Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

26tc i rozwarcie na jeden palec

Polecane posty

Gość gość

Wytrzymam do terminu??? Pomóżcie, boję się. Jadę dziś do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, ja z rozwarciem 4cm chodziłam 1.5 miesiąca. Dasz radę! Musisz się jedynie oszczędzać, nie dźwigać, nie chodzić na kilometrowe spacery, unikać łażenia po schodach, itd. Nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie uspokoiłaś, lekarka kazała mi się zgłosić jak najszybciej do szpitala, w sumie niewiele mówiła. I na domiar złego mam biegunkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uu, oby to nie było oczyszczanie organizmu przed akcją porodową. Ale trzeba być dobrej myśli, skoro jedziesz do szpitala, będziesz pod fachową opieką. Napisz co powiedzieli lekarze. Trzymam kciuki, spinaj poślady i wytrwaj chociaż do 36 tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszę jak będę miała dostęp do internetu. Ale się boję kurcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z rozwarciem na 1 palec chodzilam 3 miesiace, tak ze powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moja pierwsza ciąża, może za bardzo panikuję ale nie znam się na wszystkim :( dzięki dziewczyny podnosicie mnie na duchu trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 20 tyg miałam szyjkę 15 mm i jeden palec rozważa CIA w 30 tyg szyjka pol cm i dwa palce rozwarcia urodziłam w 38 tyg Łez jak najwięcej a będzie ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tragedii, ale też takiego rozwarcia w 26 tygodniu nie powinno być, prawidłowo powinno być jeszcze wszystko pozamykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam się odezwać. trafiłam do szpitala i po dokładnym zbadaniu przez dwoch lekarzy (byłam tam na 2 noce z powodu biegunki - kroplowki, żeby się nie odwodnić) - okazało się, że NIE MA ROZWARCIA. Jak ta lekarka to zauważyła? szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×