Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cleocleo

Gdzie planujecie spędzić wakacje

Polecane posty

Gość Cleocleo

Planujecie juz może powoli wakacje? Gdzie szukacie ciekawych ofert? Jakbyście znależli jakąś wycieczkę w granicach 1500 - 1700 na 7 dni, Turcja, Egipt, Tunezja czy gdziekolwiek gdzie jest gorąco, to please, podeślijcie link. Mój mąż zgodził się na wakacje za granicą, ale pod warunkiem, że będą tanie i pod koniec sierpnia nie pójdziemy z torbami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronda
interesuje Cię leżenie na plaży czy też zwiedzanie? ja chętnie korzystam z biura Alfa Star bo mają dobre ceny i można znaleźć coś ciekawego. ja sobie już u nich zarezerwowałam wycieczkę po Tunezji. trzy dni zwiedzania i trzy dni leżenia. wszystko to co lubię i zobaczę coś ciekawego i odpocznę na plaży. podsyłam linka z opisem wycieczki. może ci się przyda http://alfastar.pl/hotel/2514/609380/tunezja/tunezja/plaze_i_oazy_tunezji_3*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Die Katze
tam gdzie zawsze pod wisniami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
u mnie nie nadszedł czas wakacji,teraz ferie zimowe-Karpacz a latem się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w zeszlym roku lecialam z De na Majorke za 300e + 180 dziecko, 7 dni,Hp,super pogoda jedzonko potem bylam w Turcji w sezonie za 500e ale blisko granicy mieszkam na lotnisko mam 200km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku lece znowu na moj ukochany Cypr.Mieszkac na stale bym tam nie chciala bo za goraco :P ale raz do roku przyjemnie sie wypocic przez dwa tygodnie.Przedewszystkim jest tam bezpiecznie.Mozna wynajac dom lub mieszkanie z basenem za calkiem fajna cene.Jest tam tez duzy wybor restauracji od najtanszych w ktorych mozna nie drogo i dobrze zjesc po te drozsze bardzej wykwintne restauracje.Jedzenie na sniadania i kolacje kupujemy w normalnych sklepach(chleb,mleko,jakas wedlina).Jest tam duzo do zwiedzania i piekne plaze do lezenia plackiem,zalezy co kto lubi.Wynajecie samochodu to tez nie taki duzy koszt,ale jak ktos nie chce to i autobusami mozna dojechac w ciekawe zakatki wyspy.Polecam kazdemu ta wyspe na wakacje.To raj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotindotin
W tym roku jedziemy ze znajomymi do Władysławowa. Dość licznie bo cztery rodziny z dziećmi. Dla nas najlepszym rozwiązaniem będą domki letniskowe. Już trochę zaczęłam szukać w internecie i póki co najbardziej odpowiadają mi domki drewniane Dawid (bo na terenie jest plac zabaw dla dzieci) Gdyby ktoś szukał, polecam szukać przez http://www.przymorzu.pl/domki-letniskowe i zaznaczyć sobie opcje domki letniskowe to wtedy szybciej się wyszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku byłam w Grecji, ale na śmierć zapomniałam o wykupieniu ubezpieczenia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×