Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arczi033

z jakiego materiału kupić czapkę z daszkiem

Polecane posty

Witam Chcę kupić czapkę z daszkiem firmy Nike, ale niestety nie wiem jaki wybrać materiał wykonania. Jest kilka rodzai materiału: 1. 70% poliester, 30% bawełna, 2. 100% bawełna, 3. 85% akryl, 15% wełna, 4. 100% wełna (podszewka: 100% bawełna), Który najlepiej wybrać? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o pomoc, z którego materiału czapka będzie wytrzymała oraz giętka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrałem druga opcię, czyli 100% bawełny. Teraz muszę wybrać między: sklep.sizeer.com/nike-czapka-heritage-swooshcap-meskie-ak cesoria-czapki,plec,MM,A,ACA,206256138.bhtml sklep.sizeer.com/nike-czapka-futura-relaxed-adj-meskie-ak cesoria-czapki,plec,MM,A,ACA,205264728.bhtml Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a który z tych czterech materiałów najlepiej chroni przed deszczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside.pl są fajne czapki. Często tam kupuję rzeczy, a w głównej mierze ubrania, z których jestem zadowolony. A dodatkowo rzeczy na tej stronie są tanie i dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namelina
Najlepiej z domieszką poliestru. Ale tak aby czapka nie składała sie w całości z poliestru . Najleiej aby byłą to mieszanka.Poliester sprawi,ze czapka nie bedzie się tak brudziła oraz będzie wytrzymała Z kolei bawełna sprawi,ze będzie oddychała. Ewentualne sama bawełna (takie czapki są najlepsze na gorące dni ponieważ są mega przewiewne). https://www.7store.pl/z-daszkiem W 7 store obecnie są spore znizki tak wiec możesz sobie zerknać czy czegoś dla siebie nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×