Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Truskawka776

Ćwiczenia

Polecane posty

Brzuszki około 150 dziennie, (może więcej zobacze jeszcze czy dam rade) Hula hop (ucze się) Skakanka Step (raz w tyg) Zumba (raz w tyg) Czy mam szanse na jakieś efekty? Podzielcie się swoimi doświadczeniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam urozmaicić brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na efekty owszem! ważna jest też dieta, ale nie głodówki czy diety cud a zdrowe odżywianie. ja jakiś czas temu zmieniłam nawyki żywieniowe, zapisałam się do klubu fitness Marcelinka i zaczęłam od małych ćwiczeń stopniowo zwiększając intensywność. efekty są dla mnie rewelacyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, masz duże szanse na dyskopatię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regularne ćwiczenia to podstawa ale to co jemy też ma oczywiscie wpływ na nasz organizm wiadoma rzecz. Ja to tak ostatnio sobie pofolgowałam . Teraz trzeba to zrzucić i tyle. Wiosna przed nami trzeba sie ogarniać z tym podjadaniem. Obecnie jestem skłonna kupić zieloną kawą max, czytałam że ma dobry skład i zmniejsz łaknienie- hura. Dla zainteresowanych zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
won spamerzy z http://free-run.pl/ !!! won spamerzy !!! won spamerzy !!!won spamerzy !!!won spamerzy !!! to firma global traders ltd z siedzibą w hong kongu ulica 905 workingberg 4147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×