Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anxunamun

Urozmaicenie seksu pomozcie

Polecane posty

Gość Anxunamun

Witam, chcialabym aby zycie erotyczne moje i mojego chlopaka bylo nieco urozmaicone. Nasz seks zawsze wyglada tak samo, gra wstepna w ktorej to chlopak zajmuje sie mna, tzn piesci mnie oralnie, i robi to naprawdę Niesamowicie a jestem jego pierwsza partnerka seksualna, a nastepnie odbywamy stosunek, trwa on niestety krotko, przez co nie mam orgazmow ale widze, ze on zawsze jest zadowolony i to mi w zupelnosci wystarcza... Moj problem polega jednak na tym, ze jest mi glupio ze to zawsze on piesci mnie oralnie a ja nic od siebie nie daje, mimo ze jemu to nie przeszkadza, bo pytajac go kiedys o to, uznal ze skoro jestem jego dziewczyna to nie powinnam robic mu dobrze ustami... Jednak jest mi z tym strasznie zle, ze to zawsze on sie mna zajmuje a ja leze i wije sie z przyjemnosc***odczas gdy on uzywa swoich ust (fakt, faktem ze on wije sie z przyjemnosc***odczas stosunku) to po prostu chcialabym sie mu jakos odwzieczyc, ale boje sie ze odmowi i jeszcze zmieni fo mnie nastawienie, jak moge urozmaicic nasza gre wstepna gdzie to JA MOGE GO POBUDZIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie Cię przelecę, chłopak może patrzeć. myślę, że takich wrażeń oboje długo nie zapomnicie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,to, uznal ze skoro jestem jego dziewczyna to nie powinnam robic mu dobrze ustami...'' W takim razie ciekawe od kogo tego sie domaga?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anxunamun
Nie dziekuje, chyba nie skorzystam z takiej formy, ale dziei za rade :P a tak na powaznie, to czasem jest mi szkoda mojego faceta bo on sie tyle stara a mi nigdy nie udae sie przekac inicjatywy... Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaprawdanieprawdaz
" uznal ze skoro jestem jego dziewczyna to nie powinnam robic mu dobrze ustami..." czyli pewnie juz niejedna latawica mu palke obrabiala w kibelku ewentualnie non stop ogladal throatf****ng jak sobie trzepal i dlatego juz nie potrafii patrzec na to jak nawyraz milosci oj cihca woda z niego ale co tam pod powierzchnia sie kryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anxunamun
Nic z tych rzeczy, dam sobie obiee rece uciac, ze nikt nigdy nie piescil go oralnie, i jestem pewna, ze nie strace rak. Mysle, ze on nie chce bym to robila z szacunku do mnie... Moje pytanie brzmi jednak co w takim razie robic, jak sprawic mu przyjemnosc z gry wstepnej, chce zeby bylo mu ze mna dobrze pidczas seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to głupie że pytałaś czy chce żebys mu zrobiła loda, a co Ci miał powiedzieć? "tak masz mi zrobić". Własnie DLATEGO że jest Twoim chłopakiem nie jest to upokarzające. zrób mu niespodzianke zacznij całować jego brzuszek DELIKATNIE i delikatnie wycałuj jego k***ska będzie w niebie. ALE delikatnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproście o zdjęcia kubanka on wysyła wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×