Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko_moje

___Od kiedy warzywa_owoce ze skórką dla dziecka_

Polecane posty

Gość pytanko_moje

Moje prawie (za kilka dni) roczne dziecko jada różne rzeczy, nie grymasi, wszystko lubi. Dostaje też pomidora, jabłka, paprykę, trochę winogron czy mandarynek. Czy ktoś wie, od kiedy dziecku można dawać pomidora z pestkami i skórką? Na razie dostaje bez skórki i bez tych części z pestkami.. paprykę też obieram.. tak samo winogrona czy mandarynki (błonka). Można mu dać normalnie? Nie stanie to na żołądku? W jednym z przedszkoli dzieci 3 i 4 letnie dostawały jabłka (jeśli były na deser) obrane ze skórki. Czy to nie przesada??? Raczej się nie cackałam z wprowadzaniem posiłków.. synek dostawał wszystko raczej dosyć wcześnie, żadnych tam specjalnych przerw nie robiłam itp. Ale wiem, że czasem skórka od pomidora powoduje nawet u niektórych dorosłych jakieś problemy, dlatego daję bez. Macie jakieś doświadczenia? Jak to jest z tymi skórami od owoców i warzyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 13 miesięcy i raczej nie miał nigdy nic obieranego. Jak już to jabłko. A tak brzoskwinie, niektarynki, mandarynki dostaje ze skórka. Papryke też ze skórka. My nie obieralismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzięki.. to następnym razem podam ze skórką... i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka nie lubiła ze skórką, więc nie wmuszałam, bo wolałam żeby zjadła obrane niż wcale. Dopiero jak poszła do przedszkola to zaczęła jeść jabłka , paprykę, pomidory itp. ze skórą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje też odkąd zaczęły dostawać w kawałku to dostawały ze skórką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×