Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salmaaaaa

Zazdrosc i pozadanie

Polecane posty

Gość Salmaaaaa

Jestem mężatką z kilkunastoletnim stażem. Moje małżenstwo przeżywa wzloty i upadki, ale trwa. W łóżku idealnie nie jest, ale bywaja chwile szalonej namietnosci, kiedy? Otóż wtedy. kiedy dopada mnie zazdrość o męża..łapie się już na tym, że prowokuję sceny zazdrości o byle co, bo po awanturze i moich pretensjach wykrzyczanych w wsciekłosci dopada nas niesamowita namietnośc. Wietrze ze mój maż mnie nigdy nie zdradzi, mimo tego jestem zazdrosna o jego spojrzenie na inna kobiete, taniec z nią, ząrty ...Nie wiem jak on długo wytrzyma ta moja zazdrość, ale ja jej chyba potrzebuje w jakiś chory sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie od dziś wiadomo, że kobiety są dziwne i lubią czasami komplikować życie. Ale chyba dlatego was kochamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jetes jak Moja zona u nas jest bodobnie tylko ze ona chce abym przelecial inna to ja jeszcze bardziej nakrec czy u ciebie jest podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salmaaaaa
Fantazjuje sobie czasem, ze mój mąz jest z inną, ze piesci ja ustami, albo ona jego...i wtedy jestem strasznie podniecona ale jednocześnie wkurzona...Realnie nigdy bym mu na to nie pozwoliła, bo by mnie zabiła ta zazdrość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy sama masz czasem fantazje o sksie z innym facetem? Jesli tak to chetnie z toba pofantazjuje a nas I partnerzy nich beda zazdrosni moze ich to jeszcze bardziej nakrec a nam tez bedzie super a w ogle to jestem Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki tam
a może sprobuj 2M + Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salma jestes czy juz ucieklas/ ad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×