Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W tematach o miłości do lekarza wypowiadają się żony których mąż był pierwszym

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego? Bardzo mnie to zdziwiło. Niby przykładne żonki, o doświadczeniu tylko z jednym mężczyzną, a na forum wzdychają do ginekologa, kardiologa, endokrynologa i innych. Okropność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sliwka__wegierka
a w tematach o bzykaniu glupich dup wypowiadaja sie ksieza ktorzy przeciez sami nie bzykaja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku o lekarzu, ale to nieważne. Dalej trzeba patrzeć, bo zakochane pacjentki przejęły temat. Później się sobie zwierzają. I dla nich w większość mąż był pierwszy i jedyny. Jak mogą to robić swoim mężom? Mąż wyszedł z domu na chwilę, a żona pisze w tym czasie, że zakochała się w lekarzu. Cieszą się jak lekarz je inaczej dotknie, szukają na siłę dowodów zainteresowania, a dwie nawet pozwoliły sobie na pocałunek i flirt. Może więcej, bo całego tematu nie sposób przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna z tam piszących się cieszyła, że podczas badania ginekolog trzymał jedną rękę na jej biodrze. Ciągle się dopytywała czy to może znaczyć, że jest nią zainteresowany, bo ona go kocha i by chciała. Jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta, która mało dotyku zaznała jest podatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nikt poza mężem wcześniej nie zainteresował się, nie dotykał, nie był miły i stąd tak silna reakcja, że od razu zakochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsze są te żale, że pielęgniarka pilnuje lekarza. Jakby nie pilnowała to może by się na niego rzuciły. Pielęgniarka przeszkadza im w umówieniu się. Na żony trzeba uważać, ale skąd można wiedzieć, że będzie wzdychać do innego skoro była dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, które zostają z lekarzem same na szczęście też nie mają sukcesów. Niestety nie dlatego że by nie chciały. Biedni ci ich mężowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie są kobiety. Jakby to mąż był zakochany w pani doktor pewnie wyczułyby, że coś jest nie tak i zrobiłyby awanturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przychodzi kobieta do lekarza i mowi jestem chora dr.na to prosze sie rozebrac****olozyc sie na kozetce,alez dr. ja dzis naprawde jestem chora a panu tylko sex w glowie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre. To by pasowało do zboczonych myśli niektórych kobiet. Nawet jak lekarz nie robi nic takiego to im się kojarzy i sądzą, że robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego jestem zazdrosny o mężczyznę ginekologa mojej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×