Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lansing

Prezent z okazji 50 urodzin dla mamy

Polecane posty

Gość Lansing

Witajcie, Za miesiąc moja mama ma 50 urodziny, muszę jej wybrać jakiś fajny prezent. Mam do wydania około 350 -450 zł. Chciałbym aby to było coś innego niż perfumy,gbilet do SPA dostyała ostatnio, elektronika ją nie interesuje,na biżuterie która by się jej spodobała mnie nie stać i kompletnie nie wiem co mogę jej kupić :( Jest to mój pierwszy temat i liczę na waszą wyrozumiałość i pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lansing
Zdecydowanie lubi naturalne rzeczy, podróże oraz relaks po pracy ( pracuje po 12h dziennie). Pomysł z warsztatami wydaje mi się bardzo dobry jednak mieszka ona w małej miejscowości i pewnie nic nie znajde w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eerrkkaa
przejrzałam te statuetki i ogólnie spoko, ale mi się jakoś bardziej podobają ich świeczniki. też motyw grawerowania tekstu swojego itd ale do tego spełnia rolę świecznika. ale to pewnie ze względu na to, że ja ogólnie uwiebialm świeczniki i sama mam już pokaźną kolekcję hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli naprawdę kochasz swoją mamę i chcesz aby cieszyła się dobrym zdrowiem, kup jej jakieś akcesoria do uprawiania sportu, oczywiście odpowiedniego do jej wieku nawet jak dotąd nie rusza się zupełnie poza pracą zawodową i krzątaniną w domu, niech zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie allinside.pl jest masa fajnych i tanich rzeczy, ja z tej stronki czerpie inspiracje na zakup prezentu. Bardzo często tam kupuję bardzo dobre rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wykup jej weekend w Krakowie, albo Sopocie w jakimś luksusowym apartamencie? Do tego jakieś SPA albo inne atrakcje... Sprawdź na BookApart.com , może spodoba Ci się jakaś oferta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×