Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nullqa

zdrowe jedzenie do pracy

Polecane posty

Gość nullqa

Kochane podawajcie pomysły co zabieracie ze sobą zdrowego do pracy ? Ja niestety nie mam mikrofali więc to muszą być posiłki na zimno. Moje pomysły to: jogurt z musli, owoce pokrojone ( ala sałatka owocowa), pudełeczko warzyw, kanapka z ciemnym pieczywem, raz jadłam tortillę (robioną nie kupowaną) ale ciężko to jeść w pracy przed komputerem :P bo można się trochę pobrudzić sosem. Najbardziej potrzebuję czegoś co mi zastąpi chleb, bo to mnie gubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upiecz sobie sama chleb wg Dukana bez weglowodanow wiec nie tuczacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka669999
Może jakieś pieczywo chrupkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem batoniki niskokaloryczne z sante ewentualnie robie sobie musli z jogurtem. dobrze zapycha i nie tuczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasza jaglana na słodko z bakaliami lub kasza jaglana na słono ze szpinakiem i jajkiem + sałatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajastella wypad z tym spamem. Na wszystkich wątkach wyjezdzasz z tym Sr$nte. Ostatni raz kupiłam siemię Sr4nte przedwczoraj. Przerzucam się na inną firmę. Teraz kojarzyć mi się będzie ta firma z durnym spamem idiotki. Może produkty Sr3nte przyczyniają się do rozwoju debilizmu? Lepiej dmuchać na zimne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie do biura przyjezdza catering z obiadow biurowych http://www.obiadybiurowe.pl/ i to u nich kupuje wlasnie obiad. Sa zdrowe a zawsze to cos cieplego sie zje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×