Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ziza316

mam dlugi PROSZE O POMOC

Polecane posty

Gość rollinghood

długi to słaba sprawa, mi pomogli panowie z EOS KSI w tej kwestii, zachowali zimną krew i wytłumaczyli dlaczego i za co muszę spłacić konkretne długi i że chętnie pomogą mi to zrobić, dlatego właśnie to zrobiłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleigh

Też mam nieprzyjemne wspomnienia z długami, ale systematycznie spłacam. Niestety z moim wierzycielem nie udało mi się dojść do porozumienia, aż w końcu wzięła tę sprawę windykacja EOS KSI - no i dogadali się ze mną na warunkach, które i dla mnie i dla nich są zadowalające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość discjocker
Dnia 28.07.2019 o 01:49, Gość sleigh napisał:

Też mam nieprzyjemne wspomnienia z długami, ale systematycznie spłacam. Niestety z moim wierzycielem nie udało mi się dojść do porozumienia, aż w końcu wzięła tę sprawę windykacja EOS KSI - no i dogadali się ze mną na warunkach, które i dla mnie i dla nich są zadowalające

To najważniejsze, miałem taką samą sytuację i ciesze się że ktoś w końcu na tym świecie jest w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gador

Cóż, nie masz się czego bać jeżeli zadzwonią do Ciebie z EOS KSI, pomogą Ci na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
Dnia 13.08.2019 o 12:48, Gość Gador napisał:

Cóż, nie masz się czego bać jeżeli zadzwonią do Ciebie z EOS KSI, pomogą Ci na pewno.

Sama się ich trochę obawiam, a dzwonili ostatnio kilka razy. Ale czytałam ostatnio sporo dobrego o tej firmie, więc może się przełamię i sama do nich w poniedziałek zadzwonię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macer
Dnia 17.08.2019 o 23:38, Gość Iga napisał:

Sama się ich trochę obawiam, a dzwonili ostatnio kilka razy. Ale czytałam ostatnio sporo dobrego o tej firmie, więc może się przełamię i sama do nich w poniedziałek zadzwonię....

Jeśli jeszcze nie zadzwoniłaś, to powiem Ci, że nie ma strachu. Obsługują setki długów i mimo tego całego psioczenia i straszenia nimi to bardzo wyrozumiała intytucja. Uda się z pewnością wypracować kompromis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sama miałam problem akurat z chwilówkami. Kiedy już nie wiedziałam co robić, przyjaciel poradził mi firmę oddłużeniową, która mnie uratowała i dzięki nim mogłam normalnie żyć.

Jeśli nie umiesz wygrzebać się z chwilówek i kredytów, napisz na @oddluzanie.alfa@gmail.com 

Najpierw wypełnia się jakąś ankietę, a później przesyłają Cię do eksperta, naprawdę warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matun

sprawdź EOS KSI koniecznie, mi pomogli już 2 razy wyjść z zadłużenia i wyjść na prostą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81

TO ZASUWAJ DO PRACY SPLACAC DLUGI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxa
Dnia 30.11.2019 o 18:25, Gość matun napisał:

sprawdź EOS KSI koniecznie, mi pomogli już 2 razy wyjść z zadłużenia i wyjść na prostą!

eos znam akurat, mam z nimi dobre wspomnienia gdyż dzięki nim spłaciłem szybko dlugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oposmass

dasz radę, zadzwoń do eos ksi, powoli spłacisz długi z ich pomocą, nie ma się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peka

tez dobrze wspominam eos ksi, nie ma sie czego baw, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to za ból z tymi długami. Dużo mi pomógł Kruk w mojej sytuacji, wykupił wszystkie zadłużenia i spłacałam tylko jedną ratę za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zespół 'Rodzina Bez Długów' to ludzie z pasją, którzy naprawdę chcą pomóc. Ich cierpliwość i zrozumienie przeszli moje najśmielsze oczekiwania. Dzięki nim, moja droga do wolności finansowej stała się znacznie prostsza i mniej obciążająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×