Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zarobki 4000 5000 tys funtow netto miesiecznie w Londynie

Polecane posty

Gość gość

To "bogactwo"? Spokojnie wystarczy na zycie na dobrym poziomie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdanime to bardzo dobre zarobki. Jesli jeszcze nie masz oplat na samochod, I nie trzeba placic za childcare to super, nawet jak sie mieszka w 2 strefie. Oczywiscie tez zalezy co dla kogo znaczy dobry poziom - dla mnie bylby to super poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale super poziom na 1 osobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet na 2, oczywiscie mowie o sobie, a naleze do dosc oszczednych osob - nie pije za duzo, nie pale, wiem po prostu jak wydawac pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że to bardzo dobry poziom. możesz wynająć samodzielnie mieszkanie w dobrym standardzie i żyć bez większych stresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 5000 to spokojnie, nawet na pare, jeszcze by mi z 1000 f mc spokojnie zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da sie za to zyc luksusowo, samodzielnie i w parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno wiesz o luksusie. Luksus za 4000 ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzacie. Za 4000 mc na dwoje to jest po prostu znosne zycie, nie bardzo dobrze. Mieszkanie, samochod, przyjemnosci, wakacje raz w roku, jedzenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli z tego wynika, ze wy wszyscy zyjecie jak zebraki, skoro 4000 na dwoje to "znosne" zycie :D :D :D Eh bogacze z Polszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest znosnie, zaden tam luksus, ale to dla mnie, moze dla kogos to luksusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@14:01 - ciezko pojac, ze rozne ludzie maja rachunki, wydatki, potrzeby itd. Dla jednego to luksus, dla drugiego na zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mi kto zarabia nettoo 4000-5000 na reke bo k****a malo ktory angol tyle zarabia. Wszyscy jestecie managaerami w duzych firmach jak sadze. ja prowadze wlasny biznes i zatrudniam ludzi i jak mi wyjdzie po wszytkich podatkach 5000k to jestem bardzo zadowolony z tym, ze ile to jest nerwow i stresu i praca 7 dni w tygodniu bo jak nie na budownie to w biurze zawsze cos jest do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londyn widze
Zgadzam sie z ostania wypowiedzia - aby tyle kasy zarabiac to naprawde cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We dwoje da sie tyle zarabiac. Czy ktos tu pisal, ze to na jednego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4000 jest realne, to nie jest przeciez k***a 15000, no ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bogactwo" to masz przy minimum 20 tysiacach miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla niektórych bogactwo to tysiąc funtów - bo takiej gotówki w Polsce w życiu na oczy nie widzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pare zgadzam sie to jest mozliwe. na jedna osobe takze, ale malo kto zarabia takie pieniadze na czysto. tu macie przyklad jaka to jest wyplata , a teraz poszukajcie ofert pracy z tkaa pensja i skazcie mi jedna osoba nadaja ca sie na takie stanowisko. Gross Income £90,000.00 £7,500.00 £1,730.77 £346.15 Taxable Income £80,560.00 £6,713.33 £1,549.23 £309.85 Tax £25,822.00 £2,151.83 £496.58 £99.32 National Insurance £5,014.40 £417.87 £96.43 £19.29 Take Home £59,163.60 £4,930.30 £1,137.76 £227.55 Zwrcic uwgae na take home pay. Takrze skonczcie p******ic farmazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
£1000 bogactwo? Ja p*****le... Chyba jak sobie na zlotowki przeliczysz k****, bo tu za ten £1000 jestes maxymalnym biedakiem !!! W pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.indeed.co.uk/m/viewjob?jk=cc7397530374a8f7&from=serp Oferta za 65 tys rocznie czyli blisko 4000 f mc netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczcie pieprzyc, robicie cuda, jakby te 4-5 tysiecy to bylo 40 czy 50 tys mc. To, ze Wy nie znacie zbyt wielu osob, ktore tyle zarabiaja to wcale nie znaczy, ze takich nie ma, sa i to niektorzy maja nieporownywalnie wiecej. Tylko sorry na kasie, zmywaku i "na szmacie" tyle w zyciu nie dostaniecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ www.indeed.co.uk/m/viewjob?jk=cc7397530374a8f7&from=serp Oferta za 65 tys rocznie czyli blisko 4000 f mc netto prawie 4 to nie 4 to 3700. netto. Znalazlems prace i myslisz ze ilu bedzie takich managerow adekwatnych na takie stanowisko ? Ile jest restuaracji michelin w londynie ? kilka moze kilkanascie. Myslisz, ze wpuszcza polaka na tkaie stanowisko w anglii ?? :) Ja wiem , ze sa takie prace ale to sa prestizowe stanowiska, gdzie musisz miec wyglad, kulture, obycie, wyksztalcenie, lata doswiadczenia bielgy jezyk i znajomosci kontkaty w branzy itp. Myslisz , ze z baru mlecznego cie przyjma na takie stanowisko? Prawda jest taka, ze wiekszosc polakow na lepszych stanowiskach to ludzie ktorzy zarbaiaja pomiedzy 25 a 40 tysiecy rocznie brutto. I na tym koncymy nasz historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy na stanowiskach... :D buhajaha a są tacy w uk? ;) Nawet jeśli są i jak twierdzisz zarabiają 25 tysięcy rocznie max to czemu sie dziwic? Przeca was nikt nie lubi. Znam mnostwo obcokrajowców (nie Polaków, nie Slowianow tzw.), którzy są super wyksztalceni, maja swietne cv, znaja jezyk biegle i maja naprawdę wysokie posady a wyplaty takie o jakich wy możecie sobie jedynie pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze sa Polacy na stanowiskach, a dlaczego nie? Nawet mamy swoje stowarzyszenie w londynskim City, do ktorego moze dolaczyc kazdy Polak sprawujacy odpowiedzialne stanowisko w City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dwie osoby to sa normalne, w miare dobre zarobki. Na 1 osobe to sa bardzo dobre zarobki i malo kto tylr zarabia, no, chyba ze w pewnych srodowiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Panowie i Panie...zarabia sie takie pieniadze w pewnych srodowiskach Jak sie nazywa te zgromadzenie dla Polakow pracujacych w City?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no to sie chyba w ogole nie zdarza no sa na to rozne sposoby i sa skuteczne i dzialaja na kazdego faceta jak sie to zrobi tak ale no nie wiem no 👄 www.youtube.com/watch?v=FIhyhwzQ0-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro dla Was 4-5 tys to taki kosmos, to co powiecie na 10-20 tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To stowarzyszenie nazywa sie Polish City Club.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×