Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ejsówa

keratynowe prostowanie włosów w domu

Polecane posty

Gość ejsówa

Czy, któraś z Was tak jak w temacie robiła sobie w domu zabieg keratynowego prostowania w domu ? Widziałam że na allegro za cenę około 55 zł można kupić już te wszystkie kosmetyki do tego potrzebne, tylko czy aby nie można zaszkodzić włosom w ten sposób? czy zabieg może się nie udać ? jakie więc są skutki uboczne. Dziękuję za każdą odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oćka
ja robiłam wczoraj, moje włosy suche, rozjaśniane, dekoloryzowane, ciągle farbowane i prostowane sa teraz mięciutkie i lekko lśniące, bałam się strasznie bo nawet w trakcie wyglądałam jak szopen ale teraz jest super, robiłam preparatem najtańszym: Kativa z Allegro jeśli macie jakieś pytania piszcie bo sama wiem jak ciężko znaleźć coś w Internecie na ten temat pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się raz skusiłam i później musiałam wybrać dobrego fryzjera :D a raczej najlepszego fryzjera w Warszawie.. salon Hollywood Hair uratował moje włosy.. Panie zadbały o szybką regenerację, a na 3 wizycie miałam wreszcie prawdziwe keratynowe prostowanie włosów. Nie ma co się takimi rzeczami samemu zajmować, najlepiej zrobią to specjaliście i taka jest święta prawda jak to mówią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa i musialam wybrac a raczej najwspanialszego fryzjera w warszawie hahaha Nie ma co!!! Tylko u tego fryzjera bo taka swieta prawda !i gowno prawda!! Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×