Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Legalne nasiona marihuany

Polecane posty

Gość gość

Slyszalam od mojej kolezanki, ze mozna w Polsce posiadac nasiona marihuany. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mozesz posiadac ale oficjalnie nic poza tym - tylko do celow kolekcjonerskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skad moge wziac te nasiona? Bo w zwyklych sklkepach nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
No ja już od dłuższego czasu kupuję takie nasionka, także parę sklepów miałem okazję przetestować na własnej skórze...różnie bywało;) Aktualnie głównie kupuję przez stronę www.green-seeds.pl. Wybór mają szeroki, do tego liczne zniżki, także opłaca się tutaj. Sklep legalny, wszystko cacy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddrss
Teraz to są inne czasy niż kiedyś :) W sumie nawet nie musisz wiedzieć, co chcesz kupić. Najlepiej to kupuj w http://seedexpert.pl – zadzwoń do nich, powiedz jakie nasiona marihuany byś chciał, a oni Ci powiedzą czy dobry wybór i co z tym dalej robić, żeby nie popsuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybus81
zobacz sobie sklep konopie-konopie.pl mają sporo odmian, często zamawiam od nich, w celach kolekcjonerskich oczywiscie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretika
Oczywiście, że tak ;) Można je sobie kupić bez najmniejszych obaw, choćby w sklepie ganja farmer - mają naprawdę sopory wybór jeżeli kogoś to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabiluska
Ganja farmer jest najlepszy, teraz np. mają promo - 30%, taniej się nie znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają tego trochę, ale to ganja farmer też sprawdzałem no i tak cenowo to wychodzi jednak lepiej, wiec jak bedę zamawiał, to jednak tam, gdzie taniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kupowanie u nich jest jak najbardziej bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tylko poczytaj sobie o zasadach bezpieczeństwa (paczkomat, przelew z poczty itd.) - chociaż to tyczy się każdego sklepu - w każdym razie a ni ja, ani żaden z moich znajomych którzy u nich kupują nie mieliśmy nigdy żadnych nieprzyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kupujcie przez neta i z miejsca jesteście na oku Policji kto wam uwierzy że kolekcjonujecie nasiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo posiadanie nasion jest legalne, więc jeśli chcesz kolekcjonować to proszę bardzo :) Takie kolekcjonerskie nasiona możesz kupić np. w sklepie https://nasionamarihuany.com.pl ale też nikt nie udzieli Ci żadnych informacji o nasionach bo są sprzedawane tylko w celach kolekcjonerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, prawda, kolekcjonować może każdy ;) Polecam taki sklepik ganja farmer, my tam wszysycy kupujemy (znajomi) i zawsze tanio, fajnie i bezpiecznie. No i jak zależy Ci na kolekcji wysokiej jakosci, to się nie zawiedziesz, eheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ganja farmer zdecydowanie godny propsowania!!! Kurde, takich nasion jak u nich w takich cenach jak u nich to nie dostatniecie :D do tego dbają o klientów, zobaczycie w przesyłce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można! Pewnie, ze można! Jak chcesz to sprawdź sobie również ten sklep - nasionamari.pl - dobre zabezpieczania, wiec nie mamy się czego bać, mamy fajne ceny, fajny wybór no i też są gratisy w przesyłkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolekcje wyselekcjonowanych nasion w promocyjnych cenach, opakowania szczelnie zamknięte, zapakowane oryginalnie od producenta www.green-seeds.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym i najpewniejszym seedbankiem polskim jest sklep https://thc-thc.com jest to najstarszy sklep w pl działa od 2005 roku. Wszyscy nasiona marii tam kupują. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy sklep na legalny zakup to https://drziolko.pl/ na początek spróbuj sobie odmiany monks seeds, łatwo się uprawia, praktycznie 100% kiełkuje, możesz zamówić kurierem albo osobiście w stolicy, ja już wiele lat korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weedlover
Tematem medycznej marihuany i generalnie marihuany interesuję się od dawna, wiele rankingów, wiele nasion już sprawdziłem i jeśli chodzi o sprawdzony sklep to polecam https://www.green-seeds.pl/ testowałem zarówno outdoorki, indoorki jak i oczywiście tzw. "automaty" i ani razu się nie zawiodłem. Oczywiście trzeba dbać jeżeli chcemy coś pięknego wyhodować, ale to raczej oczywiste, prawda? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie polecam żadnych, oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka90

Na stronie sionka.pl można legalnie zakupić nasiona. Nie ma się czego obawiać. Bardzo szybko dostarczają zamówienie. Mają spory wybór. Powyżej 39zł jest i nich przesyłka gratis. Warto się u nich rozejrzeć. Mają tam różne rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnik

Według mnie bez obaw  na stronie sionka.pl można kupić nasiona . Ja zamawiam i wszystko jest ok. Znajdziesz tam z pewnością coś dla siebie odpowiedniego. Mają spory wybór i ceny także dobre, a nasionka dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×