Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janusz janusz janusz

Postawiłem na żonie i dzieciach krzyżyk

Polecane posty

Gość janusz janusz janusz

Żona okazało się że ma od pewnego czasu kochanka, wydaje na niego moje zarobione pieniądze w dodatku przychodzi pijana do domu i od 3 lat nie miałem przy niej dobrego seksu. Syn okazał się gejem. Córka zaszła w ciąże ze zwykłym śmieciem, teraz siedzi z matką i razem piją. Postawiłem na nich wszystkich krzyżyk oraz postanowiłem odebrać córce prawa rodzicielskie. Sam wychowam swojego wnuka, wychowam go na prawdziwego faceta a nie na pedała. Z żoną od 3 lat nie uprawialiśmy seksu, sądzę że jeszcze mogę znaleźć sobie kobietę z którą ułoże sobie życie a moja żona już do niczego, podobnie jak dzieci a wnuk jest moją jedyną nadzieją. Z żoną zamierzam wziąć rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czym człowiek jest determinują głownie dwa czynniki: - geny - i wychowanie Owocem twoich genów i twojego wychowywania jest pederata i d*****-pijaczka. Daj ty spokój swojemu wnukowi, bo aż strach myśleć co z niego zrobisz. Z twoimi wyborami też jest nie najlepiej - na żone wybrałeś pijaczkę i łajdaczkę - myślisz że drugim razem wybierzesz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj temu biednemu dziecku już lepiej spokój. Co Ciebie obchodzi los tego dziecka, chcesz mu życie zmarnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może inaczej, bardziej rozsądnie. Z żoną się rozwiedź z jej winy- musisz mieć dowody zdrady Syna zaakceptuj- to nie jego wina, że jest homoseksualistą Córką się zaopiekuj, pomóż jej wyjść z choroby alkoholowej, dużo i życzliwie z nią rozmawiaj, bądź dobrym ojcem i dziadkiem i pomóż tej wychować dziecko. Po prostu zaprzyjaźnij się z własnymi dziećmi bo oni są dla ciebie najważniejsi na świecie. Spójrz na nich jak troskliwy ojciec a nie wyłącznie jak sędzia. Są młodzi, popełniają błędy ale to nie znaczy że masz ich przekreślić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Bardzo, bardzo wspolczuje wszystkim ktorym sie rodzina rozpadla, wszystkim zdradzonym, bitym, wykorzystywanym, niezaleznie od plci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorzej jest kiedy nagle kobieta badz mezczyzna dowiaduje sie od tak z dnia na dzien moje uczucie przepadlo,dzieci 1rok drugie dziecko 4 lata i co?ja jako kobieta ciezko to przezywam jestem na lekach po co sie zenic?po co miec dzieci?skoro ja jako zona slysze rodzina mnie nie uszczesliwia na dluzsza mete.mozna poczuc sie jak zwykle gowno.a moj maz rozwodzac sie ze mna rozwiodl sie tez z dziecmi.dla mnie nie pojete ale jak to sie mowi nie mozna nikogo do niczego zmusic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłaś do szkoły. Znasz zasady pisowni. apiszszjakpiszesz I tak jak piszesz, tak żyjesz. Niedbaluchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze jak pisze nie zwracam na to uwagi na takich forach jak te..........pisownia jedno,zycie drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak krytykujesz kogos spojrz na siebie czy jestes idealem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie jest ideałem. Ale niedbalucha wszędzie poznać: - po piśmie - po butach - po mankietach - po zapachu Ciebie poznać po piśmie i po tupecie ( jeśli wiesz co to słowo znaczy!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz mylisz sie i to bardzo,nie znasz mnie a oceniasz!?po czym po pisowni?madre to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po czym oceniać niedbalucha przez internet? Po zapachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpisuje Ci z dzieckiem na reku a drugim na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedbaluchem nie jestem i nie oceniaj czlowieka po pisowni,wydaje mi sie ze czlowieka poznaje sie po rozmowie twarzą w twarz.oceniasz ludzi z gory wlasna miara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast odpisywać mi jedną ręką na durnackim forum, weź dwie ręce oderwij od komputera i ugotuj tym maleństwom kaszy-manny!! Bo pisać się nie nauczysz, przydupasa nie wyhaczysz - a dzieci ci z głodu umrą, albo ci je zabiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dzieci kaszy manny nie jedza!moze ty takie frykasy jesz? hehehe. Reasumując sprawe dochodzę do konkluzji iż twoja aparycja jest wręcz efemeryczna, jesteś brodzikiem intelektualnym więc z tobą nie konwersuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analizując twoje wypowiedzi dochodzę do konkluzji, iż twoje aforyzmy są mylne ze względu na niezbyt planowe selekcjonowanie Twoich pryncypiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jołjołojoł ktoś sie wspioł na ciebie i wjeboł ościeniec i zwioł od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę z Tobą konwersowała,ponieważ egzystujesz w płytkim brodziku intelektualnym,a Twoje insynuacje są nieadekwatne co do aspektu bieżącej sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Autora Pamiętaj że wnuk za 20 lat może znienawidzić Ciebie za to że oderwałeś go od matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×