Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Gość gość
Można się przysiąść na kawę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej facet Nie było Cię ostatnio, czyżbyś może gdzieś wyjechał ??? co ??? hahahhaha Witaj gościu, jak możesz zmień się na kogoś innego niż gość potem nie wiadomo z kim się pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Artystyczna i już się Ze swoją czarną dosiadam :) A co do nicku to muszę się zastanowić jaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facecik a te miłe obowiązki to co to takiego ? jeśli możesz uświadom mnie..... bo te nie miłe to wiadomo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artystyczna 12 - gdybyś miała lat 15 pewno musiałbym ci opowiedzieć i pszczółkach i kwiatkach :) ale nie sądzę żebym musiał - więc to te milsze obowiązki :) Czarna kawa i jej aromat......to mój nałóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiks
witam wszystkich obecnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
hejka aby wstrzelić sie w topa powinienem poczytać czy sponton wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
w sumie nie mam parcia na tego topa ale mam ogromną potrzebę na pogaduchy. wiec temat jak dla mnie :) kawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
spoczne sobie w takim razie i poczekam. A co. Mam czas. Własnie zaparzyłem kawę czarną bez cukru i mleka- taką jak lubie. Cóż może popsuć taką chwilę gdzie aromat i smak wprawia mnie w stan niczym z reklamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
no cóż chyba jednak temat nie jest dla mnie. Aż tak samotności spragniony nie jestem:P Wejszłem tu by od niej uciec . milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz parcia na nasz topik ale masz parcie na rozmowę czyli jedno drugiemu zaprzecza :) tytuł "facet na pogaduchy" To o czym ta pogawędka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
zapodawaj dostosuję sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiks
a jednak ktoś jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
o i zaczyna robić sie gwarno :) jeszcze tylko kawka , ciacho, ogień w kominku i do bialego rana:) a tak powaznie musze zetrzeć troszke linie papilarne na palcach wiec szlifuje w klawiaturę. Mialem lekką przerwe od kafe i niejako dziś jest mój powrót :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
artystyczna znaczy że poza tobą po kafe biega 11 artystycznie nacechowanych? dlaczego 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
hmmmmmm monolog? :D no ok. 12 to piekna liczba. Silniki v12 brzmią mmmmmmm jak nie powiem co :P, liczba zamyka caly rok a kazdy miesiąc to składowa całośći, o ile pamietam królewna miala też tylu karakanów dla krórych gotowała i prała( pewnie dlatego zasnela ) - obym bajek nie pomylił. 12 to dwukrotnie wiecej niż 6 i o polowe mniej niz 24. hejjjjjjjjjjjj dajesz mi sie tak męczyć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
aha znaczy masz wiecej ufffffffffffffffffffff :) (wytarł pot z czoła lekko wydymając wargi i wypuszczając powietrze ) - ulzyło mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×