Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam M

Mezatki same w domu zabijanie nudy w internecie

Polecane posty

Gość Adam M

Jesli komus sie wydaje ze znalezienie kobiety po 35 roku ktora doslownie po paru minutach znajomosci rozbierze sie przd kamerka graniczy z cudem , to myli sie bardzo. Gosposie, kury domowe, panie za biurkiem piszace ukratkiem gdy szef zamnkie drzwi itd itd to standard. Dla przykladu podam ze pisalem w ciagu miesiaca ogolnie z 7 kobietami a z tego 5 rozebrala sie przed kamerka bez zadnego problemu(o reszcie nie pisze) a wszystko w porze od 8-16 godz. Pozniej kobiety znikaja do mezow:)) Ryczyce 30 i 40 chy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego? Ciesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam M
Ciesze sie bo jak inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacer
Ja też się wypowiem. Jestem obecnie kochankiem dziewczyny, która jest żoną jakiegoś rogacza. I szczerze? Nie mam wyrzutów, ona też nie. Opowiada mi co chwile, że na początku się im dobrze układało, ale po jakimś czasie, przestał na nią zwracać uwagi, przychodzi z pracy i tylko śpi, albo je, albo wychodzi do znajomych i jej nie zabiera. Nie chce mu się z nią rozmawiać i jej nie słucha, szybki numerek przed snem i dobranoc, dlatego odezwała się do mnie.. Mężowie, szanujcie swoje żony, dbajcie o nie, traktujcie jak księżniczki i przede wszystkim rozmawiajcie. Bo jak zawalicie sprawę, to kiedyś ktoś taki jak ja, będzie zaspokajał fantazje seksualne waszych żoneczek.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej nick
Zdradzają "uszami", bo są próżne, wystarczy czasami nawinąć i umiejętnie makaron na uszy. Ja kiedyś bardzo religijnej, dojrzałej mężatce ponawijałem trochę na uszko, w sumie niewinnych komplemencików i .... ledwo się zdrady uchroniłem. Bzykałem niejedną, której mąż nie powiedział na śniadanie, że jest królową w papilotach, ale znajomych żon nie tykam. Tamta nawiedzona zaskoczyła mnie totalnie. Faceci zdradzają, bo to myśliwi są. Flintę zawsze mają przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam M
Ja nie wychodze na polwoy miejskie i wychodze z zalozenia "Zero inwestycji" Nawiazuje kontakty w internecie a scenariusz sam w wiekszosci sie uklada:) Na godzine 13 jestem ustawiony na Skype z pania Ola pracujaca w duzej sieci Weglowej w Katowicach. Na tyle ´znajac pania Ole pewnie pokaze na szybko jakie ma dzis majteczki a nawet cos wiecej:)) Ona to lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz Adamku Te panie traktują takich jak ty , jako Agencję towarzyską, bezpłatną, łatwiej przed kamerką zaspokoić chucie z żigolakiem , traktuje cię jak łatwą męską prostytutkę, Na dodatek z pełnym bezpieczeństwem zdrowotnym, przez kamerkę prostytutek nie zarazi jej żadnymi brzydkimi chorobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam M
Wnioskuje z Twojej wypowiedzi ze wiekszosc kobiet tak sie zachowuje? Czy aby kobiety same w sobie nie sa troche zaklamane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nie trzeba czuć się nie aktrakcyjnym ani nie wiem co. Jest chęć i koniec. Ja po prostu poznałam kogoś przypadkiem i byliśmy długo przyjaciółmi. Aż w końcu sie pykło oczko.gif a małżeństwo mam bardzo udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość zdradzających kobiet to typowe szmaty, które mają męża dla wygody albo są z nim ze strachu przed samotnością. Taki puste tłuki zawsze sobie wymyślą jakiś pretekst do zeszmacenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam M
Troche ostre slowa kolegi:(( Kazdy pragnie odskoczni od normalnosci i codziennosci.Gdzies wyczytalem ze ponad 90% malzenstw nie jest ze soba w pelni szczesliwych i kazda z tych osob ma ochote na mala zdrade jednak nie kazdego na to stac w sobie.Wplyw ma na to otoczenie, wiara i stwierdzenie ze to droga do piekla. Tak naprawde wszyscy zadradzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×