Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mcmer

Brak pracy a całe reszta

Polecane posty

Gość mcmer
I dalej cisza ja oszaleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mcmer wez sie za siebie. szkoda czasu na glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmer
Jestem chora nie mam za co leków kupić jutro na ulotki nie pójdę to za tydzień będę mogła zapomnieć leżę w łużku i ryczę masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mcmer: nie łam się! Choroba każdemu się zdarza, niestety. Wszystko będzie dobrze, wyzdrowiejesz i będzie ok. Zobaczysz. do pomarańczowych gości: najpierw proponujecie MLM, a jak ktoś się nie zgadza z waszą filozofią biznesu to wyzywacie od idiotek? Rzetelni przedsiębiorcy, psia mać, to lepiej już puszki zbierać, niż z wami mieć coś wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pati nikt tu nikogo nie wyzywa, tobie sie tylko cos uroiło. Prawda jest taka ze dla ludzi ktorzy nie moga znalezc pracy, MLM to swietne rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na powstający nowy blog o tym jak szukam pracy i moich doświadczeniach na razie wklepuję już wcześniej napisane na bieżąco teksty W blogu opisuję moje rozmowy kwalifikacyjne oraz to o co pytali, klimat swoje obserwacje itd. http://magda-radzi.blog.pl/2014/01/29/jak-nie-dostac-pracy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmer
I byłam na rozmowie kwalifikacyjnych i jutro mam 2 godziny próbnego ale się boję jest to sprzedaż kosmetyków z morza martwego ( bardzo drogie.... masakra ) a mnie bierze przesilenie wiosenne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×