Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbara1290

rowerek stacjonarny

Polecane posty

Gość barbara1290

Witam,dostalam rowerek stacjonarny i zamierzam na nim cwiczyc.chodzi mi glownie o brzuszek,skora po ciąży stalą sie Malo jedrna,wylewającą sie...czy cwiczac na rowerku okolo 30-40 min dziennie na 1 skala od 1-10 z prędkością 35km/h mam szanse schudnąć?waze 54 kg przy wzroście 165cm.zalezy mi glownie na brzuchu.dodam ze tętno jakie pokazuje mi na roewrku wacha sie od 80-120 a mam te same tempo...nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara1290
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymtyrym
Tętno które pokazują rowerki nie jest dość wiarygodne :) A schudnąć możesz, ale dobrze by było jeszcze dołączyć coś tylko na brzuch i okolice np. hula hop polecam :p ale sam rowerek też jak najbardziej pomoże, tylko nie poddawaj się, bo trzeba cierpliwości. Trzymam kciuki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robie do tego 30 brzuszków...wiem ze to Malo ale mam problemy z kręgosłupem.jak schodze z rowerka to jestem spocona.mam nadzieje ze cos da,wiadomo lepsze to niż leżenie przed tv.dzieki za odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara1290
A ćwiczenia z hula hop to ile min dziennie?niewiem czy będę umiala,ostatnio krecilam w podstawowce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymtyrym
Dobrze by było tak 20-30min dziennie, na allegro są takie hula hop z wypustkami, ja też sobie zamówiłam :) I nie martw się, że się nie nauczysz, wystarczy poćwiczyć i się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara1290
Z wypustkami nie polecam,kolezanka miala pelno siniaków od tych wypustek.bol straszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymtyrym
Dlatego na początku nie można przesadzać z ćwiczeniami, a potem skóra sama się przyzwyczaja. Jak się dużo ćwiczy od początku to niestety takie są efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiałam się nad kupnem stacjonarnego, ale chyba wolę normalny crossowy ;P czy może mi ktoś powiedzieć czy ten model będzie dobry dla osoby z 170 cm wzrostu ? :) http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/crossowe/p,rower-compact-bialo-czarno-szaro-czerwony-2014-150-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,268715.html?qrtc_slt=slt_product_2_cr&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75773405&qrtc_pos=6&skad=quartic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę http://www.cyklotur.com/rowery/miejskie-city/p,rower-expression-26-cali-srebrno-niebieski-18-2014-romet,292433.html?qrtc_slt=slt_product_2&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75771934&qrtc_pos=4&skad=quartic od stacjonarnego, przynajmniej zwiedzam okoliczne wioski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekSznurekKłębek
cyklotur.com i centrumrowerowe.pl to jedno i to samo CCR SPORT sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Miechowskiej 9, 85-875 Bydgoszcz! SPAMUJĄ jak mogą na każdym kroku! Udają sztuczną konkurencję. Mają 2 sklepy a w każdym inne warunki. W jednym wysyłka za free jest za 250 zł a w drugim 500 zł. Masakra a nie sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×