Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet9999

Tylko burdel mi zostal

Polecane posty

No wlasnie tez nigdy nie bylem w burdelu, nigdy tez za te klocki nie placilem, wiec nie wiem jak to jest przed/w trakcie/ i potem. :-) Dlatego moje rozwazania. Gosc (co do wieku ), tez jestem w tych okolicach wiekowych (skoro juz 18 lat zonaty, a przecietnie zawiera sie w wieku 20 lat .... ale spoko nie mam brzucha piwnego :-) , uprawiam sport, jezdze na nartach, staram sie zyc aktywnie a nie siedziec w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiek jest dla faceta mniej istotny - jestem w podobnym wieku co autor. Nie jest problem znaleźć sobie kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz, ja zawarłam w wiku 26 lat.. to troche szybko sie żonie odechciało... skoro masz jej pozwolenie to może byłabym zainteresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie gosc (sam juz nie wiem ktory gosc jest ktory....), a jakbys chciala sprawdzic czy jestes zainteresowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 27 lat, jestem wolna ale mam 2 dzieci. Spotykam się z 40 latkiem na sex. Jest genialnie... po prostu genialnie. Mimo że nie ma uczucia między nami, świetnie się dogadujemy w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czyste roochanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes brunetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nieczyste :) on ma kobiete :P nie jest to mechaniczny sex... jest chemia, namiętność, tylko miłości nie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem...popęd,ale czy nie lepiej zakończyć związek i wejść w kolejny?Trochę to zwierzęce jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka369
a nie lepiej mężatka, która też ma swoją rodzinę i na pewno będzie chciała dyskrecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz przesrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężatka też może się zakochać. W sumie nie wiadomo co lepsze - budel czy kochanka. Chociaż znam wolną - znaczy niezamężną- która od 9 lat jest kochanką i jeszcze sobie to chwali. W sumie - jak trafisz - albo dobrze albo kula w płot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×