Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kajosz

Współlokator podglądacz

Polecane posty

Gość gość
Najwyrazniej licza,ze ta osoba,ktora cie zaspokaja to przelotna znajomosc i beda mogli go zastapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikumovodo
No to dwóch brzydszych do kolekcji czemu nie? I tak jesteś puszczalska w dodatku z wymaganiami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajosz
Od początku mówiłem, że zauważyłam, że jeden z nich za mną "szaleje", ten grubszy. To z nim byłam sama w domu gdy brałam prysznic więc stąd pewność, że to on uchylił drzwi. Drugi raczej nie jest zainteresowany. Ale masz rację on na pewno liczy na to, że będzie mógł go zastąpić. Mimo, że wciąż daje mu do zrozumienia, że nie! Faceci są zupełnie z innej planety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajosz
Kikumovodo Skąd możesz wiedzieć czy jestem puszczalska czy też nie? To, że jestem w związku z facetem, który ma z sobą pewien problem i boi się angażować to nie jest chyba moja wina. A ten drugi facet przypadkowa znajomość, za dużo wypiłam i stało się, nie jestem z tego dumna ale z całą pewnością nie jestem puszczalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikumovodo
No to może nie puszczalska ale łatwa.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przeciez skoro z panem ktory cie zaspokaja to nie zwiazek, to nic nie szkodzi zebys od teraz miala dwoch facetow ktorzy ci zrobia dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajosz a czy ci czegos ubedzie jak ktoregos z nich wposcisz miedzy uda i przy ty troche biodrami poruszasz,ja juz pare razy lusterko przykladalam jak wyszedl ze mnie i nigdy nie zauwazylam zeby wyglad zmienila i wieksza byla.a ten inny tez nie pozna,to ci gwarantuje jak sie czasem dasz im popukac to bedziez ich miala w pod butem i beda latac jak zwariowani,a jak sobie dobrze rozplanujesz to wszyscy beda skakac kolo ciebie,a pipcia to nie mydlo,ona jest tak zbudowana ze zje wszystko co jest zdrowe i mlode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie wnerwia jak dziewczyna sie tlumaczy, ze za duzo wypila i dlatego dala d**y. Jak bym sie nie nawalil to zawsze mam na tyle samokontroli zeby wiedziec co robie, a kobieta rozlozy nozki i mowi ze przeciez alkohol wszystkiemu winien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajosz
Mi w zupełności wystarcza ten, z którym jestem. Jak mówiłam faceci nic nie rozumieją... Skąd znowu wniosek, że jestem łatwa? Jeden wyzywa od puszczalskich, drugi namawia bym oddawała się na prawo i lewo... Gratuluję dobrego samopoczucia, mam nadzieję, że pisząc te mądrości czujecie się bardziej męscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajosz--ale ci wszyscy faceci to sa prostacy--od najgorszych nas wyzywaja--a za nami lataja,a jak by nas niebylo to by na kazdym kroku konia walili az by odciski na dloniach mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zachowujesz sie jak dziecko. Skoro ci to nie odpowiada to powiedz im to wprost, a nie raz mowisz ze cie to denerwuje, raz ze podnieca, zdecyduj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikumovodo
To dlaczego temat założyłaś w dziale erotycznym? A nie ogólnym? Widać, ze tylko jedno chodzi C**** głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlinda
czytajac ta korespondencje to dochodze do wniosku ze ja bym sie wyprowadzila z tego mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajosz
Może masz rację. Ale nie mam chyba na tyle odwagi. Dawałam mu jasno do zrozumienia, że nie jestem nim zainteresowana. A on zaczyna mnie podglądać. Mam powiedzieć mu w twarz: "Nie podobasz mi się, nic z tego nie będzie. Nie podglądaj mnie więcej i łapy precz od mojej bielizny"? Miałam nadzieję, że jakoś łagodniej da się to załatwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajosz
mlinda Może i masz rację, to może być najlepsze wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc moze to w jaki sposob dajesz mu do zrozumienia iz nie jestes nim zainteresowana, on odbiera jako gierke, takie przekomarzanie sie z nim. Spytaj sie wprost dlaczego grzebia ci w bieliznie i zobaczysz jaka bedzie reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste - zainwestuj w zamek do lazienki(niewielki wydatek, pewnie wlasciciel(ka) Ci jeszcze podziekuje, ale zapytaj sie o zdanie :-) ), oraz bielizne chowaj do sejfu, albo zaloz zamki na szufladach/kup sobie pojemnik. Choc w sumie gdyby taka sytuacja przytrafila sie facetowi(a Ty niekoniecznie musisz byc atrakcyjna dla nich, pewnie sie interesuja bo na bezrybiu i rak ryba) to pewnie te dwie dziewczyny musialyby byc bardzo a to bardzo nieatrakcyjne zeby odmowil im dwom naraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlinda
Kajosz--tak jak ci juz pisalam przemysl doklanie i szukaj jak naj szybciej niekrepujacego pokoju,ja tez studiowalam i mialam maly pokoj ale gdy klucz przekrecilam to czulam to swobode moglam chodzic jak chcialam tez mialam faceta ale jak znim zartowalam to na luzie tak ja w tym momenie ochote mialam,zadnych problemow,jak chcial tak mnie mial,a ilu miedzy moje uda wchodzilo to nikt nie widzial,jeszcze raz prosze cie jak kobieta--kobiete zmiej mieszkanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajosz
Tak, domyślam się, że faceci nie mieliby z tym problemu. I pewnie niesamowicie rajcowałoby większość gdyby zorientowali się, że są podglądani... W każdym razie poczekam na zamek, właściciel mieszkania zapewniał, że niebawem się tym zajmie. A z kolegą na razie nie będę nic robiła, może to się nie powtórzy. A jeśli się powtórzy przejdę do czynów, a w zasadzie do słów i postaram się mu jakoś to wyperswadować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajosz
Zrobię mu loda z polłykiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajosz
mlinda Może masz rację. Jednak dam jeszcze sobie trochę czasu. Jeśli nic się nie zmieni albo co gorsza sytuacja zmieni się na gorsze to się wyprowadzę. Sytuacja nie wydaje mi się groźna choć jest krępująca. Poza tym incydentem dobrze mieszka mi się z chłopakami. Do tej pory mieszkałam z dziewczynami i miałam wiele nieprzyjemności, choć wówczas nikt mnie nie podglądał... Jednak miło mi, że ktoś na tym forum potrafi zrozumieć problem i ma jakąś konstruktywną radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajosz
Gratuluję poczucia humoru uzurpatorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym nie mial dziewczyny to oczywiscie, ze cieszylbym sie iz jestem podgladany, a to czy bym to wykorzystal to juz osobny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlinda
Kajosz-- zycze ci zeby wszystko sie ulozylo zebys nigdy nie byla podgladana --tylko ogladana i podziwiana (ja tak mam facet szaleje jak mnie nago widzi) a jara go to strasznie,ale czuje pelna swobode poruszania sie w swoim mieszkaniu, jestem z toba PA_PA_PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajosz
Papapa, s********j 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajosz
Znowu ktoś próbuje zabłysnąć, świetny żart..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopisując do tematu słyszeli twoje jęki podniety a teraz ci ni dają spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zamek popsuł się przed świętami, zgłosiliśmy sprawę do najemcy." zastanawiam się co takiego ciekawego studiujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×