Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawionyKolega

Jaka pensja w kontroli jakości

Polecane posty

Gość zaciekawionyKolega

Witam, Chciałbym się dowiedzieć ile się zarabia w kontroli jakości? Chodzi mi o to, że zacząłem prace w przemyśle ciężkim. Mam wypisane na kartce takie zadania: 1. Operacje spawalnicze - Czynnosc**przygotowawcze - kontrola przygotowania rowkow spoin, skladanie i czyszczenie 1.2 Spawanie -kontrola funkcji urządzeń spawalniczych i oprzyrządowania, -kontrola materiałów dodatkowych i pomocniczych, -kontrola wykonania spoin szczepnych, -kontrola parametrow spawania, -kontrola temperatury podgrzewania wstepnego i obróbki cieplnej, -obróbka końcowa (pasywacja, szlifowanie, usuwanie odprysków) - tworzenie instrukcji spawalniczych WPS - przeprowadzane uznań technologii spawania WPQR 2. Kontrola 2.1 Oględziny zewnętrzne - sprawdzenie zgodności wykonania wszystkich spoin z dokumentacją techniczną, -kontrola zgodności wykonanej konstrukcji oraz wyposażenia z dokumentacją konstrukcyjnąi technologiczną, -sprawdzenie wymiarów spoin -sprawdzenie kształtu, wymiarów i tolerancji wykonania spawanych elementów konstrukcyjnych, -badania szczelności zbiorników ciśnieniowych, systemów rurarskich -sprawdzenie zewnętrznego wygladu spoin. 3. Odbiór spoin - współpraca z laboratorium badań nieniszczących NDT, - ocenia wyników badań i kontroli, -ustalenie rodzajów wad lub niezgodności i naprawa wadliwych złączy, -ponowna ocena naprawianych złączy, - środki zapobiegające powstawaniu niezgodności w przyszłości Do tego wchodzi w gre dodatkowo - wspolpraca z firmą dla której robimy - czyli duzo gadki po angielsku z holendrami i norwegami. Kontakt z inspektorami typu: Lloyd, DNV, BV Stąd moje pytanie: Ile powinienem zarabiać na takim stanowisku? Dodam, że firma zatrudnia okolo 100-150 ludzi. Dostałem na okres próbny 2500 brutto + premia motywacyjno - uznaniowa. Czyli razem 2200 netto. Jaką kwotę powinienem negocjować po 3-miesięcznym okresie próbnym? Dodam, że mam 1.5 roku doświadczenia w tej branży i nie jestem zielony. Jestem już całkowicie samodzielnym pracownikiem po 2 miesiącach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionyKolega
Praca jest w mieście wojewódzkim - czyli nie na jakims wyp**dowiu - tylko w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionyKolega
Chciałbym dodać, że aktualnie kończę robić uprawnienia zawodowe / studia podyplomowe z egzaminem panstwowym - International Welding Engineer, zainwestowalem w ten kurs 12 000zł i dużooo nauki. Może mieć to jakiś wpływ na wysokość stawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionyKolega1989
Przeskok z 2200 netto na 3000zł to chyba nie jest jakas rzecz awykonalna co nie? Firma spora, kase maja... a ja mam stanowisko flagowe. Odpowiadam za nadzór nad procedurami spawalniczymi, wprowadzam certyfikaty dla firmy, to ja odpowiadam za jakość maszyny (budujemy jachty). Jakbym dostał 5 netto po 2-3 latach to mogę zostać w Polsce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×