Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimiamino

Lekarz świadek Jehowy

Polecane posty

Gość mimiamino

Znacie takowego? Jak tak to jaki to lekarz (internista itp)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez świadek jehowy to wyznawca wiary, który do niej innych przekonuje itp., a nie jakiś lekarz :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiamino
Ale czy ktoś zna lekarza z tej wiary inteligencie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście nie znam ? A po co ci takiego znać ? :D mało wrażeń w życiu czy co ?? Nie wiem chcesz z takim pogadać? nie rozumiem skąd to pytanie w dodatku w zakładce o ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam ale jak bym znala to bym nie poszla. Nachodzą mnie po 3 razy w tygodniu i mam ich serdecznie dość. Wisi mi kto w co wierzy, moga to byc i różowe śliwki ale jak juz czuje sie molestowana to cos jest nie tak. Powinni darować sobie chodzenie po ludziach bo ludzi to wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie chodzi o to, że oni nie zgadzają się na transfuzję krwi czy coś w tym stylu, więc nie wyobrażam sobie takiego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam i nie wyobrażam sobie, zresztą nie byłoby chyba szansy żeby przeżył studia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu by studiów nie przeżył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra,nasze społeczeństwo sie nigdy nie zmieni,zero tolerancki,żal mi Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znosze kociarzy, niby tacy uczciwi, mili a jeden kiedyś mnie perfidnie oszukał, do dziś mam z nim sprawę w sadzie dziwne by było, gdyby kot był lekarzem, nie uznają oni transfuzji krwi, ani leczenia inwazyjnego! to wbrew ich sekciarskiej wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zastanawia dlaczego na ŚJ mówią kociarze. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak cie ten kociarz oszukal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia pewnie by przezyl, ortodoksyjni katolicy tez koncza np ginekologie i pozniej nie chca usuwac ciazy nawet w przypadkach dozwolonych prawem bo im sumienie zabrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra co za okropne,zacofane babska z was!!!Ofiary telewizji i kolorowych magazynów,do rudego,grubego,piegowatego,pryszczatego,ewangelickiego,żydowskiego,homoseksualnego,biseksualnego lekarza tez nie pójdziesz chociaz to super specjalista?! Kiedyś czytałam taka książke :Malowany ptak" o dziecku wygladajacym na cygana co go cała wioska gnębiła,widze temam dalej aktualny ale dostosowany do czasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszukał mnie, miał firme, zamowilam pewną usługe remontową na ponad 15tys i się zwinął, a ja stracilam kase, spawe zglosilam na policje i jak się okazuje nie tylko ja. Obecnie wszystko jest w toku. a reszta kociarzy stoi za nim murem... dziwne bo jedną ze swoich tez oszukał, ale oni sami ze sobą nie mogą się sądzić, więc babka jest stratna i nie może rościć w rzaden sposób odszkodowania, ani zwrotu kasy..... kociarze to sz/mat/y to SEKTA!!!! dostają kase jak kogoś sprowadzą do siebie, za wszystko im tam płacą! mój kumpel chajtnął się z kociarą i ma przesrane, biedne ich dziecko ma zryty beret, a on nie może pic alkoholu bo ona mu nie pozwala, oni mają zakaz w swojej sekcie takich używek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pustaki moga człowieka oceniac po wierze,wyglądzie,no tak wszystkie araby to terroryśc***olacy złodzieje a polki dupodajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stos z nimi bo alkoholu nie piją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam że nie przeżyłby medycyny, już tłumaczę dlaczego. A dlatego, że na studiach od 1 roku masz ciągły kontakt z "przelewaniem krwi" jak to nazywają Jechowi, przetaczanie jest na porządku dziennym, praktyki na chirurgii, asysta operacji, używanie preparatów krwiozastępczych, toczenie masy granulocytarnej, płytek, całej krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bulwersuj sie tak koleżanko powyżej ;) nawet nie wiem jakiego wyznania są lekarze do których chodzę, tylko akurat przypadkiem wiem, że tak okulistka jest świadkiem bo to rodzina mojej koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem tylko jak ta okulistka przeszła przez studia ;) Może potem się dopiero "nawróciła". Okuliści rzadko kiedy mają kontakt z przetaczaniem, to fakt, jednak każdy lekarz ma obowiązek udzielić pierwszej pomocy z nagłych sytuacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem są się biorą te bzdury o tym, że ŚJ dostają kasę za to, że kogoś ściągną do siebie. TOTALNA BZDURA! Nikt nikomu nie płaci, nawet starsi zboru pełnią swoją funkcję całkowicie za darmo, nie to co w kościele katolickim księża. ŚJ normalnie pracuję, a wszystkie publikacje, utrzymanie sal królestwa czy ich zgromadzenia opłacane są z dobrowolnych datków. Nikt nie stoi Tobie nad głową z tacą i nie patrzy ile dasz, skrzynki na datki są gdzieś na tyłach sal królestwa i jak ktoś ma potrzebę, to wrzuci, nie ma lub nie chce, to nie wrzuci. Tak samo zgromadzenia, za darmo stoi woda, każdy może sobie butelkę wziąć, jakiś gorsz wrzucić jako datek, stadiony nie wyglądają, jak chlew po meczach. Każdy dba o czystość. I nie, nie jestem Świadkiem Jehowy, ale mam w rodzinie kilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że ktoś tu nie zna znaczenia słowa "sekta". Świadkowie mogą pić alkohol, sądzić się, gdy ktoś oszukał i na pewno nikt nie stoi murem za oszustem. Ludzie, faktycznie jesteście zacofani, jeśli chodzi o informacje na ich temat, zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim w sekcie jest przywódca duchowy, którego u Świadków Jehowy nie ma, a w kościele katolickim jest nim papież 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jesli taka osoba istnieje - to skad komus o tym wiedziec, pzreciez lekarz nie ma obowiazku wyspowiadac sie pacjentowi ze swojego zycia prywatnego i przekonan na tematy rozne;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne bo jedną ze swoich tez oszukał, ale oni sami ze sobą nie mogą się sądzić, więc babka jest stratna i nie może rościć w rzaden sposób odszkodowania, ani zwrotu kasy..... kociarze to sz/mat/y to SEKTA!!!! dostają kase jak kogoś sprowadzą do siebie, za wszystko im tam płacą! mój kumpel chajtnął się z kociarą i ma przesrane, biedne ich dziecko ma zryty beret, a on nie może pic alkoholu bo ona mu nie pozwala, oni mają zakaz w swojej sekcie takich używek! xxx ale p********z :o pewnie jesteś katoliczką i zapieprzasz co niedzielę do kościółka. A odpowiadając na pytanie, znam jednego lekarza ŚJ, jest świetnym neonatologiem do którego ludzie z maluszkami przyjeżdżają z innych, większych miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę nic nie wiedzie i spiskujecie ,niech idzie jedna z drugą na spotkanie świadków jehowy ,mają Salę Królestwa gdzie sie spotykają ,wpuszczą każdego ,kto chce posłuchać ,ja nie jestem świadkiem jehowy ale znam ich wielu bo pracuje ponad 10 lat z dziewczyną która mi dużo opowiadała ,zaproszenia również dostawałam ale nigdy mnie nie namawiała na zmianę wiary . Co z tego że lekarz jest świadek jehowy co z tego że jehowi nie przetaczają sobie krwi tylko podają zastępcze płyny ,sobie nie podają nie pacjentom moja znajoma z pracy zna wielu lekarzy różnych z tego kręgu i jakoś na widok krwi nie uciekają kto wam takich bzdur nagadał ,albo pierdzielenie że kocia wiara co włażą jak koty większej idiotycznej rzeczy nie czytałam ,skoro chcecie o czymś dyskutować to najpierw u źródła się trzeba dowiedzieć ,a nie pisać bzdury i ludzi obrażać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×