Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta Em

Ma ktoś przepis na ciastka owsiane

Polecane posty

Gość Marta Em

Mogą też być mufiny z płatkami owsianymi. Chcę upiec coś zdrowego dla dziecka. Proszę o przepisy bez orzechów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona 322 godz 17.15 przepis Ani na topiku Wymieńmy się doświadczeniami- Margolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry -Topik Podzielmy się itd -Margolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Em
Skorzystam,dziękuję :-) Ma ktoś jeszcze jakiś przepis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciastka owsiane 1 szklanka mąki 1 szklanka cukru 25 dkg masła 25 dkg płatków owsianych 3 jajka szczypta proszku do pieczenia cukier waniliowy orzechy , czekolada Masło utrzeć z cukrem , dodawać po jednym jajku cały czas ucierając.Potem dodać suche składniki , pokrojone orzechy , czekoladę.wykładać małe kupki na wysmarowaną blachę.Piec w temp.180 st. na złoty kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam ciastka Ani,przepis na moim topiku:) -rewelka:) A ja często robię coś w stylu "trufelków" zagotowuję 1 szklankę mleka, do niej dodaję 20 dkg czekoladowych krówek,1 cukier waniliowy i na małym ogniu ciągle mieszając rozpuszczam je na jednolitą masę,daję 2 gorzkie czekolady(pokruszone) i dalej gotuję,aż się całkiem rozpuści,dodaję 1/2 kostki masła,rozpuszczam,dodaję cukier do smaku i 2-3 szklanki płatków owsianych,dokładnie mieszam,masa z płatkami ma być dość gęsta.Lekko studzę i łyżką nabieram kupki masy,układam na papierze do pieczenia i studzę.studzę. Zimne formuję w kulki i część otaczam w wiórkach kokosowych a część w drobno mielonych orzechach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×