Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ziza316

mam dlugi PROSZE O POMOC

Polecane posty

Gość ziza316

Witam Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Wpadłam w długi. Potrzebuję konsolidacji lecz mam złą rekomendację w Big. Ubiegałam się o kredyt konsolidacyjny w PKO ale okazało się, że złożyłam za dużo wniosków o kredyt na raz bo aż 6 nie wiedząc, że Banki zanotowały to w Biurze Informacji Gospodarczej co zaważyło na mojej zdolności oraz jakaś złotówka niedopłaty do kredytu konsumpcyjnego widniała tam jako zadłużenie od 30-90 dni. Nie mam możliwości na razie ubiegać się o jakikolwiek kredyt czy to gotówkowy czy konsolidacjny a mam noż na gardle. konsolidacja miałaby dotyczyć Nie mam innych zaległości w spłatach poza tą złotówką, którą wpłaciłam zaraz jak się o niej dowiedzialam. Mam tez kredyt konsumpcyjny na zakup towarów, który brałam na siebie lecz to spłaca moja koleżanka gdyż to dla niej brałam towar. Jest to około 2 000 których bym nie chciała konsolidować. A więc moja konsolidacja miałaby dotyczyć bzwbk kredyt- ok 10 000 zł bzwbk karta kredytowa 3 000 zl bzwbk debet na kącie 5 000 zł chwilówka 1 930 zł provident 2000 zł kredyt konsumpcyjny SANTANDER 2 000 + gotówka na rękę około 1 000 zł RAZEM- KONSOLIDACJA OKOŁO 24 000 zł + 1 500 ZŁ NA RĘKĘ ewentualnie konsolidacja mogłaby dotyczyć jedynie kredytu 10 000, debet 5 000 + 1 500 na rękę PROSZĘ POMÓŻCIE ZNALEŹĆ JAKIEŚ ROZWIĄZANIE UMOWA O PRACĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY około 1 600 netto Możliwa rata do spłaty około 600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tak patrzę na to co piszesz, to ciśnie się na usta "głupich nie sieją". NIe dość, ze sama nie potrafisz gospodarować pieniędzmi, to jeszcze na koleżankę wzięłaś, no cyrk. A jak koleżanka przestanie spłacać, to co? jaki masz dowód że to niby dla niej? do tego wpuściłaś się w providenty i chwilówki - które są najdroższymi z kredytów. Spróbuj spłacić choćby to, co jest najdroższe. Masz możliwość pożyczenia od kogoś prywatnego i spłacania mu w ratach? jakby ci coś odpadło, może zdolność kredytowa byłaby lepsza. Co c**proponuje własny bank? Spróbuj w Millenium, ostatnio się reklamują z konsolidacjami - tylko od razu powiedz, że składałaś kilka wniosków, i jaka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I od razu próbujesz robić to, co robiłaś dotąd czyli żyć na kredyt. Nie tylko chcesz skonsolidować kredyty, ale także dostać 1500 zł "na rękę" czyli de facto chcesz uzyskać kolejny kredyt. Żaden rozsądnie myślący bank na to nie pójdzie, bo to oznacza, że jesteś niereformowalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można być takim idiota ? Na co zaciagalas te kredyty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieciekawa sytuacja. radze szukac po forach zwiazanych z finansami a nie ogolnotematycznych. tam konkretniejsze tematy sa i rady osob ktore to przeszly www.oddluzanie.tk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie brałam kredytu na cukierki. Z wszelką cenę chciałam skończyć studia i je skończyłam Z czego poszło 15 tys. resztę ja dołożyłam. A te 9 000 w większości to kredyt na remont mieszkania. Nie pochodzę z bogatej rodziny więc do wszystkiego muszę dochodzić sama no i tak wyszło. Nie muszę negocjować z bankami w sprawie spłaty bo nie posiadam zaległości, a należności opłacam regularnie tak więc nie spóźniam się z ratami a te 1000- 1500 co potrzebowałam to na instalacje elektryczną w mieszkaniu, bo stara szfankuje. a jeżeli chodzi o koleżankę to nie ma problemu spłaca już 8 ratę z 10 tak więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talinka66
Możesz wziąć pożyczkę konsolidacyjną. Zajrzyj sobie do nich: pozyczkadlazadluzonych.info i zamień swoje zadłużenie w jedną mniejszą ratę. Możesz dostać nawet 300 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci! Skontaktuj się z Nami. Znamy potrzeby naszych klientów. Udzielamy kredytów. Kontrasta - 534 810 900 , kontrasta777@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikana
Spróbuj współpracy z jakimś doradcą finansowym. Ja korzystałam z usług HELP-FINANSE, pomogli mi znaleźć sposób na spłatę długów, połączyłem dzięki nim kilka kredytów i teraz mam spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie na coś nie stać, to nie kupuję i nie biorę pożyczek. Gdy brakowało mi pieniędzy na remont to zatrudniłam się do sprzątania mieszkań, bo żadna uczciwa praca nie hańbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedystonacawdlugach
To poważny problem. Jestem pewna, że pomocą może być skorzystanie z usług radcy prawnego z Warszawy, Piotra Turowicza. www.piotrturowicz.pl . Mi pomógł w najgorszych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpakowałaś się w kłopoty... Teraz musisz pilnować, żeby nie było z tego jeszcze większych kłopotów... Tak jak ktoś napisał powyżej - najlepiej jeśli skontaktujesz się z kimś, kto postara się Ci pomóc. Porad prawnych udziela Pani Katarzyna Słapczyńska, nawet przez internet. Najpierw wycena, później pomoc. Wiem, bo sama korzystałam. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadlosckonsumencka
Szanowni Państwo, wszyscy, którzy mają problemy z długami i nie są w stanie ich spłacić, być może są osobami niewypłacalnymi. Proszę się jednak nie martwić, gdyż dla takich osób ustawa przewiduje ogłoszenie upadłości konsumenckiej, czyli możliwość wyjścia z długów i zaczęcia życia na nowo. Wszyscy zainteresowani wyjściem z długów i rozpoczęciem swojego życia na nowo od czystej kartki, proszeni są o wejście: http://upadlosckonsumencka.com.pl/ Dajcie Państwo sobie drugą szansę, Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa555
Posiadanie długów nie jest straszne, tylko wiadomo trzeba zacząć je chociaż w części spłacać. Ja swojego dłużnika też długo prosiłam by spłacał chociaż w ratach, jednak w końcu zdecydowałam się sprawę przekazać sprawdzonej www.kancelariaultimatum.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepszym rozwiązaniem też jest poszukanie pomocy u fachowca. Jeżeli nie masz zaufanej firmy bo na rynku jest mnóstwo takich firm to ja mogę Ci zaproponować kancelarię Liderio z której sama skorzystałam całkiem nie dawno i też w sprawie dłużnika który nie chciał oddać moje pieniążki. Dzięki tej kancelarii odzyskałam moją należność. Nie pojmuję takich ludzi ale nie chcę ich też osądzać bo każdy z nas może również kiedyś się znaleźć w podobnej sytuacji, natomiast jeżeli wiesz że nie będziesz miał jak oddać to może warto poszukać innego rozwiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Windykację bez zaliczek i prowizji prowadzi dla mnie enakazpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szczerze strone www.nastepnapozyczka.pl szybko sprawnie i bez zbednych formalnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maranka
Może pomocna okaże się: http://antywindykacjaonline.pl/ . Zajmują się antywindykacją komorniczą, sądową i przedsądową. Dłużnik dzięki temu jest chroniony przed działaniem windykatora dążącym do odzyskania długu proponując np. korzystne rozłożenie na raty zobowiązania, które uległo przedawnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icta
W odpowiedzi na powyższe posty, proponuję umorzyć wszystkie długi w ramach upadłości konsumenckiej. Jest to tak naprawdę jedyna droga do umorzenia wszystkich zobowiązań, których dłużnik nie jest w stanie spłacić. Nie ma innej drogi poza spłatą, albo umorzeniem części zobowiązań w ramach układu z wierzycielami. Z dniem ogłoszenia upadłości dłużnik uzyskuje odprężenie albowiem żaden z wierzycieli nie może już windykować dłużnika Wierzytelności mogą co najwyżej zostać zgłoszone do masy upadłości. Wszystkie postępowania egzekucyjne zostają zawieszone i umorzone z mocy prawa. Na zakończenie postępowania dłużnik zostaje oddłużony ze wszystkich długów. Dłużnik nie musi posiadać żadnego majątku, a wszystkie koszty w takim wypadku pokrywane są ze skarbu państwa. Jest to najprostsza droga do rozpoczęcia nowego życia. Jeżeli są Państwo zainteresowani upadłością konsumencką proszę skontaktować się z nami pod numerem telefonu: 515587191, lub poprzez naszą stronę www.icta.pl. W przypadku wątpliwości, które pewnie się pojawiają, albo innych pytań również zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Twój kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chris Young
Uwaga!!! Ramsay Hill Finance Plc oferuje przedsiębiorcom możliwość łatwego dostępu do kredytów w szybkim, przejrzystym i wydajnym środowisku. Nasza wiedza i międzynarodowe standardy zapewniają naszym klientom wysoką jakość usług i dostaw. Naszym głównym zadaniem jest świadczenie międzynarodowych projektów finansowych dla firm, firm i organizacji w zakresie znaczących projektów zagospodarowania terenu w branży rekreacyjnej, turystycznej, rozrywkowej i budowlanej, oferujemy również indywidualną pożyczkę pożyczka prywatna, pożyczka na spłatę zadłużenia; Ramsay Hill Finance Plc Loans Omówienie: Obecnie pożyczki wahają się od 5 000,00 USD do 4,5 miliona USD; maksymalny okres dojrzewania wynosi 18 miesięcy; w przypadku większych pożyczek prosimy odwiedzić sekcję MŚP * Nie wymaga się żadnych skontrolowanych sprawozdań finansowych * Elastyczne uzgodnienia dotyczące zabezpieczeń w zależności od wielkości kredytu (artykuły gospodarstwa domowego, sprzęt biznesowy, towary w magazynie, pojazdy, nieruchomości itp.) Elastyczne wymagania dotyczące dokumentacji * Wieloletni klienci o nienagannej spłacie kwalifikują się do kolejnych obniżek stóp procentowych, a nawet szybszego przetwarzania pożyczek * Prosimy pamiętać, że wszystkie aplikacje poddawane są ocenie na miejscu przez jednego z naszych agentów przed podjęciem decyzji w sprawie komitetu. Ramsay Hill Finance Plc Dane kontaktowe: Kontaktowy adres e-mail: ramsayhillfinance@aol.com Dziękuję za poświęcony czas, życzę wszystkiego najlepszego ... Z poważaniem, Chris Young Oficer ds. Reklamy Ramsay Hill Finance Plc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj, tylko spłacenie wszystkich długów Ci coś da. Nie dość, że w ten sposób wyczyścisz sobie BIk, to jeszcze staniesz się psychicznie silniejsza. Tylko zabierz się za to szybko, bo zaraz Ci wejdzie komornik na konto. Pamiętej też, ze jeśli np. Twoje długi przejmie inny wierzyciel, np. Best, bo bank mu da do długu prawa, to od razu się z bestem skontaktuj, bo można zatrzymac odsetki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, no, kontakte z bestem dużo daje jak się u nich ma długi, bo oni mogą rozłożyć ci na raty nawet jak pogadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutka56
Ja też mam długi, ale nie duże. Ale pomogli w tym https://kredyt123.pl/rapida-money , ty też możesz pomóż sobie i znaleźć jakąś dogodną do swojej potrzeby kredyt. Umów się tam na wizytę i na pewno coś zaradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Obniżyłem kwotę zobowiązania o ponad połowę przez Pogromców Chwilówek pogromcychwilowek.pl. Po prostu negocjują w twoim imieniu, duża wiedza prawna i działają niezwykle szybko. Jak masz egzekucję komorniczą na głowie to od razu z nimi rozmawiaj, bo na pewno zablokują i wszystkiego nie stracisz. Oddłużanie to sprawdzona forma działania i korzystaj, bo po prostu działa.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mesjan

Jeśli jesteś niewypłacalna nie z własnej winy, to możesz się starać o upadłość konsumencką. Poczytaj sobie więcej na ten temat na stronie www.upadlosc-kancelaria.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

od znajomych słyszałam o kruku, o wszystkim można się z nimi dogadać, idą na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waras

Zapoznaj się z tym artykułem mialem podobną sytuacje i nie bylo najgorzej
sadarbitrazowy.com.pl/jak-przebiega-windykacja-dlugow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×