Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_mewa

Do 40 jeden krok

Polecane posty

Gość 40tka
Kochana, moglabyś nieźle uzdrawiać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tka
Uciekam, może przy piątku i mnie sie coś wydarzy ;) Mewo, udanego i owocnego weekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotna i jak to liźnięcie było powierzchowne czy głębsze tego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ciekawy:P Było takie jak być powinno:classic_cool: Klasyk:) Przyznam się,że ja z przyjemnością wróciłam do pracy;)Weekend był dosyć wyczerpujący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, zwłaszcza że według stereotypu, to my mężczyźni inicjujemy zabawę, a wówczas Wy macie pole do manewru, czyli szeroki wachlarz możliwośc***omiędzy kategoryczną odmową a bezwarunkową zgodą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam! Nie będziemy się trzymać kurczowo stereotypów przecież:classic_cool: EnigMen:)Moje sposoby do niczego się Tobie nie przydadzą:D Chyba,że chcesz paradować przed swoją kobietą w stroju kobiecym:D Tylko czy gdy wyskoczysz w pończochach i szpilkach,osiągniesz cel?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna ...ciezką sztuką jest ja zachecic jak sama twierdzi jej seks do zycia jest niepotrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klasyczne zagrania pod męski fetyszyzm ;) na mnie oczywiście też robią wrażenie... także w wariantach, np. szpilki do bosych nóg i jednoznacznie przezroczystej koszulki nocnej, albo szpilki i wyzywająco krótka spódniczka... albo na odwrót, samonośne pończochy jako jedyny przyodziewek ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bez seksu nie umiałabym żyć :) Nie do końca rozumiem kobiety,które mogą obejść się bez seksu i uważają,że nie jest im do niczego potrzebny:O Chociaż niewątpliwie takie kobiety są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie :) Sex to życie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...może i takie kobiety są, częściej jednak okazuje się że po prostu nie trafiły na właściwego faceta, słowem wola żyć bez sexu niż mieć kiepski i nie jest to kwestia techniki i doświadczenia a jakiejś chemii. Bywa i to wcale nie rzadko że kobieta że sex nic jej nie daje, a nagle z kimś coś zaiskrzy i okazuje się że jest demonem sexu ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...może i takie kobiety są, częściej jednak okazuje się że po prostu nie trafiły na właściwego faceta, słowem wola żyć bez sexu niż mieć kiepski i nie jest to kwestia techniki i doświadczenia a jakiejś chemii. Bywa i to wcale nie rzadko że kobieta że sex nic jej nie daje, a nagle z kimś coś zaiskrzy i okazuje się że jest demonem sexu ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewo, bo my jesteśmy wzrokowcami :) Nie wypowiadam się zresztą w imieniu wszystkich mężczyzn, ale na mnie takie ukłony w kierunku bieliźniano-fetyszystycznym działają niesamowicie. Czasem pożądanie kompletnie pozbawia mnie zdolności racjonalnego myślenia. I to jest genialny stan.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem0325 :)...sporo racji jest w tym co piszesz.Ale przecież gdy kobieta i mężczyzną się poznają,nie biegną od razu przed ołtarz.Jest ten czas,w którym poznajemy siebie i partnera.Albo chemia jest,albo wyczuwa się jej braki:) No chyba,że taka para decyduje się wstrzymać z seksem do ślubu(nie uważam,że toś coś złego)wtedy może się okazać,że pod względem dopasowania seksualnego klapa:O Albo jedna ze stron decyduje się na związek,mając nadzieję,ze stanie się cud i coś w tej sferze się zmieni na lepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×