Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielona jestem w tych sprawach

Płytki do łazienki

Polecane posty

Gość Zielona jestem w tych sprawach

Witam Chcemy zrobić remont łazienki mieszkamy w bloku, obecnie mam na ścianie płytki kawę z mlekiem dekory greckie, podłogę ciemniejszą -czekoladę. Teraz marzy mi sie jasna łazienka , doradżcie mi jakie płytki jaki dekor jaka podłoga. Myślałam żeby ściany i podłogi były w tym samym kolorze a w prysznicu (bedzie ścianka i szklane drzwi) ciemniejsze pas płytek??? Ale ja mam kiepską wyobrażnie, może podsuniecie mi pomysł łazienka szer 2,25 m dł 1,70 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij prowokować awantury z mężem w okolicach łazienki. Jak cie zacznie ganiać z młotkiem albo siekierą, to sie tak uchylaj żeby trafiał w płytki. Jak już potłucze wszystkie to rozwiedź się z mężem i zrób podział majątku w taki sposób żeby przypadła ci łazienka i piwnica. Potem poznasz płytkarza który będzie mógł trzymać płytki klientów w twojej piwnicy. Jak przyniesie takie które będą ci sie podobały zaprosisz go do łazienki ..... i już twoja w tym głowa żeby go namówić do przyklejenia płytek. Następnie przegonisz dziada, przeprosisz męża i już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×