatyczny, inteligentny , normalny? :-O facetom to wisi. Nikt nie bedzie za toba latal i cie przekonywal, ze jestes warta zachodu skoro i tak masz antypatie do wszydtkich i kazdego :-O gdybym poznala faceta o takim zdaniu o kobietach jaki ty masz o mezczyznach to bym wiala w podskokach. Po co komu chory psychicznie czlowiek? :-O masz jakies chore pomysly :-O czytalam, ze zyczysz sobie tego jednego ktory pokaze tobie, ze nie wszyscy sa zli :-O uwierz mi , ze zaden facet nie ma ochoty na to aby naprawiac twoja skrzywiona psychike :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×