Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość limbosa

Szukam dobrej oferty podłóg

Polecane posty

Gość limbosa

Niedługo będziemy wykańczać mieszkanie. Czeka nas jeszcze m.in. położenie nowej podłogi. Myślimy o parkiecie. Gdzie można znaleźć dobrą, tj. bogatą ofertę takich podłóg. Najlepiej okolice Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metody Cyryla
szukam pasazera na pierwsza samodzielna jazde samochodem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie sprawdź ofertę firmy Nelaone, Finish oraz Parkiet Studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopellodu
My korzystaliśmy z oferty Parkiet Studio. Kładli też u nas podłogę i nie mam im nic do zarzucenia. Zmieścili się w umówionym czasie i solidnie położyli parkiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopellodu33
My korzystaliśmy z oferty Parkiet Studio. Kładli też u nas podłogę i nie mam im nic do zarzucenia. Zmieścili się w umówionym czasie i solidnie położyli parkiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopellodu33
My korzystaliśmy z oferty Parkiet Studio. Kładli też u nas podłogę i nie mam im nic do zarzucenia. Zmieścili się w umówionym czasie i solidnie położyli parkiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobra drewniana podłoga, to w http://www.nelaone.pl/ mi najbardziej wpadły w oko podłogi z postarzone z dębu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poweryn
Świetny wybór dobrych desek połogowych ma Barlinek, z tego co wiem może kupić je bezpośrednio u producenta albo w Castoramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W marketach mają czasem dobre przeceny na barlinka ale w mniejszym sklepie można od razu z montażem zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to Barlinek jest jeszcze w leroy merlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
deski warstwowe typu barlinek znajdziesz w każdym lepszym sklepie z podłogami i często mają ekipy do montażu dzięki czemu nie stracisz gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti83
popieram, specjalistyczne sklepy z podłogami są dużo lepsze od marketów no chyba ze ktoś planuje samodzielny montaż... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego samodzielny montaż kojarzy Ci sie z podłogą z marketu. Z tego co wiem to w marketach występują produkty bardzo dobrych producentów. Przykładowo Barlinka można kupić w Castoramie, co moim zdaniem jest wielkim +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam na myśli tego, że w markecie są gorsze podłogi - CI sami producenci są w marketach i renomowanych salonach :) m.in. Barlinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zależnie czy w małym czy w dużym sklepie kupisz możesz zawsze montować samodzielnie bo montaż deski barlineckiej nie jest skomplikowany tylko wymaga posiadania kilku podstawowych narzędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś się nie zna to chyba jednak lepiej zapłacić fachowcom bo można niepotrzebnie uszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avenir ostrołeka
Witam limbosa możemy polecić Wam nasz sklep na Targowej 6 w Ostrołęce mamy dość wyszukane podłogi . Jeśli chodzi o transport jest on za darmo mamy swojego przedstawiciela w Warszawie wiec jeśli chodzi o logistykę dowiezienie wzorników nie ma z tym problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avenir ostrołeka
odpowiedź dla Gościa Barlinek to najbardziej bezwartościowa firma proszę zwrócić uwagę np przy desce warstwowej na ilość powierzchni użytkowej to jest bardzo ważna cześć podłogi w tej samej cenie inne podłogi np finish parkiet ma aż 6 mm . Poza tym Barlinek chwali się że ich deskę nie trzeba przyklejać bzdura dzięki klejeniu pod deska nie ma przy chodzeniu dudnienia i 2- sprawa proszę nie przyklejoną podłogę wycyklinować !!! kolejna sprawa w naszych warunkach atmosferycznych np przy kaloryferach taka podłoga dość mocno pracuje powodując szczeliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deski warstwowe typu barlinecka nie musi być przyklejana jeżeli będzie kiedyś demontowana natomiast jeżeli ma być na stałe to zawsze się zaleca przyklejanie żeby można było cyklinować. Warto doczytać dokładne instrukcje montażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaletą takich desek jest możliwość montażu na ogrzewaniu podłogowym, które jest dosyć popularne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość producentów podłóg klejonych, czyli warstwowych, wykańczanych olejem lub olejowoskiem dopuszcza stosowanie swoich wyrobu na ogrzewanie podłogowe. Wystarczy popytać u dystrybutorów. Ja szukałam takiej informacji w Warszawie i dostałam ją w http://www.parkietstudio.pl/ na Bartyckiej. Jeszcze mi obrazowo wytłumaczyli, o co chodzi z lamelami i dylatacją i naprężeniami w efekcie zmian temperatury, ale tego nie powtórzę, bo nie jestem specem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne podłogi można znaleść np. w http://www.lakbud.com.pl/pl/podlogi - jeśli komus zależy na fajnej i trwałej podłodze, to powinien zainestować np. w wysokiej jakości panele podłogowe, ale nie marketowe, tylko takie porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×