Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Salon sukien ślubnych w Szczecinie

Polecane posty

Gość La Lucienne Szczecin
Zapraszamy zatem do Salonu Sukien Ślubnych La Lucienne przy ul.Bolesława Krzywoustego 8/1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko polecam zajrzeć do Warszawy. Jest tam salon Jennifer Vaiano moim zdaniem jeden z najlepszych...ogromny wybór, piękne suknie i co najważniejsze tanie. Ja tam na pewno kupie coś dla siebie na własny ślub. Sprawdź sama te piekne kreacje http://www.jennifer-vaiano.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meou
Witam, Chciałabym się z Paniami podzielić moją opinią na temat kilku salonów, w których przymierzałam suknie VIVIEN- stanowczo nie polecam!!!! Już na innym portalu wypowiadałam się na temat tego salonu. Wyszłam sfrustrowana, zła i prawię się popłakałam. Opis na stronie i na fb daleki od prawdy. Największy salon, największy wybór.... Wybór kiepski... Jak można tak nie słuchać klientki i próbować jej wcisnąć cokolwiek. Jak można być niemiłym dla klienta tylko dlatego ze nie lubi cekin, tiulu i siateczek. Podczas przymierzania sukni jak usłyszałam "ja Pani potrzymam tą suknie żeby nie spadła" to aż się we mnie zagotowało. Potrzymać to sobie można reklamówkę. Suknię należy POCZUĆ, powinno się przypiąć klamerkami czy czymkolwiek żeby się trzymała, żeby klientka poczuła pełną swobodę. Trzymanie skończyło się tak że Pani sobie latała a ja się trzymałam żeby suknia się nie zsunęła i żebym nie paradowała w bieliźnie przed widownią. NOVIA- duży wybór, trochę wyższe ceny. Obsługa na najwyższym poziomie. Tutaj po raz pierwszy mierzyłam suknię i... przekonałam się do czegoś zupełnie nowego, innego. MADONNA- tutaj kupiłam moją suknię ślubną! Obsługa super! Panie bardzo miłe, pomocne, cierpliwe, zawsze wysłuchają ! Ceny przystępne ( prawdę powiedziawszy myślałam, że mój model będzie kosztował o wiele wiele więcej). Mogę z czystym sumieniem polecić ten salon :) Ważny jest również od samego wyboru jeden aspekt: PRZYMIARKI I ODBIÓR. Z powodów osobistych a co z tym idzie wahań wagi bez problemu mogłam mieć przymiarkę 2 tygodnie przed ślubem, a odbiór sukni 3 dni przed. Przymiarka trwa około godziny: Panie zachęcają do tego żeby w suknie się poruszać, kucać, klękać. Wtedy też następuje decyzja o ostatecznych poprawkach. ODBIÓR: na ten dzień również należy poświęcić godzinę. Panie uczą jak suknie zakładać zdejmować, wieszać przed ślubem, jak układać welon ( miałam 3m marzenie!!!). Naprawdę zostałam dopieszczona w każdym calu i na każdym etapie wyboru i zakupu. Co ważne płaci się połowę ceny sukni w dniu wyboru "tej jedynej" a resztę i za dodatki w dniu odbioru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Nowak
Bardzo polecam salon Adrianna na krzywoustego 72 w szczecinie:) bylam wczesniej w 3 salonach i w żadnym nikt tak nie dopasowal mi sukni jakbwvtym salonie. Nie bylam zdecydowana po wczesniejszych salonach nikt nie spojrzal na figurę.. W adriannie wlascicielce zajelo to moze 1 min obejrzala uszylowala 5 sukien zaprosila do przymierzalni i 2 pierwsze byly idealne dla mnie dla mojej figury jakby dopasowane przez styliste . wiec wielkie podziekowania dla tego salonu i bardzo polecam. Nawet gdybyscie nie znalazly tej jedynej to z pewnoscia bedziecie potraktowane jak w prawdziwym salonie i przyjemnej atmosferze nikt nie bedzie was zmuszal do kupna niewlasciwej sukni i wciskal kitow. Ceny sa bardzo przecietne mozna suknie tez wypożyczyć i wlasnie na to sie zdecydowalam:) jutro ide podpisac umowe i jestem przeszczesliwa przyszla panna mloda:) wlasnicielka zasluguje na weselna za pomoc i profesjonalizm. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Nowak
Kolejne salony w ktorych bylam ale nie zdecydowalam sie tam na suknie to : La lucienne- mile Panie bardzo sympatyczna atmosfera. Poprawki jakie byscie chcialy naniesc na suknie bez probmu. W granicach 3 tys nowa suknie mozna kupic. Mozliwosc wypozyczenia. Nie znalazlam tak swojej sukni bo niestety Panie nie wpadly na to zeby spojrzec na moja figure i do niej cos dobra pokazywaly mi tylko to co chcialam przymierzyc widzac suknie na wieszaku. Wiec jesli wiecie w czym chcecie isc do slubu i jestescie zdecydowane na fason to z pewnoscia cos znajdziecie. Lecz niestety nic gustownego w moom odczuciu. Madonna - pani ktora sie mna zajmowala przewspania i przemila. Suknie drozsze ale gustowne sliczne :) nie bylam zdecydowana panna mloda nie wiedzialam jaka suknie bym chciala i w czym bylobymi dobrze i w tym salonie jieatetyvtez nie znalalam tej jedynej. Julia- wlascicielka i pracownica super kobiety przyjemne. Suknie dosc gustowne . z pewnoscia cos dla siebie tam znajdziecie lecz tam tez nikt nie spojrzal na moja figure i nie dostalam do zmierzenia tej jedynej. Ogolnie salony polecam bo mozna tak cos znalesc. Lecz 1 miejsce to salon Adrianna gdzie wlasnicielka (przypomne) wyciagnela 2 pierwsze suknie ktore byly dla mnie stworzone i jedynie moj wybor w kolorze i w mocniejszym lub wiekszym zdobieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szyłam suknie ślubną w Szczecinie w salonie http://www.lovecms.pl/. Mają bardzo ładne sukienki i można dobrać u nich wiele dodatków. Mają nawet ciekawe sukienki dla świadkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam Novia nie czułam sie tam komfortowo ze względu na obsługę pani jakby z góry oceniała cię po wyglądzie ze i tak tu nic nie kupisz bo cię nie stać... ale za to w Pretty Woman znalazłam swoją wyśnioną sukienkę a obsługa profesjonalna i sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńska900
Ja swoją kupiłam w salonie http://www.lovecms.pl/ umawiając się telefonicznie na wizytę od razu uprzedziłam, że nie mam pomysłu jaką suknię wybrać z racji, mojego typu sylwetki. Nie zawiodłam się bo panie, które tam pracują bardzo mi pomogły. Przymierzyłam wiele sukni :D ale znalazłam tą swoją jedyną :) i to podczas pierwszej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam cmś po tym, jak zobaczylam skracanie sukienki na miejscu.Suknia piękna, bo koronkowa rybka,Ale zeby ciachać koronkowy dół na niezbyt czystej podłodze, a potem go przyklejać wyżej, tak, przyklejać, klejem z pistoletu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8899
Jeśli Szczecin to koniecznie odwiedź salon LOVECMS przy ulicy Krzywoustego 78. Ja w lato miałam ślub i suknię właśnie z tego salonu a dokładnie ten model: http://www.lovecms.pl/margarett-2015-2/hera-1/. To prawda, że obsługa tam jest mega przemiła i sympatyczna, nawet jak nie będziesz miała pomysłu to panie, które tam pracują znajdą coś w czym będziesz chciała pokazać się przed całą rodziną i przed swoim przyszłym mężem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna241
Nie polecam salonu Vivien na ku słoncu !!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suknia ślubna. Novia Sz-n

Polecam suknię ślubną używaną do zobaczenia i zakupu w Szczecinie. Szczegóły w linku poniżej:
https://www.olx.pl/oferta/suknia-slubna-pronovias-barcelona-off-white-r-36-szczecin-CID49-IDyynKg.html?action=show&id=510589856&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dori

Nie polecam salonu Vivien! Pierwszy raz w salonie był ok, Panie były pomocne. Jednak po podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki Panie w salonie zmieniły się o 180 stopni. Najpierw były problemy przez telefon z umawianiem się na przymiarki. Miały zadzwonić do umówionego terminu, po czym w końcu sama zadzwoniłam i Pani twierdziła, że suknia już czeka i do mnie dzwoniły. Sprawdziłam rejestr połączeń z ostatniego czasu, jednak nie było żadnych połączeń. Wytłumaczenie z ich strony to "Pani słowo przeciwko mojemu". Pomyślałam, ok nie ważne, ważne że suknia już czeka. Więc chcę się umówić jak najszybciej na przymiarkę, a Pani twierdzi że dopiero za kilka dni, bo suknia przecież musi dojechać! Przy wcześniejszym telefonie twierdziła, że dzwoniły bo suknia już na miejscu. No cóż, umówiłam się na przymiarkę już w nerwach. Już nie były takie miłe jak za pierwszym razem, miałam wrażenie że czekają tylko jak wyjdę, bo jestem tam zbędna. W tym samym czasie przyjechała nowa klientka z Niemiec i Panie skakały koło nich nigdy koło mnie. Czytałam wcześniej podobne opinie, a tym razem widziałam to na żywo. Na kolejną przymiarkę przyszłam ze świadkową. Pani podała mi ...enkę, powiedziała że mam ją ubrać i wyszła. Byłyśmy tak zdziwione, bo wiadomo że to nie jest taka łatwa sprawa założenie i związanie takiej ...enki. Świadkowa zestresowana, pierwszy raz widzi ...enkę, nie ma pojęcia jak się za to zabrać. Poszłam zapytać o pomoc, Pani rzuciła "przecież na ślubie mnie nie będzie, niech sobie pani radzi". Wiadomo, że jej nie będzie, ale mogła chociaż pokazać co i jak. 
Salon ma dosyć duży wybór ...en w dobrych cenach, ale Panie w salonie powinny zająć się zdecydowanie czymś innym. Nie potrzebnie się stresować przed ślubem, bo niewiadomo co tym razem się wydarzy. Miałam oddać suknię w komis do nich, jednak po tym wszystkim zrezygnowałam, bo wiedziałam, że coś pójdzie nie tak. Zdecydowanie nie polecam i przestrzegam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×