Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krychu772

WŁASNA FIRMA

Polecane posty

Gość krychu772

Witam chciałbym w tym roku otworzyc własna firme tylko brak pomysłu na co? Mieszkam w miescie około 28 tys. ludzi Napewno odpadaja rzeczy typu: LUMPEKS PIEKARNIA KAWIARNIA INTERNETOWA SKLEP SPOŻYWCZY FAST FOOD KWIACIARNIA Ponieważ tego typu rzeczy jest mnóstwo u mnie w mieście i takie cos juz by raczej nie miał sensu Prosze o pomoc co było by teraz najsensowniej odtworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralnia ? jubiler ?kawiarnia połaczona z kawiarnia labo choć kafejką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najstarszy biznes świata...BURDEL !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam - ja mam rok firme i właśnie po inwentaryzacji wyszło jak bardzo ide na dno.. koszar, konkurencja, wszystkie sklepy dyskonty markety plus net - jest mega ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś mówił że będzie łatwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie pytaj na forum . Trzeba zrobić solidną analizę rynku . Ocenić zapotrzebowanie na towar lub usługi , zasobność finansową klientów , częstotliwość zakupów czy korzystania z usługi , wysokość kapitału jaki można zainwestować i wiele innych czynników . Czasy majątków zbijanych na handlu z polówek już dawno minęły . Niemniej powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze punkt xero? Plus jakieś d**erele typu tusz do drukarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punkt xero to był strzał w dziesiątkę ale 20 lat temu. Teraz xero ma prawie każdy we własnym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam ponad rok już firmę - jest to firma usługowa dochody ok. 4tyś na miesiąc i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam słonia w butelce na złotym łańcuchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie do reklamy własnej działalności to ja polecam jednak nieśmiertelne gadżety typu koszulki, notesy, kalendarze, długopisy etc. To niegdy chyba nie wyjdzie z mody, no po prostu jak dla mnie super opcja. Kolejna kwestia to właśnie opatrzenie sie z logotypem na nich, to jak dla mnie kwestia nadrzędna. Polecam zarówno pod względem jakości jak i https://www.studiosiedem.com.pl/ cen ich. Można spokojnie im zaufać jak dla mnie, bardzo duży wybór i cena mega okej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×