Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kierownik w Yes

Polecane posty

Gość gość

Witam, Dostałam propozycję z firmy YES na podpisanie umowy patronackiej czyli ja zakladam własną działalność i prowadzę sklep. Niby w umowie są podane kwoty i procenty ale tak naprawdę to cięzko stwierdzić jak wygląda to w rzeczywistości. Dodam że jest to salon jubilerski w Warszawie w dużym centrum handlowym.Może ktoś już tak pracuje i powie jak wyglądają zarobki w takiej formie zatrudnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisienkaa
Cześc :) Mam koleżankę, właściwie to dobra znajoma, która zajmuje się HRem w tej siec***pracuje w mazowieckim, ona i jakaś druga dziewczyną. Sama gdy szukałam pracy zaproponowała mi, że coś dla mnie załatwi, ale znalazłam pracę w swoim zawodzie więc musiałam podziękować. Teraz znowu szukam pracy i zastanawiam się czy znowu się jej o to nie wypytać chociaż wolałabym sama najpierw zrobić rozeznanie a potem dopiero suszyć jej głowę o informacje. Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć to pisz, pytaj na moj adres mailowy - wisniewska_ala@o2.pl, sporo pamiętam bo mi to tłumaczyła dość dokładnie, a z drugiej strony sama chętnie bym się czegoś dowiedziała bo może się coś zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 2
Czy ktos sie orientuje jakie sa zarobki kierownika salonu YES? Czy warto w to wejsc ? Jestem w tym momencie na etapie zmiany pracy. Zarabiam jako kierownik dzialu 2300 zl na reke i chcialabym zamienic to na cos bardziej oplacalnego ;) Wszelkie informacje beda przydatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak? czy ktos sie orientuje ile zarabia kierownik w salonie YES?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×