Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto byc z kims kto jest w separacji

Polecane posty

Gość gość

Ja nie mam bagazu on niestety tak, ale kocham go i chcialabym sprobowac, ale boje sie ze bede zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwal się szmato od jego bagażu, bo za ciężki dla ciebie szkapo i się połamiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to on mnie poderwal i staral sie zebym sie z nim umowila a teraz jestesmy razem mimo ze nie do konca wiedzialalm czy chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7laila
Poderwać to można dope z krzesła głupia szmato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w separacji,mam partnera od dwoch lat,kocham go,ale wciaz pamietam o mezu i powiem ci gdyby naciskal wrocilabym do meza to ryzykowne zwiazki moj partner tez nie czuje sie bezpiecznie tak jak ty pewnie bys sie czula,i nie jestesmy ze soba jak malzenstwo tak na 100 procent nie potrafimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ten twój partner, też by wrócił do żony gdyby go przyjęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj partner nie mial zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to inna sprawa ,ale ty do końca nie jesteś uczciwa wobec tego chłopaka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie bzykana
a ta separacja to z wyrokiem sądowym czy taka na sowo honoru? jak długo trwa i dlaczego nie rozwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata,taka z wyrokiem,nie mam odwagi na rozwod,maz chyba tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracaj do meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie bzykana
a autorka tematu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto jak sie kocha ale to trudne jest naprawdr bylo juz na ten ale nie wiem co myslec 🌼 www.youtube.com/watch?v=aHLH7L_I1wQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę wracać. Chciałabym o nim zapomniec i zaczac zyc na 100 procent z nowym partnerem. Tego chce. Ale ciezko mi się rozstac z poprzednim zyciem. Bylismy razem 15lat. Boje sie poprostu zaczac na nowo. Ale to temar autorki. Z moich doświadczeń radze by poczekala na rozwod. Mysle ze i ja kiedy bede gotowa na rozwod bede dopiero gotowa na powazny związek z pelnym zaangażowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZZzniecierpliwiony
"""""" Czy warto byc z kims kto jest w separacji """"" Na to nie ma jednoznacznej odpowiedzi.Najpierw należałoby wyjaśnić dlaczego jest separacja.I jak kto traktuje małżeńską przysięgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam ze moj temat nie ruszy z miejsca a tutaj tyle wypowiedzi gdybym wiedziala od poczatku ze jest w separacji to kopnelabym bym go w tylek,bo to dla tak samo jakby byl zonaty, ale mi tego nie powiedzial pisalam tu kiedys podobny temat ale zostalam zjechana tylko a wiec nie wiem czy to separacja na slowo czy ustalona sadownie on mowi ze sadownie ale potwierdzic tego nie moze bo ma wszystkie papiery w polsce a my mieszkamy obecnie za granica wiec nie mam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nic? Masz regularnie czyszczony komin. A przecież w gruncie rzeczy o to głównie w całej tez zabawie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×