Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chce stworzyć firme

Polecane posty

Gość gość

Witam mam 50 tys i chcialbym otworzyc firme , prosze , podpowiedzcie co jest oplacalne, jestem mezczyzna , mam 36 lat , znam angielski , zawod elektryka i lubię jeździć autem. Mieszkam w Szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. weź kartkę i spisz czego w mieście nie ma, znajdź niszę, 2. napisz sobie biznes plan - a ponadto analiza SWAT, 3. dowiedz się o kasę z urzędu pracy, może masz szanse na dotacje z unii, 4. poczytaj o składkach zus - na preferencyjnych warunkach - albo popytaj księgowego- zawsze to mniejsze koszty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SWOT miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PODLICZ KOSZTY np. zus to ok 320 zł/m-c jeżeli jesteś elektrykiem to powinieneś założyć firmę usługową w zakresie usług elektrycznych. mój znajomy wyciąga 9000-17000/m-c, zakłada instalacje elektryczne, ale też systemy monitoringu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zus to 440 zł i to najniższy jak już coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sobie też określić jakie masz predyspozycje zawodowe. W połączeniu z tym, o czym już napisali przedmówcy: nisza, biznes plan, będziesz miał jasny obraz tego, do czego się nadajesz, co możesz robić sam a do czego będzie C***otrzebny ktoś inny (księgowość, reklama, te rzeczy...). Możesz zajrzeć na tomastest.eu mają tam teraz promocję testów predyspozycji zawodowych a ponad to na blogu dużo ciekawych info o rynku pracy. A po za tym zaopatrz się w dużą dawkę determinacji, bak paliwa na jeżdżenie po urzędach i drobne na znaczki skarbowe. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×