Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotna_mewa

Do 40 jeden krok

Polecane posty

Laro, jestem pewien że piękne ciało może podkreślić walory sukienki w którą jest opakowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Samotna ! Ja też już prawie w pełnej gotowości, może tylko pończochy na kabaretki zmienię... A niech się trup męski ściele gęsto jak pójdziemy w tany ! Tylko jak chłopy na parkiet z wrażenia padną wyda się, że...tylko pończochy mamy ! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordi... Gustowne "opakowanie" podnosi wartość "prezentu", a nie odwrotnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nic nie zmieniam.Zostaję jak jestem:D Mój facet mi tu znacząco pomrukuje,i mówi,że może bym jednak została:D Nie ma takiej opcji:P Dzisiaj on ma dyżur domowy z małoletnimi :classic_cool: Gdy faceci zobaczą,że nic pod spodem nie mamy...nie podniosą się już na pewno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna.. Co stoi ( hi hi dobre słowo ) na przeszkodzie, żeby wilk był syty i owca cała...? Spóźnić się wypada, a zadowolony partner to skarb :-P A noc dłuuuga...zdążymy na parkiecie poszaleć ! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna !! Wstawaj, szkoda życia na spanie.Kawa stygnie.Odpoczniemy na atłasowych poduszkach...Kiedyś. .. Wytańczyłaś się?:-P 40stka mi gdzieś zniknęła, ale nic dziwnego.W moim stanie mogłam widzieć dwie 20stki :-) Jordi... Mówiłam, że zabraknie lodu? :-P Pozdrawiam wszystkich niedzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ;( To sie nie dogadałyśmy...ja na Was nad morzem czekałam całą noc, wypatrywałam mew, zmarzłam jak cholera, ponczochy przymarzły mi do nóg....siedzę teraz i smaruje alkoholem ehhhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masz !!! A ja czekałam, aż się ululałam ! Bidulko niech Ci ktoś pomoże smarować, a Ty leż i udawaj, że Twoje nogi właśnie tam się kończą... Znam ten ból, też okrutnie zmarzłam na plaży robiąc zdjęcia o 5-tej rano. 40tko ja mam nad morze lata świetlne, niestety ! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszyscy muszą byc tak daleko?;) My z Klasykiem tylko z zachodu na to wygląda a i on nie przybył na imprezę. Chyba wypadło mu coś ważnego haha....w każdym badż razie, lodu miałam pod dostatkiem ;))....dzisiaj tylko tupot białych mew w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja:D Lara:D wytańczyłam tak,że dziś ledwie łażę:P Po prawdzie,więcej leżę:D 40;) Myślałam,że jednak dogadaliście się z Klasykiem i balangujecie na plaży...Wystawił Cię! Ja bym nie darowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a u mnie muchy tupią ! :-( A imprezę przełożymy na lato i z czapki ;-) Znów będę zdjęcia robić.Oby mi tym razem wiatr parasola do Szwecji nie porwał... 40tko, kawa z cytryną i okład z gorącej, męskiej klaty przegonią tupiące mewy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Autorko !! Ból minie...A formę trzeba mieć, bo karnawał długi ;-) Ja też leżę, bez żadnych szans na masaż zmęczonych nóg, a szkoda, bo mnie ochota męczy :-( A wszystkie konkretne chłopy jeszcze śpią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, dzis do ust juz nic nie wezmę, choćby to miała byc tylko kawa z cytryną ;)) Odgłos przytulania za bardzo podraznia moją wrażliwą dzis glowe i słuch...haha Cierp ciało jakżeś chciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 38 i jestem przerażona 40 tką , ktoś trafnie powiedział umysł 14 latki i pomarszczona gęba to najgorsze dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie,z tego co pamiętam,poranne kotłowanie leczyło po nocym szaleństwie.I nie było problemu z braniem do ust...kawy z cytryną również... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu zawsze tak było u Ciebie z tym intelektem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40tko, marszczy Ci się coś, bo mnie jeszcze nie, dzięki Bogu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mózg ma często jakieś 17 lat i to jest super !! Nie da się wciąż być życiowym terminatorem w spódnicy...Trzeba czasem wyluzować :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40tko, to jest do przyjęcia ! :-) :-) :-) Wtedy albo obciągnij ( jezuuu ! ) albo podciągnij i po sprawie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze sobie mówię, wiecej uśmiechu na codzien, umiejętność czerpania radości z każdego dnia, śmiania sie z samego siebie i nie trzeba kremów przeciwzmarszczkowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to ! Nie wiem czego dziewczyna boi.... To raczej libido sięgające zenitu może przestraszyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego się boje ? tego że zaczne mówić takim językiem jak wy stare baby takie niby cwane niby ciągle o seksie pierd....ące a tak naprawde gdy to czytam czuje zażenowanie i wstyd że jestem tego samego gatunku , ja nie pasuje do tych ryczących czterdziestek którym się wydaje że nadal wygladają jak 20 tki i nie mów ze 40 tka nie ma pomarszczonej gęby troche krytycyzmu co wy macie w głowach ? stare rury robiące za małolatki , wstyd i żenada a co ciekawe tylko w polsce są tak głupie baby w średnim wieku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i masz ci babko placek....jakie to polskie... Teraz juz wiadomo skad masz gościu tyle zmarszczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja 49tko ! Ale zmarszczki raczej tylko na twarzy, bo ten czrernastoletni mózg nie jest nawet pomarszczony, a powinny być fałdy ... Za wnikliwą analizę dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40tko, wybacz tę 9-tkę ! Ręka mi zadrżała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż pobieglam sprawdzic swój pesel ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ??!! Jeśli żadnych niespodzianek, to spoko.. Bo gdybyś nagle odmłodniała, to mogłaby Ci się "gęba pomarszczyć", a mózg wygładzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś,kto tu przesiaduje na okrągło nie może w temacie erotyki więcej niż właśnie sobie p*********ć...stukając w klawiaturę.a czy to są takie erotyczne rozmowy dojrzałych interesujących kobiet? Tu bym polemizował,gdybym sens widział. Nie odpisujcie.to jednorazowa opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ;) ;) Wszystko sie zgadza, gęba gładka, mózg pofałdowany, jest ok ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×